Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2020®


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Dziewczyny:)
My dziś zrobiliśmy sobie przejażdżkę po mieście komunikacją miejską, bo musieliśmy odebrać paczkę dla męża:) zrobiłam też zakupy pod pierniki, może jutro upieczemy;)
Halszka u nas dziś padał śnieg rano, ale jak wyszliśmy to już takie resztki na trawnikach tylko. Ale i tak mój syn był podekscytowany i cały czas pokazywał na śnieg;)
Black Panter wspólne lepienie bałwana super sprawa, koniec historii faktycznie trochę smutny, ale rozumiem, że tata chciał stanąć w obronie Waszego wysiłku.
Agula jaki kochany ten psiak!:):) Ja nigdy nie miałam psa, generalnie jestem bardziej kociarą, ale jest przesłodki:) no i domyślam się, że jest z nim tyle roboty co z dzieckiem;)
Julka o nie, najgorzej jak się tak trafi:( a nie myślałaś żeby odesłać? Na zdjęciu wygląda naprawdę dobrze.
Mama88 jak się czujesz dzisiaj?
Patka jak sytuacja w pracy? A byłaś na tych targach w niedzielę? My w końcu nie poszliśmy, bo nie miałam z kim zostawić małego, a nie chciałam go ciągnąć z katarem i złym samopoczuciem. Ale bardzo żałuję, bo chciałam zerknąć na stoisko z chustami:(

Odnośnik do komentarza

Kurde.... Dodalo sie ..
Wiec kontynuacja .... Sie meczyl skrobiac z aut taflę lodu.
Moja mala tez juz fika jak szalona. Ogl upatrzyła sobie lewy bok i juz od 3 dni cos mnie tam boli. Ale tragedii nie ma więc nie panikuję.
Julka bardzo mi przykro z powodu kołyski... Ale odnowicie ja i na pewno bedziesz zadowolona. Jednak niesmak na pewno pozostaję. Ale ogólnie bardzo mi się podoba.

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8vfxmuewun2k6.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny ;)
Teska byliśmy na tych targach i szczerze jestem zawiedziona - pojechaliśmy głównie ze względu na wózki , miało być dwóch wystawców wiec liczyłam na więcej wózków a nie jeden model we wszystkich możliwych wariantach kolorystycznych... jeden plus to taki ze dali rabat na zakupy -10% i planujemy jechać do ich sklepu w Krakowie pooglądać dwa wózki które mamy upatrzone i jeśli faktycznie będzie ten rabat to kupić .
Julka współczuje ... na zdjęciu na prawdę wyglada bardzo ładnie ! A ja się nauczyłam już kiedyś , ze takie rzeczy trzeba załatwiać samemu albo faceta konkretnie wyczulić na co ma zwrócić uwagę . Zreszta z mężczyznami to chyba czasem jak z dziećmi , poza tym oni nie wiedza o połowie rzeczy , na która my kobiety zwracamy uwagę. ;)
Agula pies cudowny ! Ja jestem typowym przykładem kociary wiec dla mnie dom bez kota po prostu nie istnieje. :D

U mnie w sumie nic się ciekawego nie dzieje , wiec się nie odzywam . 18.12 mam wizytę u ginekologa i planuje wziąć L4, bo moja szefowa ewidentnie się niczym nie przejmuje a ja nie zamierzam narażać dziecka , a do tego ostatnio na sile szuka dziury w całym wiec dodatkowo denerwuje mnie tłumaczenie jej podstawowych rzeczy .....
Byłam wczoraj w odwiedzinach u przyjaciółki , która ma 9 miesięczna córeczkę , dała mi jakaś książkę co napisała jej położna (na prawdę babeczka z powołania )- no i kilka rad , z których na pewno skorzystam. ;)
Moja mała co jakiś czas się coś rusza , nie kest to aż takie jak u niektórych z Was ze widać wybrzuszenie na brzuchu , ale wczoraj wieczorem nawet mąż poczuł kopniaki , wiec cieszę się ze codziennie ja czuje i nie muszę panikować .

