Skocz do zawartości
Forum

Boję się, ze mogę być w ciąży. Pomóżcie !


Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa wyglada tak: jestem niedoświadczona, mam naście lat i kilka razy zdarzyło mi się dotykać z chłopakiem przez bieliznę. Tzn on mnie, a ja jego. Zawsze przed tym na wszelki wypadek mył ręce i potem już sam siebie nie dotykał. Nie mam pojęcia czy którakolwiek z sytuacji miała miejsce w dni płodne ponieważ cykle są nieregularne . Teraz okres spóźnia mi się trzeci dzień. Mam objawy zupełnie jak przed miesiączka jednak boje się okropnie. Co o tym sądzicie ? Proszę o poważne komentarze

Odnośnik do komentarza
Gość Izaaaabela

Cześć! Ryzyko ciąży w twoim wypadku nie istnieje. Nie było stosunku nie było wytrysku nie ma ciąży. Plemniki przez ubrania nie przenikają. Żeby doszło do ciąży potrzebny jest stosunek dopochwowy z wytryskiem. Do tego musi być owulacja. Naprawdę ciężko jest spełnić te wszystkie warunki. Nie stresuj się bo to może być przycznyną opóźnienia twojej miesiączki. Jeżeli to cię uspokoi to zawsze możesz wykonać test ciążowy, lecz gwarantuje że potwierdzi moją tezę. Nie martw się, w ciąży nie jesteś;) spij spokojnie. Zdrówka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...