9 miesięcy, ciąża

Infekcje intymne i antybiotyk

Gwiazda

Gwiazda

Witam. Jestem w 33tyg 4dni ciąży. Od kąd jestem w ciąży cały czas mam infekcje intywnej, są do nie zniesienia już nie daje rady z nimi wytrzymać ciągłe swędzenie, upławy itp. ... Czuję jak by moja macica miała zaraz wybuchnąć jest cała opuchnieta i miękka jak gąbka. Jestem już 3 miesiąc na antybiotykach,ale one nic nie pomagają. Moje wyniki krwi i moczu są złe. Nie wiem co mam robić. Zastanawia mnie czy będę mogła rodzic naturalnie skoro cały czas się tak dzieje. Do ginekologa mam dopiero na 11.09.2019r. Z góry dziękuję za odpowiedź.

61397 gwiazda Kobieta, 19 lat, Siedlce

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Dziubala

Dziubala

Współczuję!
Jeśli wyniki moczu są złe, to warto też odwiedzić urologa.
Które wyniki krwi są złe? Gin nie skierował cię do innego specjalisty?
Hmm, może zmień ginekologa, bo niewłaściwie cię leczy.
A poza lekami dbasz o tamte okolice intymne? Ważne by nie nosić stringów. Istotne jest też to, by nie siadać na desce w wc innych niż własna. Należy też pilnować, by podcierać się od strony pochwy w stronę odbytu, nigdy odwrotnie.
Co do rodzaju porodu, to bliżej ostatniego terminu zostanie podjęta decyzja w oparciu o twój stan zdrowia i wyniki badań.

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
MadziaK83

MadziaK83

Hej, a czy robisz posiewy i antybiogram? Tzn czy antybiotyki są celowany czy gin przepisuje ot tak. Kolejna sprawa to czy uzupelniasz florę bakteryjną? Bez tego infekcje będą wracać, bo nie ma co Cie przed nimi bronić. Nie wiem jak jest z porodem w takie dy sytuacji wiec z tym nie pomogę.

--

https://www.suwaczki.com/tickers/zud3dqk3c4q16tbz.png
https://www.suwaczki.com/tickers/dqprj44jr7rdz2pr.png

52759 madziak83 Kobieta, 36 lat, Kraków