Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

donatka szczerze to ja w ciąży drugiej byłam 4 lata temu i też sobie sięgam pamięcią bo zapominam. :D moja kuzynka jakieś 2 Msc temu mi oznajmiła że ma termin na grudzień i tak się pytała o różne rzeczy to musiałam sobie przypominać :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Ja w poprzednich ciążach nie robiłam. W tej zrobiłam i jutro idę raz jeszcze aby sprawdzić przyrost. Ale skąd wiem to nie jest konieczne robienie. Chyba że lekarz zleci. Tak dla wlasnego spokoju można zrobić.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza
Gość Donatka

Ja betę robiłam dla potwierdzenia, bo na początku wyszedł test z tak bladą kreską że już nie wiedziałam czy ona tam faktycznie jest czy mi się na wzrok rzuciło. Dlatego zrobiłam betę i wyszło że faktycznie jest ciaza. Potem już bety nie powtarzałam

Odnośnik do komentarza

Wiecie co dziewczyny natknąłam się jeszcze na innym forum że jak w6 tyg objawy są "słabe" to źle :( sama nie wiem co myśleć już jestem przerażona. Senność jskos mi minęła ostatnio, jem normalnie, mdłości żadnych, piersi troszkę bolą, podbrzusze też. Czy wy też nir macie objawow i trzeba się cieszyć czy jest to powód do zmartwień? :(

16ud43r8z4z8l0ej.png

Odnośnik do komentarza
Gość Donatka

E tam, głupoty piszą. Każda z nas przechodzi ciążę inaczej. Zdarza się nawet że kobieta długo nie wie że w ogóle jest w ciąży.
U mnie narazie to piersi jak balony nabrzmiale, i zaczynają się nudności.
Nie ma co uogolniac że jak ma się objawy to ok, a jak się nie ma to żle

Odnośnik do komentarza

Oczywiście że głupoty piszą. Ja pierwsze objawy miałam w pierwszej ciąży około 8tygodnia.zadnych wymiotów. Tylko lekkie mdłości i piersi bolały koło 11tyg. W drugiej też bez wymiotów. Teraz mnie szybko bierze bo jeszcze 5 tydzień nie skończony a mdli mnie jak głodna i jak się najem tak samo. Śpiąca jestem ciągle i mecze się szybko. Piersi też nabrzmialy i dzisiaj znowu pobolewaja.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Głupoty piszą. W pierwszej ciąży wcześniej spałam niż o ciąży wiedziałam. A teraz.. Senność lekka, dzisiaj trochę bo byłam w Krk na lekkich nerwach (140km w jedną stronę) to zmęczona jestem. Od wczoraj mam popołudniowa zgage. Ale nie mam takich objawów jak 4 lata temu. Można powiedzieć że w sumie ich nie mam.. Tylko cycki ciągle o tym przypominają.
magdalena na zgage nic nie biorę i nie pije. Wiem że mleko super ale jak zjem i mnie dopada to wolę mleka nie pić.

Odnośnik do komentarza

Uspokoilyscie mnie :) a tylko co zdążyłam napisać i zaczęło mi się kręcić w głowie i z głodu tak żołądek zabolał że masakra. Teraz zjadłam i leżę. Zrobiłam betę zobaczymy jaki przyrost. Moja koleżanka na zgage kiedyś brała Gaviscon on jej bardzo pomagał i jest bezpieczny dla kobiet w ciąży. Ja to jem garściami migdały.

16ud43r8z4z8l0ej.png

Odnośnik do komentarza
Gość Donatka

No ja po wizycie. I mam delikatną załamkę.
Narazie widać tylko pęcherzyk ciążowy W normie i o dobrych wymiarach. Ale do tego jest mały krwiak i mięśniak. Dostałam duphaston na podtrzymanie ciąży, zakaz sexu i kontrola 18 lipca

Odnośnik do komentarza

donatka a kiedy następna wizyta? A ten tydzień różnicy to chyba normalne bo owu wystarczy że się przesunela. Sama pisałaś że testy ci blade wychodziły więc był przyrost bety później. Zobaczysz później jeszcze się wyrówna albo nawet będzie do przodu.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

No to wydaje mi się że aż takie to chilerstwo nie jest źle że skoro bez problemu ponad 2 tygodnie spokojnie cie zostawia. A więc nie denerwuj się A wszystko będzie dobrze.
Mnie dziś plecy bolą. Za dużo chodzenia a za mało leżenia

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

No i jak tam wyspane? Ja tam ciągle się budziłam. Ale mimo wszystko wyspana jestem. Wszamalam już śledzie na kanapce i będę się powoli szykowala na betę ale koło 9 pojadę. Potem jeszcze ta ginka i zobaczymy co dalej.
Milego dzionka życzę. Odezwę się jak już będzie beta :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...