9 miesięcy, ciąża

Chcę się zabić

~Wyrodna matka

~Wyrodna matka

wracam się z ogromna prośba o pomoc bo chyba popełnię samobójstwo .

Zaszłam w ciąże i oczywiście nie spozywalam alkoholu . Jestem obecnie w 20 tyg . Ostatnie usg robiłam tydzień temu. Wszystko w normie . Duża główka .

Dowiedzialam się o zdradzie partnera i moj świat się zawalił . Powiedział ze nie chce mnie ani dziecka . No i 4 dni pod rząd wypiljalam codziennie butelkę wina. Oczywiście nie mam zamiaru więcej pic , naprawdę nie wiem co się stało , cierpię na depresje ciążowa i ta syt mnie dobiła .

Wyrzuty sumienia teraz mnie zabijają . Nie jestem w stanie funkcjonować ze stresu ze moje dziecko urodzi się chore . Nie mam zamiaru więcej tknąć alkoholu i cała ciąże nie piłam do tej pory . Mam już jedno dziecko , dobra prace , finanse , nie jestem żadna patologia . Boje się komukolwiek przyznać do tego bo PrEciez naraziłam moja córkę . Jakie są szanse ze będzie dobrze i urodzi się zdrowa ? Mam ochotę się zabić .

Wyrodna matka

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Olik25

Olik25

Twoje reakcje na obecną sytuację nie są odosobnione ani dziwne . Jeśli udasz się do Lekarza czy psychologa zobaczysz ze to nie koniec świata i z każdej sytuacji mozna sie podnieść. Może telefon zaufania?? Trzymaj się kochana. Jak potrzebujesz się wygadać pisz. Co do córeczki to nie znana jest bezpieczna ilos alkoholu e ciazy wiec nie pij juz ani kropli więcej i bądź dobrej mysli bo w 20.tyg.dzieciatko już ma niemalze wszystkie narzady ale jednak nadal jest w brzuchu bo musi tam spędzić kolejne 20 tyg. Więc pamietaj od dziś zero Alko i staraj się myśleć pozytywnie.

61764 olik25 Kobieta, 35 lat, opolskie
MadziaK83

MadziaK83

Kochana nie myśl tak o sobie. Osobiście znam kobietę która wszystkie trzy ciąże piła, dwie paliła, i to nie okazjonalnie, dzieci są zdrowe. Wiec naprawdę myślę że taka ilością na tym etapie ciazy dziecku nie zaszkodziłas. Na pewno jesteś dla niego najlepsza matka jaka tylko może mieć. I musisz być silna bo ono ma tylko Ciebie. Co do Twojego partnera to brak słów. Spróbuj znaleźć pomoc u psychologa, chyba można melise pić w ciazy, ale nie wiem czy pomoze. No i pisz tu do nas jeśli masz taką potrzebę.

--

https://www.suwaczki.com/tickers/zud3dqk3c4q16tbz.png
https://www.suwaczki.com/tickers/dqprj44jr7rdz2pr.png

52759 madziak83 Kobieta, 36 lat, Kraków
~Wyrodna matka

~Wyrodna matka

Dziękuje bardzo ❤️ Ostatnie dni siedzę w internecie całe dnie i googluje wszystko o FAS . Ten lek , wręcz panika co ja narobiłam zjada mnie od środka . Nie pozwala funkcjonować . Już nawet nie o faceta chodzi teraz tylko o to ze zachowałam się jak zwykła patologia

MadziaK83

MadziaK83

Nie martw się, naprawdę myślę ze nic się nie stało. Mysle ze powinnaś powiedzieć o tym Pani doktor na wizycie, na pewno zrozumie.
Nie wiem m czy Cie to pocieszy ale w pierwszej ciąży brałam leki na ADHD, nie wiedziałam o ciazy do 5t6d, była nieplanowana. Te leki to w małej ilości psychotropy. Np przeciwpadaczkowe lub inne. Mimo niedoczynności tarczycy nie brałam euthyroxu, planowalam zacząć przed ciąża. Byłam przerażona, że mu zaszkodziłam, na szczęście synek jest zdrowy. Choć bardzo nerwowy, ale to raczej dziedziczne bo my z mężem oboje jesteśmy potworne nerwusy.

--

https://www.suwaczki.com/tickers/zud3dqk3c4q16tbz.png
https://www.suwaczki.com/tickers/dqprj44jr7rdz2pr.png

52759 madziak83 Kobieta, 36 lat, Kraków
pena89

pena89

Zdrada faceta to nie koniec świata. Niech spada jak jest kretynem. Dbaj teraz o siebie i o dzieciątko. O pomoc nie wstydź się prosić. Idź do psychiatry dostaniesz bezpieczne leki na uspokojenie czy nawet depresje. Żyjemy w XXI wieku to nie wstyd pójść do psychiatry. Nawet na NFZ dostaniesz się do tygodnia ze względu na ciążę. Możesz pojechać do innego miasta nawet województwa jak nie chcesz u siebie. Ten maluszek w brzuchu będzie Cię kochać nad życie jesteś mu potrzebna.

--

Marzenia są po by je spełniać

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgx43r8nqrsej0v.png https://www.suwaczki.com/tickers/klz9df9ht2s696uo.png

49667 pena89 Kobieta, 30 lat, Katowice
Anuskaaaa

Anuskaaaa

Dziewczyno oszalałaś!? W ciąży pić w ogóle myślałaś o dziecku? Ja mam 24 lata i dwójkę dzieci sama wychowuje facet ma nas gdzieś..i co? Dzieci są dla mnie wszystkim kocham je nad życiem jak mogłaś być tak lekko myślna wiesz że dziecko może teraz się urodzić jakieś chore albo upośledzone nie dojrzałas do roku matki kobieto ogranij się!

60544 anuskaaaa Kobieta, 24 lata, Poznań
Anuskaaaa

Anuskaaaa

Serio ja pocieszacie? Facet to nie koniec..świata... Ile matka ma promili alkoholu we krwi dziecko ma 2 razy tyle! Głupia wymówka..tylko odebrać jej te dziecko szkoda.slow.! Aż krew się gotuje biedne..dziecko mogłaś uszkodzić mu nerki wątrobę serce! Dla mnie to za dużo nic cię nie usprawiedliwia...

60544 anuskaaaa Kobieta, 24 lata, Poznań
Olik25

Olik25

Anuska oceniać latwo ... kobieta wie że źle zrobiła. Dobrze ze szuka wsparcia bo zabić się to też nie rozwiązanie. A Tobie brawa ze sobie radzisz to tym bardziej zrozum ze nie każdy ma tyle siły ...

61764 olik25 Kobieta, 35 lat, opolskie
Anuskaaaa

Anuskaaaa

Warto poczytać zanim jakaś nie odpowiedzialna osoba będzie piła alkohol w ciazy.

  • chce-sie-zabic_74413.jpg
60544 anuskaaaa Kobieta, 24 lata, Poznań