Skocz do zawartości
Forum

Lęk przed porodem


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny jestem tu nowa , za miesiąc rodzę , dodam że to moje drugie dziecko , ale odczuwam tak straszny lek , boje się że może coś się stać , próbuję z tym walczyć , dłuży mi się czas , irytują mnie pytania ludzi kiedy , czy to już , napiszcie jeżeli macie chwilę czasu jak sobie radzicie w tych ostatnich tygodniach

Odnośnik do komentarza

Jeśli potrzebujesz zaświadczenia do cesarskiego cięcia o tokofobii​ możesz skorzystać z video konsultacji u psychiatry.
Zaświadczenie przesyłają pocztą lub mailem, konsultacja może odbyć się w twoim domu lub na oddziale ginekologicznym.
Wystarczy, że wejdziecie na platformę psychomedic.online - wyskoczą kalendarze specjalistów, dzięki którym łatwo umówicie się na video konsultacje.
Z video konsultacji można skorzystać z dowolnego miejsca, bez pośpiechu i kolejek do lekarza:)
Wybierając klinikę PsychoMedic zyskują Panie dostęp do najlepszych specjalistów z Warszawy.

Odnośnik do komentarza

Zoya ja mam planowa cesarke, i nikt nie pyta czy to już bo każdy zna dokładną datę. Mi to akurat czas za szybko zasuwa, boję się że nie zdążę wszystkiego przygotować. Jeśli masz już wszystko gotowe to może spróbuj jakiegoś relaksu? Ciekawej książki, albo jakieś serial, spacer? Coś co lubisz by zająć myśli.
Ewa dziękujemy za reklamę ale tu chyba nie chodzi o zaświadczenie od psychologa, że mieć cc nie trzeba żadnych kombinacji, większość lekarzy wypisuje skierowanie na prośbę pacjentki, a jak któryś nie chce to wystarczy iść do innego ze szpitala w którym chce się rodzic.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...