Skocz do zawartości
Forum

Beznadzieja, co dalej


Gość Buun

Rekomendowane odpowiedzi

Co zrobić kiedy świat ci się wali na głowę a ty jesteś w 9 miesiącu ciąży. Mój związek to jakaś pomyłka, starałam się to naprawić, prosić o zmianę,ale wszystko na nic. Nie widzę już przyszłości z ojcem mojego dziecka. Straszyłam, prosiłam ,tłumaczyłam a zmiany brak czyli co pozostało...... Rozstanie . Widocznie mu nie zależy skoro nawet nie spróbował i według mnie odpuścił a ja już nie chce dłużej w tej fikcji żyć już nawet nie chce próbować, straciłam nadzieję i uczucia .

Odnośnik do komentarza

Chyba go już nawet nie kocham przez to jak się zachowuje . Przykre uczucie . Jak mu to mówię a on nie ma w sobie żadnych emocji a mnie ten ból brak zaangażowania, zlewka jednym słowem wykończy . Chce jeszcze być szczęśliwa i myślę że nie ma co czekać do porodu wtedy będzie tylko trudniej się rozejść i zostaniemy w tej beznadzieji na długo dłużej.

Odnośnik do komentarza
Gość Michał 26

Hej, wczoraj moja żona trafiła do szpitala ponieważ jest w 12 tygodniu ciąży i wystąpiło krwawienie po badaniu usg wyszło że dzidziuś jest prawidłowej budowy i serduszko też ładnie bije jednak zostawili żonę w szpitalu czy ktoś miał już taką sytuację? Jak mogę jej pomóc przetrwać ten trudny dla nas czas

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...