9 miesięcy, ciąża

Marcowe Mamusie 2020

Odpowiedzi znajdują się poniżej

KajaM.

KajaM.

Hej w nowym dniu :) dzisiaj w pracy do 16 i idziemy zjeść coś dobrego do moich rodziców od razu :D bo się stęsknili.
Jollyg gratuluję kochana zdrowego dzidzi :)
Madziulkar cieszę się że wszystko ok :) piękne dzidzi
Magdalena to Ty powinnaś kochana się oszczędzać i nie denerwować, nie Twój chłop :D może ma współodczuwanie ciążowe?
Olcik super że leki pomogły :). Odpoczywaj sobie pogoda pewnie dopisuje :)
Spothlight ser żółty plus musztarda to sztos :D
Doti ja po przebudzeniu raczej zasypiam bez problemu. Ale za to codziennie (nawet jak mogę pospać) to mnie żołądek budzi hehe i zaraz do kibelka muszę lecieć. Narazie nie wiem co to zaparcia ciążowe :D

66032 kajam Kobieta, 25 lat, Wrocław
KajaM.

KajaM.

W ogóle miałam dzisiaj fajny sen erotyczny :D często takie mam ale pierwszy raz tak dokładnie go pamiętam :P

KajaM.

KajaM.

Eewelinka ciekawe to jest z tymi mdłościami. Mam 12 tydzień a mam większe mdłości (plus wymioty) niż na początku :P

magalena3

magalena3

KajaM on to nerwy miał na tego zęba i dentysta dopiero w poniedziałek a w sobotę imprezę mamy. No ale co ja zrobię przecież dentysty z wakacji nie ściągnę kilka dni wcześniej. Bo to za droga przyjemność by była. A do innego nie chcemy chodzić. Ale całe szczęście spałam spokojnie tylko siusiu i znowu spanie a rano sobie pojechał do pracy to nie muszę się denerwować na jego widok. Wieczorem nerwy wrócą ale t już będą duże bo musimy sobie conieco wyjaśnić.

doti niestety wiem co czujesz z tymi nocami nieprzespanymi. Miewam je i ja. Ale rzadko. Przeważnie max 3 noce z rzędu potem zmęczenie jest większe. Mam w domu żywiołowa 4latke więc w dzień nie ma opcji na drzemke. :D
No a jak ty jeszcze do pracy musiałaś wstać to wogole. A co do tego kiedy to przejdzie nie wiem. Ja raz mam raz nie. Ale pamiętam z poprzednich ciąż że miałam ale pod koniec. Tyle że wtedy byłam już wyspana i mogłam w razie w zdrzemnac się w dzień.

wiolinka dolecialyscie już do domu? Czy dopiero dzisiaj lecicie?

madziulkar super że dzidzia rośnie. A to najważniejsze. :)

Mam tyle enrergi przez te nerwy że szok. Zawsze odreagowuje sprzątająca. Już dziś wydumalam że porze stawiam w pokoju ale przypomniało mi się że w ciąży jestem :D ale coś znajdę do roboty. :D a tymbardziej że nie ma upału takiego. Narazie

--

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...
♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥
https://www.suwaczek.pl/cache/3fc6bd57e8.png

37703 magalena3 Kobieta, 30 lat, Brzeziny k. Łodzi
Polaaa

Polaaa

Hejka . U nas znów synek w nocy się budził ehh masakra jakaś :/
Wy to macie erotyczne sny a ja o jedzeniu ;)

53680 polaaa Kobieta, 31 lat, zurych
KajaM.

KajaM.

Polaaa to pewnie wyspana kobito jesteś. Współczuję. Chociaż sny fajne, smakowite :D

MalaMi231

MalaMi231

Polaaa, dobrze że nie sny erotyczne o jedzeniu (typu: drogi pamietniczku, dzisiaj śniło mi się, że leżę naga w wannie pełnej barszczu:D gdzies kiedys mi się to przewinęło na fejsie)
Wczoraj po południu znowu zaczął mnie tak brzuch ciągnąć mocniej jak było w 5-6 tc. Nie wiem, znowu sie rozciaga wszystko czy jak...
Dziś ma być 34, a w niedzielę do 36 st.ciepla. Wszędzie pada tylko nie na u nas. Chociaz jak ma przyjść jakaś nawalnica to moze niech nic nie przychodzi

66218 malami231 Kobieta, 36 lat, Kujawy
KajaM.

KajaM.

Malami we Wrocławiu też nie pada :) i gorąco. Skąd jesteś?

MalaMi231

MalaMi231

Okolice Bydgoszczy. Dwie noce, wszędzie się blyska, znajomi mówią, że gdzieś coś pokazało, pokropilo, no ale u nas lipa.

66218 malami231 Kobieta, 36 lat, Kujawy