Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Serduszka jeszcze nie było widać powiedział że pęcherzyk jest . Że wszystko idzie dobrze bo tydzień temu nie było widać a dziś już tak . Wizyta 14 sierpnia do tego czasu badania cieszę bardzo dziewczyny nie stresujcie się jak u was nie widać jest po prostu za wcześnie tak jak było u mnie tydzien temu

Odnośnik do komentarza

ewelinka ja mam dużą rodzinę. Z mojej mamy strony jest ich 6cioro plus małżonkowie i dzieci i ich rodziny to żeby nie dzwonić albo zgadywac się że nie wiedzą to powiedziałam mojej babci. Ona gada ze wszystkimi i zawsze wszystko wygada. No i tak było. Po 15 minutach od rozlaczenia się z babcią 3 ciocie do mnie napisały smsy :D

O a dzisiaj się dowiedziałam że kuzynka jednak będzie miała synka. Ciekawe jak to u nas będzie. Bo ona i u siebie i u mnie obstawiala dziewczynki :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Gratulacje dziewczyny! :) fajnie że jest tu nas coraz więcej. Wszystko czytam od początku na bieżąco, czasami muszę kilka stron wstecz czytać :D ja dziś gastrofaza... Rosół zaraz po nim nektarynki :D ale mdłości cały czas są szczególnie po południu rano jest w miarę ok no i te ssanie w żołądku...Ja moja kruszynkę zobacze za miesiąc, już się doczekać nie mogę ale jak pomyślę o tej liście badań to mi się nogi uginaja... Czy wy też tak uwielbiacie pobieranie krwi? U mnie każde pobieranie to stres, nie cierpię!!! :) a tu taka lista heh

16ud43r8z4z8l0ej.png

Odnośnik do komentarza

Ja tam też nie mam problemu z pobraniem. Nie lubię patrzeć jak wbija ale potem nie ma problemu bo zawsze liczę fiolki. W drugiej ciąży sama sobie zastrzyki robiłam bo nie chciało mi się jeździć codziennie do miasta do pielęgniarki.

A co do wizyty to ja mam 27 a już się doczekać nie mogę. Dobrze ze znowu mam głowę zajęta bo robię taki dodatek do prezentu dla koleżanki na 30tke.

monthly_2019_07/marcowe-mamusie-2020_76649.jpg

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Ja kiedyś w labo miałam gościa taki koło 30lat może wiecej to odrazu prosił druga Panią o pomoc bo on odrazu mdleje przy pobraniu i rzeczywiście z 15 minut tam siedział ale udało się pobrać i gościa ocucić. I w szpitalu też miałam dziewczynę co mdlala. Byla wtedy w 21tygosniu ciąży i mówiła że to najgorsze co może być przez tą ciąże. Dobrze ze leżała na łóżku bo odrazu mdlala.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj w czwartek miała mieć. O 17.15 jak dobrze pamiętam :)
No właściwie to dzień dobry.
Znowu śpię jak zabita. Aż mnie siusiu porządne z rana budzi. I najgorsze bo jak już zrobię to tak mnie tam kłuję w środku jakby jakąś kółka czy coś. Wydaje mi się że może jakiś zrost się odzywa albo od cewnikowania mam takie uczucie bo przed ciąża też tak miałam ale rzadziej latala siusiu. Pomyślę jak będzie mi dokucza to pójdę do internisty po skierowanie na usg brzucha a dokładnie pęcherza.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...