Skocz do zawartości
Forum

Styczniowe mamy 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Karolina 88

Mój mąż na szczescie też mi pomaga . przy dzieciach to w ogóle. ogarnia całą trójkę jak trzeba i umyje i spać położy . w każdej ciąży jak byłam to myl podłogi i wszystkie cięższe prace za mnie robił bo ja miałam skurcze od wysiłku. więc w pracach domowych też jest ok. tylko dziwi to czemu ja taka słaba ciągle i jak można mieć mdłości przez tyle czasu. tłumaczę my że to taki uczucie jakby miał najgorszego kaca w życiu połączonego z grypą jelitowa i tak już 3 tydzień. widzę że współczuję ale ciężko mu to ogarnąć że ja jeszcze chodzę przy tym i wszystko ogarniam. on by pewnie przeczekać to w łóżku...

Odnośnik do komentarza

Cześć wam po kilkudniowej przerwie...
Pytałam czy poronienie boli dlatego że po tym jak plamilam, potem krwawilam i na koniec skrzepy, poszłam do toalety. Wracając do łóżka poczułam że coś ze mnie wypadło:( Wróciłam i ujrzałam na wkładce wielki skrzep wielkości 3x3cm:( Nic mnie nie bolało, nic mi nie było. Wiedziałam że straciłam to dziecko w tą niedzielę:( Poszłam do lekarza, zrobił USG...
Nie ma już dziecka. I tak myślę od niedzieli i przeplakalam już tą stratę. Szczerze mówiąc od początku było coś nie tak, tak jak lekarz mowil że pęcherzyk mniejszy niż powinien być i słabo się rozwijał. Według kolejnego lekarza jego obwódka budziła jego niepokój...
Lekarz mówił że jakaś jego wada sprawiła że nie zatrzymał się na pewnym etapie rozwoju i tak bywa. Może i będę nie ludzka ale lepiej że to się stało teraz niż kiedy bym już zobaczyła serduszko czy poczuła ruchy:( Nie było serduszka, nie będzie dziecka...:(

21.01.2008 - córka
10.10.2012 - synuś
19.05.2019 - Aniołek:( (8 tc)

f2w3s65gtu09goaw.png

Odnośnik do komentarza

Paula.c
Cześć wam po kilkudniowej przerwie...
Pytałam czy poronienie boli dlatego że po tym jak plamilam, potem krwawilam i na koniec skrzepy, poszłam do toalety. Wracając do łóżka poczułam że coś ze mnie wypadło:( Wróciłam i ujrzałam na wkładce wielki skrzep wielkości 3x3cm:( Nic mnie nie bolało, nic mi nie było. Wiedziałam że straciłam to dziecko w tą niedzielę:( Poszłam do lekarza, zrobił USG...
Nie ma już dziecka. I tak myślę od niedzieli i przeplakalam już tą stratę. Szczerze mówiąc od początku było coś nie tak, tak jak lekarz mowil że pęcherzyk mniejszy niż powinien być i słabo się rozwijał. Według kolejnego lekarza jego obwódka budziła jego niepokój...
Lekarz mówił że jakaś jego wada sprawiła że nie zatrzymał się na pewnym etapie rozwoju i tak bywa. Może i będę nie ludzka ale lepiej że to się stało teraz niż kiedy bym już zobaczyła serduszko czy poczuła ruchy:( Nie było serduszka, nie będzie dziecka...:(

Paula ogromnie Ci współczuję :( Twoja pierwsza ciąża? Planujecie rozpocząć starania? Też uważam tak jak Ty lepiej wcześniej niż później :(

Odnośnik do komentarza

Ja jesli chodzi o tv bardzo malo ogladam. Jedyne co to w czwartki na polsacie przyjaciółki i to wszystko. Kiedys ogladala. Na wspolnej ale teraz nir wiem o co tam chodzi bo zadko sir wyrabiam zeby zdarzyc. Wiec nie w temacie w filamch i serialach jestem. Wrocilam z synem z teningu i jeszcze lekcje do zrobienia zanim sie pokapia kolacja itp to juz wieczor i tak codzien. . . I czekam aby do weekendu ale w ten weekend wyprawiam córce 5te urodziny wiec z lenistwa nici

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgx3e3k2b7bgeta.png
https://www.suwaczki.com/tickers/3i49df9h5v4kvtu1.png
https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvx1hpf6fogdwx.png

Odnośnik do komentarza

Paula współczuję :(
Niestety tego się nie zapomina całe życie już będzie z Tobą. I powiem Ci że najlepsze co mogłaś dla siebie zrobić to właśnie tak sobie to wytłumaczyć. Że lepiej na tym etapie. Mniej nie boli, ale łatwiej się to przechodzi. Minie jakiś czas i będzie coraz lepiej :) Pozdrawiam Cię , buziaki ...

https://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhmhazpcy7j.png
https://www.suwaczki.com/tickers/dqpr2n0aquttwoi3.png
13.09.18-9tc * 01.12.18-6tc *

Odnośnik do komentarza

Anna888
Dziewczyny jak spędzacie wieczor? Ogląda któraś m jak miłość? Miałam tego nie oglądać ale wciąga cholera;).

właśnie wróciłam z działki, wkopalam kilka kwiatków, teraz leżę ogladam jakiś program i myślę o pracy....

Dziewczyny macie jakieś godne polecenia książki dla przyszłych mam? Jestem zielona w temacie... Totalnie!

