9 miesięcy, ciąża

Majówki 2020

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Aleksandra20

~Aleksandra20

I ja Wam też dziękuję za zrozumienie i wsparcie przy każdej panice.

PinkRose

PinkRose

Aleksandra20 fajnie że widziałaś dzidzie i że jest ok.
Ja też się boję cesarki. Naturalnego też choć chyba mniej. Zobaczymy co będzie jeszcze mamy czas.
Kath Kochana strasznie mi przykro. Nie wyobrażam sobie co przechodzi ta rodzina i Wy jako najlepsi przyjaciele. Niestety takie to życie. Dziś żyjesz A jutro Cię nie ma. Dziś jesteś zdrowy A jutro może Cię coś dopaść. Ja całkiem inaczej na życie patrzę i żyje od kąd mam chorą córkę.
Życzę sił na ostatnie pożegnanie.
Ja jutro mam wizytę też się doczekać nie mogę.

--

https://www.suwaczki.com/tickers/7v8r3e3kfbw67eve.png

66371 pinkrose Kobieta, 8 lat, Gdzieś
KaroKarolina

KaroKarolina

Hej dziewczyny,
Kath tak bardzo mi przykro. U nas byla też taka sytuacja w czerwcu. Bardzo bliski kolega mojego męża zmarł w czasie leczenia onkologicznego. Minęło zaledwie 3 miesiące od diagnozy. Dla mnie był to szok, że młody czlowiek umiera, tak po prostu.... do teraz nie umiem sie z tym pogodzic. trzymaj sie tam.
Jak się czujecie? U mnie w porządku ,mam pracowity tydzień, ale przynajmniej szybciej zleci do wizyty za tydzień :)

66235 karokarolina Kobieta, 29 lat, Warszawa
~Aleksandra20

~Aleksandra20

Hej Karolina. Ja jak na mnie czuję się wspaniale. Dziś startuje insuliną na noc. Leżę sobie z małymi przerwami na posiłki, wstawienie prania czy zrobieniu dzieciom naleśnika. Żeby nie zwariować segreguje zdjęcia w komputerze i robię na święta prezenty dla bliskich. Wczoraj córka dała mi mazakini kolorowanek antystresową. Polecam mamom leżącym :) Mimo leżenia wieczorem brzuch twardy. Ale przynajmniej znacznie mniej plamię.

~Nicolle

~Nicolle

Dziewczyny jestem 15 plus 5 powiedziano mi że dziecko jest za małe ma tylko 97 mm zna się ktoś na tym? Jestem tak bardzo zaniepokojona :(((

Azu

Azu

Nicolle 97mm? Przecież to 9cm i 7mm kto powiedział że za małe?

66210 azu Kobieta, 23 lata, Szczecin
~Aleksandra20

~Aleksandra20

Nicolle, nasze dzieci do ok12 tygodnia rosną jednakowo. Później są cechy jednostkowe. Norma dla 15 tygodnia to 100mm do 115mm,wiec nie widzę kłopotu w tym że Twoje ma 97. To tak łatwo zrobić błąd pomiaru, a jeszcze jak akurat przygnie główkę do piersi.