Skocz do zawartości
Forum

Majówki 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny od dłuższego czasu staram się o dziecko z moim partnerem. I dwa dni przed owulacja przytulam się z moim partnerem bez zabezpieczenia jak przyszedł dzień owulacji strasznie bolaly mnie jajniki i a tak że po owulacji az do teraz jest już czwarty dzień po owulacji  myślę że może wkoncu zaszłam ale muszę czekać do miesiączki a mam za 10. Nie wiem co mam myśleć boli mnie jajniki cały czas i pod brzusze . Jak myślicie o tym ? Czy faktycznie to może być cisza czy któraś tak z was miała bo ja nigdy tak nie miałam by ból utrzymywał się po owulacji 

Odnośnik do komentarza

Kilka mion nadawanych w 2019:

Nadia 2506

Milena 2157

Jagoda 1945

Barbara 1535

Aniela 1028

Róża 888

Kalina 857

Daria 418

Jagna 341

Wanda 340

Agnieszka 249

Mila 94

Malina 70

Mira 49

Dobrawa 40

Bogna 31

Zlata 25

Bogumiła 24

Marzena 19

Stanisława 16

Dobrosława 16

Miłosława 14

Dobromiła 13

Bożena 13

Nadzieja 12

Ludmiła 12

Mirosława 11

Dobrochna 11

Nawojka 10

Żywia 5

Bogusława 4

Radochna 4

Bronisława 4

Jagienka 3

Miła 3

Dąbrówka 3

Miłochna 3

Miłka 3

Bogdana 3

Kazimiera 2

Jaga 2

Czesława 2

Wiesława 2

Luba 2

Bohdana 2

Nawoja 2

Sawa 1

Tomiła 1

Władysława 1

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry 🙂 Jestem studentką dietetyki o specjalności dietetyka pediatryczna i pisze prace na temat wiedzy żywieniowej a zmian masy ciała kobiet w ciąży. Czy mogę prosić panie tak po 20 tygodniu ciąży o wypełnienie ankiety, która posłuży mi do napisania pracy magisterskiej? Ankieta jest oczywiście anonimowa, a jej wyniki posłużą wyłącznie do celów naukowych 😊 Z góry bardzo dziękuje.

https://forms.gle/89CqMAwPLJ9aX8BJ6

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny! Przepraszam, że pisze nie w temacie, ale Wasze odpowiedzi są dla mnie bardzo ważne! Tworze aplikację mobilną, dla aktywnych kobiet w ciąży i chciałabym, żebyście podzieliły się swoimi odpowiedziami w krótkiej ankiecie. Chcę stworzyć jak najlepszy produkt, który w przyszłości będzie pomagać innym kobietom monitorować ciążę i aktywność fizyczną w tym szczególnym okresie. Link do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfgtyKmcqG9qBzUgLVaJLNG5tlkPGllwShZdZAjoFU7D85EyQ/viewform 

Jeśli będziecie zainteresowane, możecie się ze mną skontaktować i opowiedzieć mi więcej o swojej aktywności podczas rozmowy. Pozdrawiam i dbajcie o siebie:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...