Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz się zastanowiłam na tym pappa, skoro mówicie że niezbyt to.. poczytam :D USG na bank to prenatalne jutro zadzwonię się umówić.
Nowa generalnie normalnie, mnie tak do tej pory coś zakluje, jak zaraz przechodzi to okey jak nie to do lekarza.
Spothlight to w którym tygodniu poszłaś na L4? W sumie to Ty masz się czuć komfortowo nie szefowa nie można się przejmować ;) ten pierwszy lekarz to jakiś debil! Ale dobrze że w szpitalu okey trafiłaś i dobrze się skończyło. Domyślam się jaki to stres..
Aniamania fajne są takie reakcje :D u mnie w pracy też wszyscy się ucieszyli. Wiedziałam że raczej reakcja będzie pozytywna ale nie sądziłam że aż tak. Też mam możliwość powrotu.
Donatka jak masz się denerwować to chyba nie ma sensu. Jak będą Ci utrudniac, a dziewczyny uciekać to migusiem odpoczywać na L4 :D w sumie mnie dzisiaj ginekolog pytał ale zanudze się tyle miesięcy w domu, jeszcze popracuje ;)
Eewelinka te prenatalne wykrywają dużo wad genetycznych pierwsze robi się 11-13+6dni tydzień, najlepiej utrafić w 12 tydzień jakoś :) na internecie znajdziesz pełni artykułów o tym. Powyżej 35 roku życia albo jak są choroby genetyczne to badanie jest darmowe, inaczej musisz zapłacić ;) i robi się to nie u swojego ginekologa tylko w specjalnych klinikach

Odnośnik do komentarza

Chyba w życiu nie doświadczyłam takiego stresu jak po diagnozie o ciąży pozamacicznej... to oczekiwanie na wynik bety, czy rośnie.. no nic, lepiej juz o tym nie mowic :)
co do l4 to „udało mi się” bo test ciazowy wyszedl pozytywny podczas mojego urlopu, potem bylam w tym nieszczesnym szpitalu i dali mi l4 dwa tygodnie a potem juz moj ginekolog, to byl 5-6 tc.
powiedzcie mi dziewczyny czego moge sie spodziewac na kolejnej wizycie (19.08), zrobi usg? da skierowanie na prenatalne? jest szansa uslyszec serce? bo jak bylam 17.07 to juz bilo :)

1usal6d8awyikbl7.png

Odnośnik do komentarza

lubie_kawe co się dzieje ?? :-(
Spotlight chodzisz prywatnie czy na NFZ ?? Ja prywatnie i mam usg A każdej wizycie i dostałam skierowanie na prenatalne na NFZ w szpitalu w którym pracuje mój gin. Jak chodzisz na NFZ to różnie jest , zależy od lekarza. Niby moze Ci tylko 3 razy w całej ciąży zrobić ale jak jest spoko to robi częściej.

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

chodzę do mojego lekarza na NFZ, przyjmuje też prywatnie i po tym jak byłam na usg na NFZ - to wtedy stwierdził „lekarz” ciąże pozamaciczną, to kolejny raz umówiłam sie z gin. że będę USG robić u niego prywatnie i ... ja sie wcale nie dziwie ze tyle kobiet w ciąży chodzi prywatnie do lekarza, niebo a ziemia :) chciałam żeby prowadził już moją ciąże prywatnie, ale ostatnio jak u niego byłam to był przenoszony jego gabinet i teraz przyjmuje w szpitalu (na NFZ) więc zobaczymy. a za prenatalne wiem ze bede musiala placic

1usal6d8awyikbl7.png

Odnośnik do komentarza

Jestem w szoku co się dzieje ! Bywam na dwóch forach tym i babyboom (zresztą z tego co widzę więcej z nas tam też bywa) i chyba nie ma dnia by ktoś smutnej wiadomosci o pozegnaniu sie nie pisal :-( Jak bylam rok temu na sierpniowkach 2018 to moze odeszly 3 dziewczyny A reszta dotrwala do końca A teraz to co się dzieje to nie do uwierzenia :-( Ja bardzo to przeżywam i też boję się czy u mnie będzie wszystko dobrze. Mąż mi mówi że nie powinnam wogole wchodzić na Internet ale nie umiem ;-)

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Donatka tak patrzę a ja na karcie ciąży mam wpisany termin na 30.02.2020 :) szkoda ze nie ma takiej daty hehehe

Dziewczyny nie można panikować. W ciąży ale tez np. ja tak miałam przy porodzie tez, pozytywne szczere nastawienie i wiara ze będzie dobrze to naprawdę dużo!! Ludzki mózg działa cuda a podświadomość to mega wielka broń. Przez cała ciąże nawet nie dopuszczalam myśli ze może być inaczej niż tylko dobrze. Jak jechałam na poród i w trakcie porodu miałam takie samo nastawienie.
Oczywiście mam świadomość tego ze nie zawsze jest jak w bajce ale pozytywne myślenie musi być :)

Odnośnik do komentarza

AniaMania25 ja miałabym już 10+5 ale lekarz powiedział że owulacja była później i ba usg 9+5 :)
Fajnie że u was w pracy tak reagują tylko się uczyć, nam nadzieję że u mnie reakcja będzie równie optymistyczna :D planuje we wrześniu iść na L4 nie będę 8h siedzieć skulona w cyferkach chrzanie to jeszcze się zdążę naliczyc :D
Co do bólu podbrzusza to u mnie występuje szczególnie wieczorami jak długo pochodze albo siedzę długo. Pytałam gina to mówił że normalne, żeby się nie martwić tym jak będzie bardzo bolało wziąć nospe jak mały ból to poprostu poleżec.
Ja też dziewczyny łapie jakas fazę czy wsztstko ok ale objawy mam, brzuszek delikatnie rośnie to chyba wsztstko ok. Prenatalne za 3 tyg, jeżeli będzie wsztstko dobrze z usg to może powie że bez pappa. Już sor doczekać nie mogę żeby znowu zobaczyć fasolke moja. Moja szwagierka właśnie na tym usg dowiedziała się że będzie 2 chłopczyk :D a tam bardzo chciała dziewczynkę i ma już 5miesiecznego słodziaka.

16ud43r8z4z8l0ej.png

Odnośnik do komentarza

lubiekawe A coś wcześniej zwiastowalo że jest coś nie tak? Liczę że wyniki BETY będą jednak prawidłowe i może lekarz po prostu się pomylił trzymam za Ciebie kciuki kochana :*
A ja dziś chyba trochę za dużo latała i brzuch mnie boli takie uczucie jak by ktoś z dwóch boków mi ściskam brzuch :/ wszystkie chwalicie się zdjęciami to może i ja wstawię... Tylko proszę się nie śmiać :p nie należę juz do chudziutkich kobiet :(

monthly_2019_08/marcowe-mamusie-2020_77239.jpg

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8dqk3mtayxeim.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...