Skocz do zawartości
Forum

Okres?!


Gość Madzia2772

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Madzia2772

Witam wszystkie panie! Stresuje się bardzo i proszę o pomoc. Może pytanie wyda się głupie ale że należę do panikar zadam je dla uspokojenia. Otóż w kwietniu odbyłam stosunek bez zabezpieczenia w dni płodne. Było to bardzo nierozsądne bo dziecko w mojej sytuacji nie jest upragnione. Bardzo się stresowałam, ale w terminie dostałam okres. Był taki jak zwykle, trwał 4 dni wszystko było ok, ale dla pewności przez cały miesiąc zrobiłam pare testów tak dla pewności- wszytkie negatywne. Następnie za miesiąc znowu dostałam okres, ale był on trochę skapszy niż zwykle, krew była, przez pierwsze dwa dni nawet sporo, no ale 3 dzień to juz tylko plamienie. Po tym także robiłam testy, również wszystkie miały jedna kreskę. No i teraz jak już miałam dostać okres to nagle się on spóźnia. Raz jak się podtarlam to było troszkę różowej krwi, tak poza tym nic. Od 10 dni bolą mnie piersi i troszkę brzuch, ale jak nic nie było tak nie ma. Od tamtego razu nie współżyłam. Czy w takim wypadku ryzyko ciąży istnieje? Mimo ze były dwa okresy i negatywne testy nawet w 9-10 tyg ewentualnej ciąży ? Wiem jak to głupio brzmi, ale w mojej sytuacji dziecko naprawdę nie byłoby na miejscu. Bardzo proszę o odpowiedzi i serdecznie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość hania222

Lepiej sugerować się wynikami testów i nie wpadać w panikę. Czy ty ciąży chcesz ? Może spróbuj innej antykoncepcji np. diafragma caya na naturalnej ją zakupiłam w sklepie internetowym i czuje się pewnie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...