Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

eewelinka
magdalena czemu cc? Ja miałam 1 cc, teraz idę walczyć i nie ma bata będzie siłami natury :D

Ja jestem po dwóch cc. Rok po roku miałam więc raczej nie pozwolą mi rodzic naturalnie. A z jakich przyczyn miałaś ty cc? Mi pierwsza to ratował córkę bo ruchów nie czułam ale niestety nie udało się jej uratować. To był 37tydzien. A druga tak czy siak po roku to ryzyko pęknięcia macicy przy SN a i tak miałam cc 36tyg bo mała była bardzo ruchliwa a owinieta była dwa razy wokół szyji pepowina i lekarze podjęli decyzję że za bardzo się wierci. A ja mam detektor tętna i pojechałam do szpitala bo przy takim codziennym odsłuchu na chwilę przestało wogole bić serduszko. Więc w niedzielę pojechałam około 22 na IP a o 8 miałam już core do tulenia. Ale nie obeszło się bez skurczow. Chyba z wrażenia o 3 w nocy do 5 miałam regularne ale slabe tzn do zniesienia

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Hej, tak. Pierwsza ciąża, długo wyczekiwana i bardzo się cieszę. Czytam na razie gdzie mogę o tym czego się spodziewać, bo ani w rodzinie ani wokoło żadnej ciąży nie przeżyłam.. :) na razie bez objawów, wyliczylamnze termin na 6.03 ah, mieszkam w Niemczech, więc ciekawa jestem jak tu lekarze prowadzą ciążę. Chciałabym mieć polska Położna, to dla mnie najważniejsze :)

Odnośnik do komentarza

alina literówki czy słownik przejreca słowa to norma :D nie ma co przepraszać. A co do Niemiec to nie pomogę. Trochę inaczej niż u nas ale napewno lepiej niż w Anglii bo tam lekarz dopiero w 12 tyg przyjmuje.

ewelinka mam znajomą co jej dawali 3 razy oksytocyne i nic, a na ktg miała skurcze porządne a ona nic nie czuła więc nie chcieli ryzykować bo to tydzień po terminie już było i chciał nie chciał miała cc. Ale niestety jeszcze się zdarzają lekarze który robią coś dla świętego spokoju. Osobiście wolałabym SN ale nie wybiorę już teraz. :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Witam was serdecznie :-)

Magdalena współczuję takich traumatycznych przeżyc. Przykro mi ze córeczki nie uratowali. Nawet nie potrafię sobie wyobrazić jaki to ból. Przytulam

Witaj Alina. I gratuluję :-)

Mój pierwszy synek urodził się dwa tyg po terminie przez wywoływanie. A drugi 6 tygodni wcześniej .

Jak się czujecie? Ja dziś wstałam bez żadnych mdłości itp. Narazie cxuje się wspaniale.

spacer.png
https://lbyf.lilypie.com/5gulp2.png
https://lbyf.lilypie.com/uITfp2.png

Odnośnik do komentarza

sandawilla niestety nasze życie nie jest kolorowe ale już człowiek przyzwyczaja się do bólu. We wrześniu minie 5 lat ale i tak czasem nadchodzą chwilę rozpaczy. Ale poza tym jadzisiaj również czuje się świetnie. Oprócz głodu. Co 3h jak w zegarku musze zjeść coś. Nawet dzisiaj w nocy musiałam bo nie mogłam zasnąć.

nowamamusia witaj. Ja betę też zrobiłam dla świętego spokoju ale strach przed utratą zawsze będzie tak czy siak. Fajnie ze nasze grono się powieksza

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Strach to chyba zawsze jest czy to początek czy koniec. Takie życie kurcze, niegdy nie wiadomo co się może wydarzyć ale trzeba być dobrej myśli że wszystko będzie dobrze. Ja już tak marzę żeby usłyszeć serduszko tej małej istotki oboje z mężem czekamy jak szaleni na wizytę hehe. A później jak będzie wszystko dobrze powiemy rodzinie zrobimy im niespodziankę bo chyba dalej myśleli że jeszcze poczekamy ;)

16ud43r8z4z8l0ej.png

Odnośnik do komentarza
Gość Wiolka93

Hej dziewczyny. My z mężem wciąż się staramy, jestem dobrej myśli. Może to właśnie ten moment? :) Chciałam dowiedzieć się czy wiecie coś o bankowaniu krwi pępowinowej?? Wyskoczył mi post na fb o konkursie na darmowe bankowanie w PBKM.

Odnośnik do komentarza

ewelinka z tego co wiem to chyba narazie nie zaszkodzi tylko unikaj nierówności. No i wiadomo im większy fasolke tym nie bardzo żeby go nie trzeslo. Ale zawsze możesz gina spytać. A kawa mi nie smakuje. 2 dni przed testem już mi nie smakowała ale nie połączyła faktów.

Alina super że wynik pozytywny.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Wogole to mam rozpychajaca się macie. Tak mnie ciągnie z lewej strony ze szok. No i zamiast tyc jak zwykle w ciąży to ja mimo że ciągle głodna jestem i jem więcej to mam 1.5kg na minusie :D tego się nie spodziewałam.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza
Gość Wiolka93

magalena3
Wogole to mam rozpychajaca się macie. Tak mnie ciągnie z lewej strony ze szok. No i zamiast tyc jak zwykle w ciąży to ja mimo że ciągle głodna jestem i jem więcej to mam 1.5kg na minusie :D tego się nie spodziewałam.

To chyba strasznie rzadkie zjawisko, co? :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...