https://www.suwaczki.com/tickers/ckaiskjowo6mmw5o.png

Odnośnik do komentarza

Julka kołyska faktycznie wyglada na zdjęciach na stan idealny. No szkoda, że tak wyszło. Odnowicie i będzie super. Jednak my kobiety musimy wszystko same ogarniać :D
Teska Dokładnie tak, jest jak dziecko. Ale jest słodki i kochany ;)
Patka ja i koty i psy lubię ;) Zapewne będę miała obydwa zwierzątka kiedyś w domu :D

U mnie też nudy wiec się nie odzywałam. Od wczoraj czuje malutka dość często. Ale też cały czas coś mnie pobolewa w lewym boku :/ Jak ucisnę to czuje dyskomfort i lekki ból w podbrzuszu i z lewej strony. Musze zapytać w poniedziałek lekarza czy to normalne. W piątek musze jechać na badania krwi i moczu no i ta glukoze.
Upiekłam chlebek dzisiaj ale z innego przepisu. Zwykły pszenny. Nie miałam nawet żadnych dodatków no ale trudno ;)

monthly_2019_12/kwietnioweczki-2020_80785.jpg

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uskjoeflvaqdo.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :)
Jestem padnięta po dzisiejszym dniu..
Godzinę temu wróciłam z tej sesji i nie mogę się ogarnąć..
Dostałam dziś od bratowej poduche dla ciężarnych (tej za 30zl w końcu nie kupiłam, bo bratowa wspomniała, że ma) i mam nadzieję, że poprawi komfort snu:)

Teska świetne są takie wycieczki, teraz większość ludzi korzysta z własnych aut a o komunikacji się nie pamięta.. Dla dzieci to wielkie przeżycie...

Dziękuję , że pytasz.. Czuje się dobrze... Maluch ewidentnie ulokowal się wyżej, więc narazie nic nie uciska.. Zrobiłam dziś badania i mam już wyniki, są dobre więc to nie żaden stan zapalny... Pytałam kobitki z przychodni czy powinnam się martwić, uspokoiła mnie i zapewniła, że dzieciątko niedługo będzie większe i już w niektóre części się nie wciśnie.. W każdym bądź razie bolesne ruchy się zdarzają i tyle. No i skomentowała, że brzuszek malutki, potomek coraz silniejszy i szaleje :)

Julka współczuję... 150 to rzeczywiście sporo... Ale odnowicie po swojemu i będzie jak nówka :) teraz tyle świetnych farb jest, szczególnie te kredowe maja piękne kolory..
Przy następnym zakupie będziesz ostrozniejsza :)

Agula chlebki boskie... Ale masz wene :)

Patka przykro mi, że się rozczarowaliscie targami... Może jednak uda się coś kupić... Dobrze, że idziesz na L4... Dzieciątko najważniejsze...

Lece córce pomoc z lekcjami, prace na plastyke ma do zrobienia, syn dwie klasowki trzeba mu wytłumaczyć troszkę z chemii... Najchętniej poszłabym spać.. No Cóż...
Jutro chyba wstanę o 12 :)

https://www.suwaczek.pl/cache/82dae38ea7.png

Odnośnik do komentarza

Julka faktycznie, nie pomyślałam, że to odbiór osobisty:/ ale na pewno uda Ci się ją odświeżyć i będzie dobrze służyć:) tak jak mówisz, to kwestia paru miesięcy.
Mama88 uf, cieszę się że u Ciebie dobrze i że wyniki też w porządku:) kurczę, sporo im chyba zadają do domu w tej szkole. A my akurat komunikacją jeździmy sporo, mój mały uwielbia:)
Agula chlebki świetne, na pewno będą smakować pysznie:) chyba będziesz pierwsza u nas z glukozą:)
Patka szkoda, że nie udało Wam się zobaczyć tego ci chcieliście na targach, ale może chociaż ten rabat się przyda. A z l4 bardzo dobrze robisz.
Kass1 witaj oczywiście:) napisz coś więcej:)

