9 miesięcy, ciąża

Majówki 2020

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Domka 1

Domka 1

Strach ma wielkie oczy ale to chyba poród naturalny jest bardziej nieprzewidywalny. Ja z racji tego że będę raptem 2 lata po cc bardziej boję się porodu naturalnego ponieważ nie wiem co może się wydarzyć czy blizna się nie rozejdzie czy macica nie pęknie. Na pewno bym chciała urodzić naturalnie ale nie podejmę się nawet najmniejszego ryzyka

--

https://www.suwaczki.com/tickers/klz9df9hwna4yqot.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8dqk3ca9l15sz.png

61009 domka-1 Kobieta, 26 lat, Poznań
Kath

Kath

U mnie cc była 3 lata temu, ale jeśli lekarz uzna, że tniemy to się dostosuję. Z resztą jakos to będzie, urodzić i tak muszę jedną z dwóch opcji

--

https://www.suwaczek.pl/cache/73b5b9aaef.png

66320 kath Kobieta, 32 lata, Moab
Black_Panter28

Black_Panter28

Kath oj ja się już nie mogę doczekać, ale od samego początku ciąży tak mi intuicja podpowiada, że będzie dziewczynka :D
Domka owszem, ma wielkie oczy, ale tak jak Kath wolałabym naturalnie, aczkolwiek jeśli trzeba będzie ciąć no to trudno, urodzić trzeba, byle jak najlepiej dla Nas i dla Dziecka

--

https://www.suwaczki.com/tickers/w57vikgnznlu1mdk.png

66315 black-panter28 Kobieta, 19 lat, Neverland
Kath

Kath

Ja mam dwóch chłopców i jak zaczynam myśleć o trzecim dziecku to jakoś nie umiem sobie wyobrazić dziewczynki, ale rodzice i teściowie czekają na pierwszą wnuczke. Dla mnie i męża nie ma to znacznenia i przeczucie mi mówi, że będę jedyna kobieta w domu

--

https://www.suwaczek.pl/cache/73b5b9aaef.png

66320 kath Kobieta, 32 lata, Moab
~Aleksandra20

~Aleksandra20

Heloł. Ja tak sobie dziś. Ale jutro na wizycie wieczornej mam nadzieję mi się poprawi i humor i wszystko;)

Ja nie rozważam rodzaju porodu bo jak będzie tak jak ostatnio to urodze naturalnie, za szybko, bez możliwości cięcia z uwagi na moją krzepliwosc krwi. Mamy założenie z dr że w 34tc odstawiamy wszystkie leki, zdejmujemy szew i czekamy. Tak było z córką. Zdjeli szew w 35. Urodziłam w 36 tygodniu.

A co do płci to u mnie wszyscy mają intuicję że chłopak a ja najbardziej na świecie nie wiem... Pewnie dlatego, że córka chciałaby siostrę.

PinkRose

PinkRose

Ja mam 2 córki. Chcielibyśmy 3 jakoś chłopca nigdy nie chciałam mieć chyba przez to że mam 2 braci. I zawsze chciałam siostrę. Wszyscy gadają że będzie chłopak bo w rodzinie tylko córki. To byłby rodzynek. Ja jakoś sobie już wkrecilam że będzie chłopak. No najwyżej się oswoje z myślą. Najważniejsze żeby donosic zdrowe i tyle.

--

https://www.suwaczki.com/tickers/7v8r3e3kfbw67eve.png

66371 pinkrose Kobieta, 8 lat, Gdzieś
~Aleksandra20

~Aleksandra20

A odnośnie Lidla. Pieluszki tetrowe są śliczne w internetowym. Tak bardzo chce żeby jutro okazało się wszystko ok mimo tych plamien.. Mam 38 lat. Ciąża cud... Córkę mam in vitro. A tu taka niespodzianka..

Azu

Azu

Ogólnie z tego co wiem to po cc kobitki też rodzą naturalnie i wszystko gra, bo np w pierwszej dzidzia sie owinela pepowina a 2 ciaza ksiazkowo np.
odnośnie myślenia o porodzie na razie nie myśle.. Chociaż myśle żeby iść do szkoły rodzenia i te wszystkie techniki oddychania itp.

66210 azu Kobieta, 23 lata, Szczecin
Black_Panter28

Black_Panter28

Kath PinkRose już niedługo zobaczymy co będzie :D
Aleksandra zobaczysz, jutro będzie wszystko super! Już w 34tc? Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze!
Azu też właśnie zastanawiam się nad szkołą rodzenia

--

https://www.suwaczki.com/tickers/w57vikgnznlu1mdk.png

66315 black-panter28 Kobieta, 19 lat, Neverland
~Aleksandra20

~Aleksandra20

Black Panter szew trzeba zdjąć zanim się skurcze zaczną i zwykle się to robi wcześniej. Bywa że się donosi do końca, ale to bardzo rzadko, bo szew jest z powodu zbyt wcześnie skracajacej się szyjki. Miałam ją zupełnie zgładzoną w 30tc, dostała mała sterydy na rozwój płuc i urodziła się zdrowa jak rybka z wagą 2500,wiec nawet inkubator ją ominął. A takie małe łatwiej nosić ;)