Skocz do zawartości
Forum

Styczniowe mamy 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Natalia 32

Czesc ja sie dzis dowiedzialam z testu plytkowego ze jestem w ciazy. Bylam u gina zbadal mnie i mowil ze prawdopodobnie jestem. Kolejna Wizyta za tydzien. O 17 tobilam prywatnie bHcg i wyszedl 133. Czyli na pewno to ciaza. 4-5 tydzien. Wyliczylam termin na 8 stycznia

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny. Jestem z woj. pomorskiego.
Rozpoczynam jutro 7tc wg OM i kalkulator podaje termin na 1 stycznia.
24.04. Beta 813,
25.04. Cytologia i usg, niestety nie było jeszcze pęcherzyka ciążowego. 26.04 beta 1630.
W czwartek mam usg. Od początku jestem na duphastonie i luteinie z powodu niepowodzenia ciążowego w zeszłym roku, gdy stwierdzono u mnie poronienie zatrzymane w 6 tc.
Trzymajcie kciuki.
Wszystkim życzę nudnej i bezproblemowej ciąży.

Odnośnik do komentarza

Cześć, chciałabym dołączyć:) drugi bobas w drodze, troche z zaskoczenia:) termin porodu wg OM jak na moje oko wychodzi 8.01:) co do objawów to podjadalabym ciągle coś, piersi bola i mam wrażenie ze zaraz pojawi sie miesiączka bo tyle śluzu jest.. boje sie bardzo tej ciąży bo poprzednia troche mialam z przebojami. Pierwsza wizyta 21.05:)

klz9df9h5n2a48bw.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv3e5exqmhg6oa.png

Odnośnik do komentarza

Witam kolejne mamy i gratuluję :) z tym siedzeniem na szpilkach to fakt. Juz sie nie moge doczekac pierwszej wizyty 20 maja. Poszlabym juz w środe, ale to będzie dopiero 6+0 i boję się że jeszcze nie będzie serduszka, zwłaszcza że chyba miałam późno owu i ciąża może być ciut młodsza niż by wynikało z om.

https://www.suwaczek.pl/cache/d154c1d44f.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...