Odnośnik do komentarza

Teska sporo tego jest.. I nie chodzi o samą pracę domową, tylko o fakt, że sporo rzeczy muszę im w domu wytłumaczyc.. Wiesz jak teraz działa nasze szkolnictwo... Materiału jest bardzo dużo po reformie a na lekcji nie wszystko nauczyciel zdąży rzetelnie wyjaśnić... Nie ma tygodnia żeby nie mieli kartkówki czy klasowki... Nawet z religii maja sprawdziany.. Nie muszą mi nagród do domu przynosić ale muszę mieć pewność, że rozumieją czego się uczą...
Kass zapraszamy :)

https://www.suwaczek.pl/cache/82dae38ea7.png

Odnośnik do komentarza

Mama88 rozumiem Twoją sytuację z tatą, miałam podobnie.. cieszę się, że Dzidzia już Cię nie gniecie i że Cię uspokoili :)
Julka współczuję sytuacji z kołyską, ale wierzę, że odnowicie ją i będzie jak nówka :)
Patka bardzo dobrze, że idziesz na l4, czas najwyższy! Szkoda, że taka sytuacja była na tych targach... oby ta zniżka okazała się przydatna
Teska oj narobiłaś smaka! Chyba też w tym tygodniu wezmę się za pierniki :)
Agula ale masz wenę! Chlebki cudne!

https://www.suwaczki.com/tickers/w57vikgnznlu1mdk.png

Odnośnik do komentarza

Hejka dziewczyny!
Ja trochę zamulam.. Rano zawioze Zuzie do przedszkola, wracam i idę spać... Śpię nawet do 13. Nie wiem czemu znowu taka niemoc we mnie nastała. Jestem zwyczajnie śpiąca. Dzisiaj pojechałam o 15 po nią, pojechałyśmy do netto na zakupy, a tam prawie padłam tak mi gorąco i słabo się zrobiło. Na szczęście mąż pracuje obok więc zadzwoniłam po niego ze ma przyjść dokończyć zakupy a ja pójdę na dwór pooddychac świeżym powietrzem. Chyba byłam głodna bo wciągnęłam jeszcze w samochodzie parówkę i bułkę i mi przeszło. Dzisiaj mała mniej ruchliwa. Wczoraj dostawałam niezłe kopniaki, raz aż mnie zabolało :D no i Zuzia zobaczyła jak mała się rusza. Było widać jak brzuszek podskakuje :) oo i dziewczyny od jakiegoś czasu pije raz dziennie/raz na dwa dni inke błonnik mały kubek i nie mam już wzdec, zaparć nie miałam jako tako chociaż zdarzało się, ale dzięki ince załatwiam się codziennie a nie co drugi dzień więc dla mnie to ulga. Dzisiaj wzięłam raz nospe bo czuje raz na jakiś czas jak brzuch się zepnie. Nie wiem czy to takie uczucie bo mała się rusza czy poprostu są to skurcze. Ja badania będę robić ten tydzień przed świętami. Też czeka mnie glukoza, tsh muszę sprawdzić. I chyba zrobię sobie mocz i morfologie. Jak często robicie mocz i morfologie?

Mama88 cieszę się że u Ciebie lepiej i wyniki też dobre :) mam nadzieję że poducha zda egzamin :) mi na razie nie jest potrzebna, jasiek między nogami daje rade :D jestem ciekawa na jak długo.

Kasss1 zapraszamy :) napisz coś o sobie :)

Agula mmm Twój chlebek też wygląda pysznie. Chyba na weekend się skuszę i też zrobię jakiś :) koniecznie zapytaj się lekarza co i jak z tym bólem. Będziesz spokojniejsza.

Patka dobrze ze weźmiesz L4. Wasze zdrowie teraz najważniejsze i lepiej się nie stresować pracą.

