Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2020®


Rekomendowane odpowiedzi

My dziś prawie cały dzień poza domem i nie było kiedy napisać:)
Mama Aleksandra oby ta ciąża okazała się jak najbardziej bezproblemowa:)
Jaga no to będziemy trzymać kciuki za wizytę:)
Patka Ty chyba masz wizytę jutro, prawda?:) Czekamy na relację:)

W ogóle w nadchodzącym tygodniu mamy chyba sporo pierwszych wizyt:)

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj też poza domem u siostry na obiadogrillu ale nic prawie nie zjadłam. Tylko pałeczkę z kurczaka i mizerię. Mizeria to mi smakowała i właśnie mam takie smaki bardziej. Twaróg wędzony z Lidla kocham! Później pojechaliśmy na lody naturalne ale ciężko mi po nich. Teraz robie domowa pizzę. Zobaczymy czy zjem coś z niej. Kiepsko się czuje, te mdłości tak męczą :/ i myśl o jedzeniu nie pomaga.
Zazdroszczę wam dziewczyny, że nie macie z tym problemu. Może jak mi przejdzie to u was się zacznie :D

Trzymam kciuki za wizyty! Relacjonujące na bieżąco. Ja też idę po weekendzie w poniedziałek i mam nadzieje, że maluszkowi bije mocno serduszko ❤️
Ja chyba i Aneczka mamy tu na forum najstarsze ciąże, dobrze myśle?

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uskjoeflvaqdo.png

Odnośnik do komentarza

Kat.ban super suwaczek;)
Agula oby Ci jak najszybciej przeszły te mdłości. Zazwyczaj pod koniec pierwszego trymestru jest już lepiej;) zgadza się, chyba jesteście najbardziej zaawansowane z Aneczka;)
jak już będziemy po wizytach, to może zrobimy jakaś listę z datami porodów?:)

Odnośnik do komentarza

Agula współczuję mdłości, mi w pierwszej ciąży ani raz nie było niedobrze. Mam nadzieję że teraz też będzie ok :-)

My dziś z rodzinka też cały dzień poza domem , ciocie wujki babcie prababcie i cała zbieranina dała popalić i mam serdecznie dość o tej godzinie ;) no i oczywiście głupie dogadywania "kiedy drugie , kiedy następne ..." Masakra!

Dziewczyny mam pytanie bo chciałam iść jutro na betę ale kolejną będę mogla zrobić dopiero w poniedziałek czyli po 3 dniach. To nie przeszkadza? Czy najlepiej po 48 godz robić kolejna?

https://www.suwaczek.pl/cache/117a7371ba.png

https://www.suwaczek.pl/cache/eb0b94a641.png

Odnośnik do komentarza

Mery mnie też ostatnio sąsiadka zaczepiła, że syn już taki duży, to pora na drugie. Miałam jej ochotę powiedzieć, że się spóźniła z taką radą:) jeśli chodzi o betę, to najlepiej zrobić po 48h bo tak są chyba obliczane normy przyrostu, ale w internecie są kalkulatory przyrostu bety i powinno Ci wyliczyć bez problemu, czy jest w normie:)

Odnośnik do komentarza

Mama Aleksandra kciuki zaciśnięte!!:) Dawaj od razu znać:) na pewno będzie dobrze:)
Mery Ty też pisz, jak beta:) dzięki, że pytasz - synek jest super, takie żywo srebro;) wszędzie go pełno, zaczyna mówić, na razie jakieś pojedyncze wyrazy:) jedyny problem mam jeszcze ze spaniem - często się budzi w nocy, ale on jeszcze nocami dostaje cyca, więc może dlatego. Muszę go właśnie zacząć odstawiać, bo przecież z dwójką nie pociągnę :D a jak Twoja córeczka?:)

Odnośnik do komentarza

Mery ale Ci zazdroszczę tych przespanych nocek;) może kiedyś też się doczekam;) u mnie beta chyba 30 zł.
Patka nie martw się, na pewno jest wszystko ok. Na takim etapie tydzień to mnóstwo czasu, pewnie będzie już serduszko za tydzień. To trzymam kciuki, żeby z podróżą wszystko wypaliło.

Ja właśnie korzystam z drzemki syna i odpoczywam:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...