9 miesięcy, ciąża

Majówki 2020

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Azu

Azu

Jeszcze przepisami mi holdera :/
Bo podejrzenie nadciśnienia :(
W pracy już mi przedłużyli umowę do dnia porodu, więc też spoko z tym

66210 azu Kobieta, 23 lata, Szczecin
~Aleksandra20

~Aleksandra20

Hahaha Fajny Dzidzia
A mi Ciebie Azu jakoś tak mało było.

Azu

Azu

Co fakt to fakt, też mnie po drodze rozłożyła jelitowka i nie miałam na nic sił więc miałam trochę do nadrabiania jeszcze latanie po lekarzach.. Masakra..

~Aleksandra20

~Aleksandra20

Dzień dobry! Melduję że operacja "insulina" udana. W nocy cukier 91,rano 86 :) dawka dobrana super, jestem zadowolona.

Poza tym żeby nie zwariować robię dużo planów i załatwiam sprawy które się da przez net i telefon. Planuję też szycie ręczne, czytanie, załatwianie spraw telefonicznych za męża i perfekcyjną pielęgnację paznokci dłoni:D Jedną ciążę przeleżałam w gorszym stanie, to w tej też jakoś do maja dotrwam.

Życzę spokojnego dnia i mam nadzieję zarażam pozytywnym nastawieniem.

Domka 1

Domka 1

Aleksandra jak tak piszesz o tej insulinie to przypomniałam sobie że niedługo czeka nas test obciążenia glukozą. Aż mnie trzęsie jak sobie pomyślę ;o

--

https://www.suwaczki.com/tickers/klz9df9hwna4yqot.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8dqk3ca9l15sz.png

61009 domka-1 Kobieta, 26 lat, Poznań
Azu

Azu

Domka A kiedy wysyłają bo ja jeszcze skierowania nie miałam
Też się tego boję bo to trwa aż 3h

~Aleksandra20

~Aleksandra20

Azu bierzesz sobie książkę i czytasz wyluzowana. Nie jest zbyt smaczne ale to tylko chwila. Jak cukier w miarę dobrze się metabolizuje to ewentualnie lekka senność. Trwa dwie, bo pierwszy pomiar na czczo, drugi po godzince od wypicia i trzeci po drugiej i wychodzisz.

Azu

Azu

Olu Bardziej mi chodzi o to że jak jestem głodna to mnie mdli a robię się głodna jakoś pol godziny do godzinki od wstania i to tak bardzo głodna :(

~Aleksandra20

~Aleksandra20

To jak wypijesz glukoze nie będziesz głodna. Umów się tak, żeby najkrócej czekać. Śpij w płaszczu i butach
:)