Julka kołyska piękna :) odmalujesz i będzie super, my łóżeczko chyba też będziemy malować. A tak to jest z tymi facetami że nie zwracają uwagi na detale... Najlepiej samemu wszystko załatwić, ale teraz to nie jest takie łatwe przez nasze brzuszki.

Magdaa07 u nas też wieczorem deszcz ze śniegiem, a rano to sam lód na drodze i samochodzie.

Teska z tą komunikacja miejską to pewnie frajda dla syna :) my niestety za małe miasto na takie zabawy. Ale jak byliśmy na wakacjach we Wrocławiu to samochód odpoczywał pod hotelem, a my jeździliśmy tramwajami i autobusami. Zuzia byla wniebowzięta :D

Halszka dzieci pewnie zadowolone nawet z takiej małej ilości śniegu, u mnie Zuzia rano przed przedszkolem biegała po podwórku bo dość mocno przymrozilo i też cieszyła się :))

Dziewczyny mam nadzieję że jako tako odpisałam każdej. Jak nie to przepraszam. Uciekam kolacje zjeść :)

https://www.suwaczek.pl/cache/47fe60fbd7.png
https://www.suwaczek.pl/cache/cb65d4eb8d.png

Odnośnik do komentarza

Kasss jasne, zapraszamy ;)
Napisz coś o sobie.
Mama88, Martyna powiem wam, że ciąża natchnęła mnie do pieczenia :D
Sprawia mi to przyjemność. No i taki chlebek jeszcze ciepły z masełkiem, pyyyycha!
Mama88 poducha pewnie poprawi komfort spania. Też miałam się zaopatrzyć. Musze od siostry zabrać bo ma w kształcie litery „I”. Na razie za poduchę robi mi Mój Mężczyzna obrócony plecami i wtedy się wtulę i zarzucę nogę wyżej :D
Cieszę się, że czujesz się lepiej. Mnie coś znowu dzisiaj ta lewa strona zaczyna bolec :/
Teska tak tak, przecieram szlaki z glukoza. Jadę z Moim, żeby jakoś czas zleciał, no i w razie czego żeby wracał autem do domu jakbym nie czuła się najlepiej :D

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uskjoeflvaqdo.png

Odnośnik do komentarza

A ja troche dzis zamulilam bo dopadło mnie jakieś przeziębienie. Przyszło nie wiadomo kiedy. Mam nadzieję ze do jutra minie bo chciałam juz na krew jechać by mieć z glowy na wizyte.
Klaudia ja morfologie i mocz muszę miec na każdą wizytę. Tsh nie robiłam z dwa miesiące bo mialam juz ładnie ustabilizowane jednak jutro sama z siebie chcę zobaczyć czy cos sie dzieje.
Z ta inka dobry pomysł moze sama kupię, chociaz mam kawe z cykorią i blonnikiem moze jednak jest go tam za malo. Muszę zobaczyć bo czasami wzdęcia mnie wykanczaja.
Mama88 dla mnie nasze szkolnictwo to jest szczerze mówiąc jakiś żart. To czego dzieciaki musza się uczyć na matematyce i innych ścisłych przedmiotach w 90% przypadków nie ma szansy na to by przydalo sie w zyciu. Szkoła średnia i studia ok niech jest taka wiedza ale podstawowka... By potem człowiek nawet nie potrafil pomóc nie raz dziecku bo tam jakieś cuda niewidy... Naprawdę jak pomagałam kiedyś chrześniaczce męża to jest jakis szok. Bo teraz jeszcze wszystko czlowiek pamięta ale za jakieś 10 lat nie wiem jak to będzie.
Patka bardzo dobra decyzja, ze w końcu idziesz na l4. W końcu teraz ty i maleństwo jestescie najważniejsze. A bardziej fair pracownika od Ciebie serio nie znam.
Kasss oczywiście im nas więcej tym weselej! Powiedz coś więcej o sobie, daj sie poznać :)
Ja dzis bylam w sumie w mojej pracy na chwilę i rozmawiałam z jednym z liderów mojego działu i jest załamany, ze nie chce wrócić. W sumie milo mi sie nawet zrobiło. Powiedziałam, ze jak zwolnią moja kierowniczkę na recepcji to to przemyśle jeszcze haha.
A tak teraz to herbatka z miodem,kołderka, kocyk i mam nadzieję że będzie jutro lepiej

