Skocz do zawartości
Forum

Styczniowe mamy 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Karolina <3

Witam, jestem studentką dietetyki 3 roku i pisze pracę licencjacką na temat wybranych parametrów stylu życia i ich wpływu na płodność, będę ogromnie wdzięczna jeśli Panie, który były już w ciąży i są w wieku miedzy 20-40 lat poświęcą kilka minut na wypełnienie ankiety. Pozdrawiam i z góry dziękuję za poświęcony czas! 😚
🤗https://forms.gle/uXhX79vxrxXviRSA9

Odnośnik do komentarza

Bogumiła (13), Bogusława (13), Boguwola (28), Bohuwola (28), Czasława (12), Czesława (12), Dąbrówka (15), Dobiegniewa (30), Dobrawa (15), Dobrogniewa (30), Dobroniega (20), Dobrożyźń (20), Jarosława (21), Jerosława (21), Mieczysława (1), Milena (24), Miłochna (17), Miłosława (17), Mścisława (9), Pęcisława (25), Pęcława (25), Pęcsława (25), Pęsława (25), Rosława (17), Smysława (31), Sobiesława (21), Wielisława (29), Włodzimira (16), Włościsława (3), Wrocisława (23), Wrocsława (23), Zdziesława (3, 29), Zdzisława (3, 29), Żelisława (29)Bogumiła (13), Bogusława (13), Boguwola (28), Bohuwola (28), Czasława (12), Czesława (12), Dąbrówka (15), Dobiegniewa (30), Dobrawa (15), Dobrogniewa (30), Dobroniega (20), Dobrożyźń (20), Jarosława (21), Jerosława (21), Mieczysława (1), Milena (24), Miłochna (17), Miłosława (17), Mścisława (9), Pęcisława (25), Pęcława (25), Pęcsława (25), Pęsława (25), Rosława (17), Smysława (31), Sobiesława (21), Wielisława (29), Włodzimira (16), Włościsława (3), Wrocisława (23), Wrocsława (23), Zdziesława (3, 29), Zdzisława (3, 29), Żelisława (29)

Odnośnik do komentarza
Gość Zmartwiona

Hej.. nie wiem czy to odpowiednie forum ale czasem warto sie wygadac..

Wiec tak ostatnia miesiączka 21.01.2020

Kiedy w piatek tj 14.02.2020 nie dostałam miesiaczki stwierdziłam ze niema co roboc sobie nadzieji ale kiedy w poniedzialek miesiaczki dalej nie bylo zrobilam testy az 3 😳 wszystkie 3 pozytywne niedowierzanie i radosc jaka mnie ogarnela aa nie do opisania.. 18.02 poszlam do gin ktory skierowal mnie na beta hcg ktora zrobilam dnia następnego wynik 37.5 po odebraniu wynikow i ponownej wizycie u gin dostalam skierowanie na kolejna bete dodam ze podczas pierwszej wizyty bylo robione usg na ktorym nic nie bylo jeszcze widac .. wyniki drugiej bety to 24.5 od poczarku biore kwas foliowy i duphaston.. pytanie do was czy mimo tego ze nie mam jakiś konkretnych objawow doszlo do poronienia ?

Kolejna beta dopiero 27.02 i wtedy gin bedzie zemna rozmawial.. 

 

Odnośnik do komentarza

03,03 byłam na wizycie i pani doktor zauważyła ciałko żółte. Poinformowała mnie że do owulacji doszło około 2-3 dni temu. Do bliskiego kontaktu z mężem doszło 27.02 w nocy. Czy istnieje szansa na dziecko? Dodam że mam mega nieregularne cykle

Odnośnik do komentarza

Hej mamusie!

Chciałabym się przywitać 🙂 Jestem tu nowa:)

29.01.2020 na świat przyszedł mój synek (35+5tc), od tej pory moje życie się wywróciło do góry nogami.. niestety wygospodarowanie czasu nawet na podgrzanie sobie obiadu, już nie mówiac o zjedzeniu go graniczy z cudem.

Mały jest wielkim przytulasem i chce być ciągle kołysany na rekach. Czy wasze stycznióweczki tez tak maja?
Jest tu jakaś mamusia 7 tygodniowego bobaska? 🙂

 

 

Jest tu moze jakas tajna grupa styczniowych mam 2020? Moge prosić o link? 🙂

Edytowane przez boska.ka
Odnośnik do komentarza

Witam.Od roku staramy sie z mężem o dzidziusia.Ok.dwoch tyg.temu miałam okres ale od 3dni mam lekkie krwawienia a robiąc test wyszedł pozytywny..to ciąża czy może przez owulacje test pozytywny?wypowiedzcie sie proszę..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...