9 miesięcy, ciąża

Ciąża?

Kisia00

Kisia00

Witam, 15 marca zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne, potem 5 kwietnia -11 kwietnia miałam przerwę między opakowaniami + od 7 do 12 kwietnia miałam krwawienie z ostawienia. 30 kwietnia kochałam się z mężem ale nie skończył we mnie wtedy brałam tabletki z drugiego opakowanie po którym mialam przerwę 3-9 maj + krwawienie od 7 do 10 maja, było czerwone i pojawiło się kilka skrzepów . I tak się zastanawiam czy mogę być w ciąży ? Dodam że nie zapomniałam o żadnej tabletce bo mam ustawione powiadomienie w telefonie, nie miałam też biegunki ani wymiotów. Ale nurtuje mnie to czy jest możliwość w ciąży bo mam czasem delikatne kłucie w pochwie , wahania nastroju i zmienny apetyt.

59450 kisia00 Kobieta, 19 lat, Czarków

Odpowiedzi znajdują się poniżej

MadziaK83

MadziaK83

Nie jesteś w ciąży, przy tabletkach często okres jest bardziej skapy.lub możesz mieć różne reakcje na antykoncepcje. Ja po ciąży używałam krążków nuva ring i miałam objawy o wiele gorsze niż w ciazy, było mi słabo i strasznie mnie mdlilo, do tego brzuch bolał. Przestałam je stosować i wszystko minęło, ale z dwa razy test ciazowy nawet robiłam mimo ze one są bardzo skuteczne.

--

https://www.suwaczki.com/tickers/zud3dqk3c4q16tbz.png
https://www.suwaczki.com/tickers/dqprj44jr7rdz2pr.png

52759 madziak83 Kobieta, 36 lat, Kraków