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8vfxmuewun2k6.png

Odnośnik do komentarza

Klaudia muszę zakupić ta kawę... Nie mam problemów z trawieniem ale chętnie sprawdzę..
To już nie pierwszy raz jak zaslablas w sklepie (?) uważaj na siebie... Zabieraj może kogoś na zakupy, jeżeli masz możliwość...
Agula ta też jest w kształcie litery I.... Ja niestety na męża muszę jeszcze czekać :/więc ratuje się jak mogę..
Takie fazy, to ja lubię :)

Magda narazie leżę na niej i jet mega wygodnie... Nie wiem jak w nocy będzie, bo ja pozycje zmieniam średnio co 10 minut... Dam znać jutro...
Masz rację... Często pomagając dzieciakom w lekcjach najpierw muszę przestudiowac temat, dopiero zabieram się pomóc... Pamięć jest ulotna...
Uciekam spać dziewuszki...
Miłej nocy

https://www.suwaczek.pl/cache/82dae38ea7.png

Odnośnik do komentarza

Klaudia ja morfologię i krew miałam robione raz! Raz na początku ciąży. Teraz skierował mnie drugi raz. Szok.
Magda oby Cię nie rozłożyło na dobre! Rób sobie naturalne mikstury. Ja od początku ciąży lecę na herbatkach z miodem, z cytrynka i jakoś się trzymam. W tym roku nie byłam jeszcze chora ;)
Glukozę mam w piątek bo musze mieć na poniedziałkowa wizytę. Dam znać jak to przetrwałam :D
Mama88 Jakiś czas temu pomagałam siostrzeńcowi w lekcjach to sama najpierw musiałam przestudiować internet. Nie do wiary jaki dzieci w wieku szkoły podstawowej maja materiał :/

Ja nie śpię od 5:30. Obudziłam się na siku i na razie zasnąć nie mogę. Boli mnie coś to jelito z lewej strony. Jakbym miała kolkę. Załatwiłam się ale na razie nie puszcza. Ciekawe czy można temu jakoś zaradzić. Chyba dieta tylko jakaś lekkostrawana.

Kładę się jeszcze, może usnę ;)

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uskjoeflvaqdo.png

Odnośnik do komentarza

Hej...
Magda jak się czujesz??
Mogę Ci z czystym sumieniem polecić poduche... Moja troszkę za miękka i za krótka, ale bardzo dobrze się sprawdza...
Agula bleeee... Glukoza.. Az mnie trzęsie jak o niej pomyślę..
Kurcze, wiem co czujesz.... Ja maaowalam ta prawa str jak maluch leżał, podnosilam nogi do góry, kucalam żeby przeszedł na drugą stronę... Apap brałam.. Mam nadzieję, że ból odpuści... Wiem co czujesz :(

https://www.suwaczek.pl/cache/82dae38ea7.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny. ;)
Agula powodzenia na glukozie ! Ja idę 14.12 poprosiłam męża żeby kupił mi cytrynowa bo tak znajome zachwalały a wrócił z pomarańczowa bo przecież to żadna różnica :D mam nadzieje ze ta tez będzie „dobra”.
Ja morfologię i mocz tez robię na każda wizytę plus TSH , bo co miesiąc mam kontrole u endokrynologa .
Magda trzymam kciuki żeby Cię nie rozłożyło ! Podobno dobre na przeziębienie są leki z linii Prenalen, może warto spróbować jak domowe sposoby nie pomogą. ;) mnie na szczescie omija , niby czasem są dni gdzie czuje się przeziębiona ale w tedy jakoś bardziej się wygrzeje i jest okey .
Klaudia chyba tez spróbuje z ta kawa , ale to dlatego ze lubię kawę a ograniczam się do max jednej dziennie . Za to pije teraz rano i wieczorem miętę oraz popołudniu rumianek i powiem Wam ze jak chwile miałam problemy z wzdeciami tak teraz zero , ciekawe czy ro przez to czy po prostu przeszło .
Teskaja jak byłam mała to kochałam jazdę komunikacja , a najbardziej tramwajami :D tyle ze mnie zawsze zabierała babcia , do dzisiaj to wspominam z uśmiechem , takie nasze „przygody „.

