Skocz do zawartości
Forum

Hipotrofia - za mały obwód brzucha


Gość Dominika11111097

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dominika11111097

Cześć dziewczyny!

Po usg wykonanym 16 lipca obwód brzuszka różnił Się wymiarem o 2 tygodnie, 6 sierpnia obwód brzuszka był za mały w stosunku do reszty o 4 tygodnie, 14 sierpnia obwód brzuszka również odbiegał od reszty o 4 tygodnie. Lekarz wykonujący badanie 6 sierpnia wspomniał o hospitalizacji, jednak godzinę później lekarka na kontroli nie zauważyła takiej potrzeby, jednak powiedziała, ze jeżeli obwód brzuszka się nie zwiększy, za dwa tygodnie mam aie przygotować na hospitalizacje - jednak za te lekarkę była inna na zastępstwo, a ta nawet nie zauwazylaby rozbieżności gdyby nie fakt, ze ja zwróciłam jej na to uwagę, po czym nie powiedziała nic nowego. Moje dziecko ma stwierdzone sga, ponieważ do tego wszystkiego ma niska masę urodzeniowa. W czwartek, czyli jutro idę do innego lekarza, jestem obecne w 34+3 tc, także w 35 tc. Czy któraś z was borykała się z takim czymś w ciąży? Jak to się skończyło dla was i waszych dzieci? Już sama nie wiem co mam robić, bardzo się tym martwie i jestem bezsilna. Wyniki z usg AC z 11.07 - 218,8mm 06.08 - 233,8mm i z 14.08 - 259,4mm

Odnośnik do komentarza
Gość Tuśka222222

Hej gdy byłam w ciąży miałam dokładnie to samo będąc w 30 tyg brzuszek był na 27 tydz nóżki też były za małe, lekarz powiedział żeby się nie martwić bo dziecko już jest spore i nie da się tak dokładnie tego zmierzyć bo wiadomo dziecko też się rusza itd. Bo 3 tyg poszłam na kolejne USG różnica nadal była ale 2 tyg urodziłam dzień po terminie zdrowego synka z wagą 3300, jeżeli się bardzo martwisz idź do jeszcze innego lekarza niech to sprawdzi. A na USG połówkowym było wszystko ok bo jak tak to myślę że nie powinnaś się martwić zwłaszcza teraz bo to szkodzi dzidziusiowi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...