Skocz do zawartości
Forum

Okres spóźnia się 18 dni


Gość Jaga742

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny, proszę was o radę moja @ była u mnie w 23.02.19 r jak zawsze 7 dni cykl mam zazwyczaj co 35 dni potem zaszalalam z narzeczonym i to parę dni pod rząd bez zabezpieczenia no i oto tak czekam do dziś na spozbialska @ która spóźnia mi się już prawie 18 dni, robiłam 4 testy wyszły negatywne ale wydaje mi się że za szybko, mija już tydzień od ostatniego testu a boję się zrobić piąty że będzie tylko jedna kreseczka, po mojej @mialam plamienia ze sluzem, brzuszek mnie boli jak do @ ale ona nie przychodzi ostatnio zjadłam mój ulubiony serek, i zrobiło mi się strasznie nie dobrze, bardzo proszę o poradę, czekam na wizytę u ginekologa

Odnośnik do komentarza

Miałam czyste na jajniku i wiem jaki to ból i uczucie teraz na 100% nie mam, jak miałam rok temu to nie potrafiłam usiąść na krześle a co dopiero uprawiać sex, teraz nic takiego nie ma, po przelezeniu w szpitalu po czyście bałam się że jestem nie plodna bo od roku kocham się z narzeczonym bez zabezpieczenia i byłam przekonana że coś jest nie tak, a teraz 18 dni spóźnienia piersi mnie bolą są jedrniejsze i ten brzuch boli jak w @

Odnośnik do komentarza

@ przyszła wczoraj ❤️ dla tych co myślą że odrazu są w ciąży, nie miałam 20 dni @ nie powiem bałam się ale po 5 testach negatywnych stwierdziłam że poczekam, że możliwe że mój cykl musi się zmienić i dostosować i tak się stało, nie martwię cię że coś jest nie tak porostu odrazu idźcie do ginekologa jeśli nie wykaże ciąży to nie ma co zębów strzepic, pozdrawiam serdecznie dziewczyny i dziękuję za wysłuchanie buziaczki

Odnośnik do komentarza

Ja boje sie ze jestem w ciazy mam synka ma 11 miesiecy jestem po cc kochalam sie z mezem 4 dni przed okresem po 4 dniach dostalam normalna miesiaczke ale caly czas mam mysli w glowie ze jestem w ciazy nie moge sie z tym pogodzic jestem przerazona boje sie zebym nie dostala jakiejs deprescj z tego powodu a mialam juz nerwice lekowo

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...