9 miesięcy, ciąża

Co robić?

~Jola321

~Jola321

Kochane jestem tu nowa i mam pewien problem otóż zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne i zostało mi 8 tabletek a mnie już brzuch boli i krew leci trochę i nie wiem co teraz mam. Zrobić czy interpretować to już jako okres czy inne krwawienia... Dostałam te tabletki żeby wyrównać hormony i postarać się o dzidziusia bo tu też są problemy. I martwię się trochę tym plamieniem czy to normalne kochane?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Jassmine.

Jassmine.

Bierz normalnie do końca tak jak w ulotce. Zawsze przy pierwszym braniu lub zmianie na inne tabletki może zdarzyć się plamienie lub krwawienie "w nieodpowiednim czasie". Może tak być nawet przez 3 cykle. Organizm musi się przyzwyczaić. To są dodatkowe hormony. Wszystko będzie dobrze :)

--

Marcel ❤ 49 cm 2190g / 17.08.18 10:52
https://www.suwaczki.com/tickers/dqpr2n0afhk5kkpj.png

https://www.suwaczki.com/tickers/7v8r3e3k59mlmt0p.png

58922 jassmine Kobieta, 24 lata, Poznań
~Jola321

~Jola321

No dobrze, trochę mnie uspokoiłaś bo się zaczynałam martwić że coś jest nie tak, że mogły zaszkodzić czy coś.. Ale dobrze dziękuję za odpowiedź :) przestanę sobie tym głowę zamawiać.

Jassmine.

Jassmine.

Nie ma sprawy! Trzymaj się :)

--

Marcel ❤ 49 cm 2190g / 17.08.18 10:52
https://www.suwaczki.com/tickers/dqpr2n0afhk5kkpj.png

https://www.suwaczki.com/tickers/7v8r3e3k59mlmt0p.png

58922 jassmine Kobieta, 24 lata, Poznań
miaucza

miaucza

Ja bym brała do końca. Zanim zaszłam też brałam tabletki takie rzeczy się potrafią dziac na początku przygodny z nimi.

66008 miaucza Kobieta, 28 lat, Szczecinek