Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Hahaha ewelinka A ja jeszcze tylko dziś i jutro do pracy i dwa tygodnie urlopu. A jak pomyślę o pakowaniu to już mi się wyjazdu odechciewa. Ale mam listę zrobioną co trzeba spakować. Jest plus hehe. Oby tylko ładna pogoda była. Bo to ciągle słychać że już nadciagaja afrykańskie upały A za chwilę mówią o arktycznym powietrzu.
Mam nadzieję że na dzisiejszej wizycie dostanę kartę ciąży bo chyba lekarza pogryzę. Chce mieć już spokojny urlop

Odnośnik do komentarza

ewelinka powiedz ze masz dziwne bóle i czy może sprawdzić co to.
natkusia a 12 tydz to trochę za późno na kartę ciąży. Chyba że ci wpisze poprzednia wizytę. Bo do papierów będzie Ci później potrzebne i kobieta ciężarna u nas powinna być pod opieką ginekologa najpóźniej od 10tyg. No chyba że się coś pozmieniało za czasów moich poprzednich ciąż.

A co do wstawania to i mnie się nie chce. Muszę iść otworzyć szklarnie bo ładnie już słoneczko świeci ro pszczółka będą latać e mi się nadzwyczaj nie chce zwlec z lozka.

No i trzymam kciuki za wasze dzisiejsze wizyty.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Aaa no to spoko gość. Niby to tylko papierologia ale czasem niektórzy mogą tak podkręcić że się żyć odechciewa (np. ZUS) :D
Ja właśnie śniadanko zjadam bo udało mi zwlec z lozka. I jem suchego Rogala z masłem. :D
Ale dzisiaj krem brokulowa i krem pomidorowa dla córki. Z grzankami. Bo już wczoraj nie miałam sił jak wróciłam po zakupach i spacerach.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza
Gość Lubie _kawę

HIVa nie masz, za to masz przeciwciała IGG różyczki i cytomegalii więc w razie czego potencjalnie będziesz chroniona. Nie masz przeciwciał toxo więc po prostu nie jadaj surowego mięsa i niemytyxh warzyw/owoców itp.

Odnośnik do komentarza

pena później już tą beta wolniej rośnie więc się nie martw na zapas. A czemu robiłaś jeszcze raz?

gosia jak dla mnie też ok tylko ta cytomegalia i różyczka. Ale to już lekarz ci wszystko wyjaśni

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

magalena3
pena później już tą beta wolniej rośnie więc się nie martw na zapas. A czemu robiłaś jeszcze raz?

gosia jak dla mnie też ok tylko ta cytomegalia i różyczka. Ale to już lekarz ci wszystko wyjaśni

Bo sobie pomyślałam że skoro nic nie było widać wczoraj to może pozamaciczna ale wtedy jest mały przyrost więc się uspokoilam moim wynikiem z dziś :-)

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza
Gość lubie_kawe

Goska masz przeciwciała Igg przeciw różyczce i cytomegalii co jest nawet pożądane bo oznacza, że Twój organizm ma "broń" w razie kontaktu z różyczką czy cytomegalią właśnie. Nie masz przeciwciał typu IGM (wynik ujemny) a to bardzo dobrze, bo inaczej oznaczałoby świeżą / właśnie trwającą infekcję cyto lub różyczki, co już fajne nie jest :-)

Odnośnik do komentarza

goska5258
No to jedno jest ujemne a drugie mam 0.110 i tam w tych normach jest napisane że powyżej 0.60 jest dodatni wynik. I to właśnie mnie martwi

Tak jak pisalq kolezanka.wyniki masz wszystkie ok.z toksoplazmoza musisz uwqzac na surowe mieso,niemyte warzywa i owoce,grzebaniem w ogrodku,kocie odchody.odetchnij z ulgą.jestem laborantką
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...