Ja się wczoraj pozalilam ze nie widzę jak się brzuch rusza , wiec wczoraj wieczorem miałam istna imprezę w brzuchu :D nie dość ze brzuch podskakiwał to mała chyba jakieś piruety kręciła bo z każdej strony czułam . Później się tak ulokowała ze nie mogłam się spać tak mnie plecy z lewej strony bolały . Miałam kupić ciążowa poduszkę , ale dowiedziałam się ze brat mi kupił na Mikołaja wiec od 06.12 będę testować :D

https://www.suwaczki.com/tickers/ckaiskjowo6mmw5o.png

Odnośnik do komentarza

Patka przecież cytryna i pomarańcz to cytrus więc nie ma różnicy haha :D ah ci faceci :D ja w pierwszej ciąży miałam zwykłą i cytryne położna mi wkropiła, odpukać dobrze wspominam glukoze. Jestem ciekawa jak to teraz będzie. Co do kawy to przez te skurcze ja sobie właśnie odpuściłam tą zwykłą, od tygodnia pije inke. No i też pije mięte, rumianek i melise :) ja taką imprezę w brzuchu miałam dwa dni temu, bo wczoraj dzien leniwy miała. Oo poduszka na Mikołaja to fajny prezent :) na pewno przyda Ci się.

Agula raz?? Co za lekarz... Właśnie mocz i morfologia z dnia na dzień mogą się zmienić.. Szok dosłownie. Ja chyba zrobię na następną wizytę tak z czystej ciekawości czy nic się nie dzieje... Jakieś bakterie czy coś w tym stylu. No i trzymam kciuki za glukoze :D dasz radę! Mam nadzieję że ten ból przeszedł i dałaś radę jeszcze zasnąć.

Mama88 nie pierwszy raz ale na szczęście wyczuwam moment i kucnelam na środku sklepu, przeszło mi w miarę szybko. Chociaż powiem Wam że znieczulica ludzi to coś strasznego.. Wszyscy patrzyli, nikt nie zapytał czy coś pomóc. Zuzie poprosiłam żeby poszła po wodę małą co się napije. Najważniejsze że mam możliwość i mąż szybko przyszedł. Nie mam z kim na zakupy chodzić i tak robię rzadko, przeważnie mąż robi ale wczoraj już musiałam coś kupić bo lodówka pusta a mąż do 17 w pracy więc zanim wróci to czasami 18 jest.

Magdaa07 kuruj się kochana, mam nadzieję że herbatka z miodem i kocyk pomogą. Ja odpukać się jakoś trzymam. Pije codziennie wieczorem mleko z masłem i miodem moze to mnie tak trzyma :D kawa z cykoria i blonnikiem też dobrze brzmi, ale to taka zwykła czy też zbożowa?

A ja dziś dziewczyny miałam zamiar iść na szkole rodzenia ale muszę pilnować męża chrzesniaka, a zajęcia są na 17.30. Więc zanim mąż wróci do pracy to mogą już czasami trwać, a dojechać przez całe miasto też trzeba. Więc chyba zrezygnuje i pójdę w piątek. Znowu zmęczenie mnie bierze... Chyba pójdę się zdrzemnąć, chociaż znając mnie znowu do 13 będę spała. Trochę się przedstawiła bo chodzę późno spać, nawet o północy. Wstaje rano o 7 żeby małą ogarnąć i wtedy mam takiego muła i muszę iść się zdrzemnąć. Bym musiała się przestawić znowu na spanie od maksymalnie 22. No nic dziewczyny, miłego dnia życzę :) u nas dziś szaro i ponuro za oknem.. Po mrozie na trawie ani śladu, a nawet mrzawka leci z nieba :/ takiej pogody to ja nie lubię..

