Skocz do zawartości
Forum

Majówki 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Gość paulinsien

Odebrałam wyniki:
BHCH przyrost na poziomie 74,4% (tu ok, minimum to 66%) - beta na poziomie 1595 więc w sobotę może coś już zobaczę na USG (to będzie 6 tydz. 3 dz)

Progesteron 9,57 (powinien być minimum 15...) - załamałam się...

Wzięłam od razu duphaston x 2, został po poprzednich ciążach... Codziennie będę brać po 2 tabletki, na szczęście progesteronu nie można przedawkować.
Czekam na sobotnią wizytę jak na szpilkach.

Nie wiem czy w piątek nie pojechać i jeszcze raz nie sprawdzić progesteronu.... Poradzicie?

Odnośnik do komentarza

paulinsien ja też biorę duphaston cały czas od 15dc do teraz. Lekarz powiedział że nigdy nie zaszkodzi i może też dzięki niemu nie mam zoladkowych rewolucji ani mdłości. Jedynie po braku @,bolacych piersiach i piekacych sutkach, siusianiu co 15min II lekkich boli, smyrania po podbrzuszu wiem że jestem w ciąży aa i czasem mam humorki jak ktoś mnie nie słucha i ma odmienne zdanie hihi.

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uugpjadhf9nsj.png

Odnośnik do komentarza

Ale się tu dzieje na tym naszym forum :) współczuję wszystkim, które mają takie przykre doświadczenia ciążowe. Moje poprzednie dwie też nie należały do łatwych, ale jakoś przetrwałam. W tej ciąży, jak juz wspominałam, mam okropne mdłości, jestem tak słaba, że nie wiem jakim cudem chodzę do pracy i ogarniam cały dom. Do tego wyglądam okropnie, blada jestem tak, że nawet makijaż nie pomaga i schudłam 2 kg :( normalnie ważę 52 więc nie jest to fajne jak mi waga leci w doł

https://www.suwaczek.pl/cache/73b5b9aaef.png

Odnośnik do komentarza

Azu dzięki za pomysł, dzisiaj wypróbuję i zobaczę czy mi też pomoże na ten mój kręgosłup! U mnie jest taki problem, że niestety z kręgosłupem mam spory problem przez gimnastykę sportową i stąd też tak duże dolegliwości - nie tylko w ciąży, bo od kilku dobrych lat mam już problem wieczorem żeby się normalnie położyć :/ Daj znać jak wrócisz od gina!

Paulina mi niestety na mdłości nic nie pomaga.. :/

Doooris ja chyba jestem przeziębiona, od kilku dni czuję jak spływa mi z zatok po gardle i budzę się z zatkanym nosem :/

Paulinsien spróbuj miętę z imbirem, chyba jedyne co jest w stanie mi pomóc. Co do wyników - spokojnie, nie martw się na zapas, do wizyty jeszcze tylko 2 dni!

Agii witaj! Gratuluję i trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze. Kiedy wizyta u ginekologa?

https://www.suwaczki.com/tickers/w57vikgnznlu1mdk.png

Odnośnik do komentarza

paula u mnie w 5 tygodniu było widać w pęcherzyku tylko taką maleńką "fasolkę", jutro mam wizytę na 12, będzie to już 7tydz 4d więc zobaczymy co się zmieniło

Agii w którym tygodniu była wizyta? Pamiętaj, żeby być dobrej myśli, Twoje psychiczne samopoczucie ma ogromny wpływ także na rozwijającego się Maluszka, wierzę, że będzie dobrze

https://www.suwaczki.com/tickers/w57vikgnznlu1mdk.png

Odnośnik do komentarza

paula A giń co mowi?
Black_Panter relacjonuje jutro czy pomogło.
Ja już po wizyci niestety czekam jeszcze bo mam podwyższone ciśnienie. Niestety też okazało się że mam małą niedoczynnosc tarczycy więc dostałam skierowanie do endo. Mam termin na 9 mają. Jest to 6t 4d. Maleństwo ma 6,8 mm. I widziałam już serduszko :)
A czekam bo nie wiem czy do szpitala czy co..

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny u mnie bez zmian w piątek mam wizytę ginekologa urologa to może zrobi wcześniej usg niż we wtorek. Dzwoniłam dzisiaj do szpitala to kazali obserwować i dzwonić jutro jak by się coś działo. Mam nadzieję że to krwiak się wchłania i stąd te plamienia bo nic mnie nie boli. Prywatnie dopiero termin na środę więc też mnie nie ratuje. Cóż trzeba czekać i starać się nie denerwować.

http://fajnamama.pl/suwaczki/p8k31qp.png

Odnośnik do komentarza
Gość paulinsien

Azu To już bardzo duży człowiek!

Anullka Zleci szybko oo piątku, poproś o USG, kobiecie w ciąży przecież nie odmówi.

Black_Panter28 Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę.

Paula93 może ciąża jest młodsza i dlatego nic nie widać?

Tak wogóle to tylko spokój może nas uratować.

Odnośnik do komentarza
Gość paulinsien

paula93 Najważniejszy jest przyrost pomiędzy dwoma badaniami w odstępie 48 godzin. Może taki wasz urok : )

Ja zamęczyłam dzisiaj męża dosłownie, powiedział, że Sam Mnie w piątek zawiezie na progesteron bo zwariuje ze Mną...
Aaaa i odstawiłam kawę i pepsi, przeczytałam, że kawa wpływa niekorzystnie na progesteron...

Odnośnik do komentarza

Black_Panter28, ciążę odkryłam w 5 tygodniu, wtedy też była pierwsza wizyta, w ubiegłym tygodniu miałam plemienia i pojechałam do szpitala żeby sprawdzić co się dzieje, bo akurat byliśmy w drodze. Co do balsamów też jakieś kupiłam z nadzieją, że zabezpieczą skórę, gdzieś przeczytałam, że ktoś stosował olej kokosowy, bo dobrze natłuszcza.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...