Skocz do zawartości
Forum

Krem na rozstępy


Rekomendowane odpowiedzi

przepraszam a co ma mydlo do roztepow?? Dlaczego nie mozna myc mydem? Zreszta chyba w tych czasach malo kto uzywa juz mydla do ciala:) A rozstepy moga pojawic sie wszedzie... na brzuchu biuscie pupie udach biodrach rekach...A co do tych tendencji to wiadomo ale zawsze warto uelastycznic skore. Jezeli chodzi o wciernie zwyklej oliwki ktora sie ciezko wchlania to ja kiedys robilam tak ze po cieplej kapieli na jeszcze mokra skore wcieralam oliwke robiac sobie delikatny masaz pozniej szlam pod prysznic zmyc tlusa warstwe a skore osuszalam recznikiem lekko sie oklepujac. Lekki krem nawilzajacy i gotowe:) A jak przed tym podczas kapieli zrobilam sobie jeszcze peeling ciala to bylam gladziutka jak niemowlaczek:) no ale to bylo przed ciaza jak mi sie jeszcze chcialo tyle czasu w lazience siedziec.

Odnośnik do komentarza

a ja mam właśnie z Pharmaceris + do biustu też ale jakoś wydaje mi się, ze zwykła oliwka dawała lepsze efekty...skóra była tak jakaś napięta a te kremy mnie jakoś nie zadawalają szukam czegoś innego. Dziewczyny a czy można używac tylko i wyłącznie kosmetyków dla kobiet w ciąży, czy takie zwykłe na rozstępy też?

Zawsze trzeba próbowac czegoś nowego. Pamiętaj amotorzy zbudowali Arkę, profesjonaliści- Titanica...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...