https://www.suwaczek.pl/cache/47fe60fbd7.png
https://www.suwaczek.pl/cache/cb65d4eb8d.png

Odnośnik do komentarza

Glukozy nie wspominam najlepiej. Miałam taką zwykłą. W pierwszej ciąży wybrałam się na badanie zupełnie nieświadoma na czym polega. I wydaje mi się, że najlepiej pojechać sobie z kimś. Bardzo źle się czułam, nie byłabym w stanie sama wrócić do domu.
Agula koniecznie napisz jak Ci poszło :)
Klaudia uważaj na siebie! Tym bardziej, że córką się opiekujesz. W razie faktycznego omdlenia na pewno by spanikowała. Systematyczne posiłki i nawodnienie mogą pomóc. Ciąża niby nie choroba, ale uważać trzeba sto razy bardziej

Ja dziś mam zaplanowany ciężki dzień. Za godzinę wyruszam, zaczynam od przedstawienia w szkole u córki, później szkoła muzyczna i mój angielski, bo zapisałam się na kurs. W domu będę dopiero przed 20 :( a dziś akurat mega słabo i sennie się czuję

url=https://www.suwaczek.pl/]https://www.suwaczek.pl/cache/98a8af1f0f.png[/url]

Odnośnik do komentarza

I dziś wybija mi 20 tydzień, bo ten suwaczek dwa dni mi zjada :) więc od jutra będzie bliżej niż dalej :)
Wczoraj do córki przyszła koleżanka. Ta kołyska stała w salonie. Bardzo zdziwiona zapytała czy już się Kalina urodziła, pobiegła do niej i zagląda :) pozniej sobie stali w trójkę z moimi dziećmi przy kolysce, bujali, podziwiali karuzelę i rozprawiali o przyszłości. Naprawdę śmiesznie to wyglądało :)

url=https://www.suwaczek.pl/]https://www.suwaczek.pl/cache/98a8af1f0f.png[/url]

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny ja dzis juz lepiej sie czuję jednak katar został. Pojechałam tez na krew bo skoro juz nie zjadłam o 5 śniadania z mężem mimo, ze bardzo mi sie chciało stwierdziłam, ze kolejnego dnia męczyć się nie bede. Leki a właściwie suplementy diety z Prenalen o Pro mama mam i sie nimi ratuję, gdy cos sie zaczyna. Gorzej przeraża mnie fakt, ze zaczynają powoli pylić dwa drzewa przez które co roku w styczniu mam dwa tygodnie z życia wyjęte. Mam nadzieję, ze jakims cudem przez ciążę mnie to ominie. Bo leki to musiałam juz na etapie starań odstawić.
Julka z tą szkołą angielskiego upewniła bym sie czy nie narusza to prawa do l4. O ile jesteś na nim. Bo myślę, ze taka aktywność ZUS moze juz różnie zinterpretować. A co to dzieciaków musiało byc to bardzo rozczulające. I podbudowało Cie na pewno na temat kołyski hihi.
Patka bo z facetami to czasami gorzej jak z dziećmi haha. Tylko zadzwoń do swojej przychodni, laboratorium i zapytaj o to czy mozesz smakowa. Bo z tego co wiem nie wszystkie laboratoria niestety na to pozwalają.
Klaudia ta kawa to praktycznie w proporcjach 1/3 kawa rozpuszczalna, oligofruktoza, cykoria plus na końcu siarczan magnezu i jakimś odsetku. Wiec w sumie 2/3 to składniki z blonnikiem wiec mimo wszystko nie tak zle. Ale nie pije jej codziennie bo nie jestem kawoszem po prostu.

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8vfxmuewun2k6.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...