9 miesięcy, ciąża

Poród w Krakowie - fotograf

~unana

~unana

Drogie mamy,

Jestem mamą trójki dzieci będę otwierać działalność jako profesjonalny fotograf. W związku z tym buduję swoje portfolio i mam przeogromną prośbę do mam, które zamierzają rodzić w KRAKOWIE. Ponieważ moim "konikiem" jest reportaż/dokument bardzo chciałabym na tym właśnie zbudować swoją działalność. Czy znajdę tu na tyle odważne mamy by wpuściły mnie na porodówkę z aparatem?
Wiem, że pewnie pukacie się w czoło, że to poroniony pomysł ale spokojnie - nie będę robić niczego co sprawiłoby Wam dyskomfort. Nie muszę być podczas samej właściwej "akcji" - mogę przyjechać na godzinę lub dwie gdy na samym początku jeszcze jest "nuda" i za wiele się nie dzieje i potem wrócić na chociaż pół godziny gdy jest ten wspaniały moment "skóra do skóry".

Sama teraz ogromnie żałuję, że nie mam takiej pamiątki, bo uwierzcie mi - to są jedyne w swoim rodzaju emocje i wiele rzeczy po latach zapomina się, a czasami nawet nie jest się świadomym (np nie widziało się pierwszej reakcji ojca na widok swojego dziecka, bo ten stał gdzieś z tyłu).

Będę wdzięczna chociaż za merytoryczną i kulturalną dyskusję

Odpowiedzi znajdują się poniżej

MadziaK83

MadziaK83

Dzień dobry, ja będę miała cc ale na poród naturalny na pewno nikogo bym nie wypuściła. Jednak gdyby była zainteresowana odplatna sesja z maluszkiem, starszym wtedy już 2,5 letnim bratem i rodzicami to chętnie zapłacę za taką sesje. Nie chodzi mi o takie typowe zdjęcia noworodka przebranego za jakieś coś, po prostu kilka rodzinnych zdjęć na pamiątkę.
Pozdrawiam serdecznie :)

--

https://www.suwaczki.com/tickers/zud3dqk3c4q16tbz.png
https://www.suwaczki.com/tickers/dqprj44jr7rdz2pr.png

52759 madziak83 Kobieta, 36 lat, Kraków
~unana

~unana

Madziu,
bardzo ci dziękuję za komentarz :)
W przypadku cesarki to nawet za bardzo nie ma o czym dyskutować - w Polsce nawet ojca dziecka nie wpuszczają na salę, więc fotografa to już w ogóle...
Ja w ogóle nie robię taki zdjęć noworodków w koszyczkach, stawiam na naturalność. Tak więc jeśli chciałabyś zdjęcia u Was w domu, całej rodziny to z wielką chęcią przyjadę zrobić Wam taką sesję :) Im więcej osób (i jeszcze do tego starsze rodzeństwo - to byłoby cudo!) tym piękniej :)
Podrzucę ci moją stronę na fb i jeśli odpowiada ci ich klimat to pisz do mnie śmiało :)

facebook.com/JoannaDudekFoto

MadziaK83

MadziaK83

Dziękuję za link, bardzo ładne są te zdjęcia rodziców z bliźniakami oraz piękny portret z noworodkiem.
Poród za pół roku, więc odezwę się bliżej tego terminu. Z tym, że mam zastrzeżenie, nasze zdjęcia nie mogą zostać umieszczone w internecie, jedynie zdjęcia dzieci.
Pozdrawiam serdecznie :)

--

https://www.suwaczki.com/tickers/zud3dqk3c4q16tbz.png
https://www.suwaczki.com/tickers/dqprj44jr7rdz2pr.png

52759 madziak83 Kobieta, 36 lat, Kraków
~unana

~unana

Bez problemu dogadamy się :)
Też dlatego nie mam jakoś oszałamiająco dużo zdjęć, bo sporo sesji nie mogłam upublicznić. Zawsze wcześniej pytam czy konkretne zdjęcie mogę umieścić na stronie, więc też będziesz mieć pełną kontrolę czy i które zdjęcia pojawi się w sieci :)