Odnośnik do komentarza

nurkowanie ja Ci nie pomogę bo jeszcze nie byłam na usg. Ale wydaje mi się że sam pęcherzyk to nie ma znaczenia jaki ma kształt, zarodek to już powinien mieć konkretny.
Ja tv oglądam sporo, wieczorami szczególnie. M jak Miłość akurat nie , ale Barwy Szczęścia i wczoraj był ostatni odcinek mojego najukochanszego, najlepszejszego i wogole OMG ... serialu Gra o Tron. To jest dopiero dół już nigdy więcej nowego odcinka nie będzie..... ;(
Serio uzaleznilam się od niego.
Ja już sama nie wiem kiedy mam iść do lekarza, dziewczyny kiedy najlepiej iść. Już mnie korci żeby iść ale za wcześnie... Do mojego nie muszę się umawiać. Wystarczy stanąć w kolejkę, więc kiedy zdecyduje to pójdę ale nie wiem....

https://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhmhazpcy7j.png
https://www.suwaczki.com/tickers/dqpr2n0aquttwoi3.png
13.09.18-9tc * 01.12.18-6tc *

Odnośnik do komentarza

Wiki no nie wiem co ci doradzić...Mamy podobny wiek ciąż. Ja idę 30 i sądzę że za wcześnie ale położna u doktora powiedziała że nic się nie dzieje i że najwyżej przyjdę jeszcze raz. Też mnie nosi i nie mogę się już doczekać...Ja z tych co raczej sercem A nie rozumem;)
Książki...ja z synem maniakalnie kupowałam gazety dla mam.;). Książek nie czytałam więc nie doradze. Z resztą po co ci kobieto książki. Tyle nas tu jest to jak księga wręcz

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8xzkricwceibx.png
https://www.suwaczki.com/tickers/f2wliei3gjg2dxwr.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny naczytalam sie internetow, ale to raczej od perspektywy zalezy jak sondą rusza.

Nela polecam Oczekiwanie na dziecko.
Nie ogladam seriali, lubilam tylko Wikingów i do czasu Gre o Tron. Jakies barwy szczescia czy podobne to wole pitbulla obejrzec czy film typu Pęknięcia. Do snu oglądam kanały dokumentalne.

Paula możliwe, że jesteś w szoku, ale musisz zrobic usg i sprawdzic czy bylo zupełne. Powinnas tez dostac antybiotyk teraz i jeśli jest ryzyko konfliktu na przyszłość z powodu grupy krwi to szybko zastrzyk z immunoglobuliny anty D.
Ten ból z czasem się ukoi. Obiecuję.

Odnośnik do komentarza

nurkowanie jeśli o pęcherzyk chodzi to kiedy byłam w ciąży z synkiem to był taki jajowaty w 6tyg bo oglądałam ostatnio zdjęcia USG, a córką taki bardziej okrągły już.

Dziewczyny jak jesteście na zwolnieniu lekarskim i szukacie co tu robić to polecam serial na dailymotion.pl
Genialny! Tytuł "Królowa serc".
Niby telenowela ale taka jak lubię. Zagadki, intrygi, seks i miłość po grób. Człowiek wychodzi na 5min siku i gubi wątek. A do tego przystojny aktor w roli głównej. Nie będziecie mogły się oderwać- gwarantuje!

A z książek uwielbiam i polecam autora Dan Brown. Autor "Aniołów i demonów". Pisze książki do których mogę wracac i wracać kilka razy. Nie dość że jest zagadka to zaskakujące zakończenie i dużo ciekawostek naukowych i ze świata sztuki.

Zmieniam temat, nie chce mówić o mojej stracie, powiedziałam mężowi żeby wszystkim którzy wiedzieli powiedział żeby nie pytali mnie o nic... Chce ciszy i spokoju. Mam zwolnienie do 6czerwca i wracam do pracy żeby nie myśleć

21.01.2008 - córka
10.10.2012 - synuś
19.05.2019 - Aniołek:( (8 tc)

f2w3s65gtu09goaw.png

Odnośnik do komentarza

Ania pracuje w sporej firmie w dziale księgowym, głównie jestem od kadr i płac ale też żeby nie zapomnieć księgowości rozliczam kilka firm. Martwię się bo tak na prawdę to nie ma kto mnie zastąpić i trochę przeraża mnie to wszystko, w zasadzie odkąd dowiedziałam się o ciazy cały czas się stresuję tym jak to będzie...

Odnośnik do komentarza

nurkowanie lekarz mówił że nie trzeba żadnego łyżeczkowania, szpitala ani lekow, że macica się już praktycznie oczyściła, że nic tam nie ma. Wszystko zeszło z krwią w ciągu tego czasu:( Mówił że jak będziemy chcieli się starać nadal to 2-3mce żeby odczekać i można podjąć próby tylko żeby kwas foliowy brać, wiadomo.
Ale ja nie wiem sama czy ja chcę... Na dzień dzisiejszy nie jestem w stanie tego określić.

Jeśli nie macie nic przeciwko to zostanę tu z wami.

21.01.2008 - córka
10.10.2012 - synuś
19.05.2019 - Aniołek:( (8 tc)

f2w3s65gtu09goaw.png

Odnośnik do komentarza

Nela99 ja jestem doradcą VIP w duzym banku, pod moją opiekę trafiają klienci którzy mają określony próg dochodu lub osady na kontach powyżej pewnej kwoty. Pracuje tam już ponad 5lat, wcześniej w innym a prędzej w ubezpieczeniach w Allianz i Campensie. Wracam do pracy 6czerwca bo do tej pory mam L4...

21.01.2008 - córka
10.10.2012 - synuś
19.05.2019 - Aniołek:( (8 tc)

f2w3s65gtu09goaw.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...