Skocz do zawartości
Forum

Poród w Krakowie - fotograf


Gość unana

Rekomendowane odpowiedzi

Drogie mamy,

Jestem mamą trójki dzieci będę otwierać działalność jako profesjonalny fotograf. W związku z tym buduję swoje portfolio i mam przeogromną prośbę do mam, które zamierzają rodzić w KRAKOWIE. Ponieważ moim "konikiem" jest reportaż/dokument bardzo chciałabym na tym właśnie zbudować swoją działalność. Czy znajdę tu na tyle odważne mamy by wpuściły mnie na porodówkę z aparatem?
Wiem, że pewnie pukacie się w czoło, że to poroniony pomysł ale spokojnie - nie będę robić niczego co sprawiłoby Wam dyskomfort. Nie muszę być podczas samej właściwej "akcji" - mogę przyjechać na godzinę lub dwie gdy na samym początku jeszcze jest "nuda" i za wiele się nie dzieje i potem wrócić na chociaż pół godziny gdy jest ten wspaniały moment "skóra do skóry".

Sama teraz ogromnie żałuję, że nie mam takiej pamiątki, bo uwierzcie mi - to są jedyne w swoim rodzaju emocje i wiele rzeczy po latach zapomina się, a czasami nawet nie jest się świadomym (np nie widziało się pierwszej reakcji ojca na widok swojego dziecka, bo ten stał gdzieś z tyłu).

Będę wdzięczna chociaż za merytoryczną i kulturalną dyskusję

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry, ja będę miała cc ale na poród naturalny na pewno nikogo bym nie wypuściła. Jednak gdyby była zainteresowana odplatna sesja z maluszkiem, starszym wtedy już 2,5 letnim bratem i rodzicami to chętnie zapłacę za taką sesje. Nie chodzi mi o takie typowe zdjęcia noworodka przebranego za jakieś coś, po prostu kilka rodzinnych zdjęć na pamiątkę.
Pozdrawiam serdecznie :)

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Madziu,
bardzo ci dziękuję za komentarz :)
W przypadku cesarki to nawet za bardzo nie ma o czym dyskutować - w Polsce nawet ojca dziecka nie wpuszczają na salę, więc fotografa to już w ogóle...
Ja w ogóle nie robię taki zdjęć noworodków w koszyczkach, stawiam na naturalność. Tak więc jeśli chciałabyś zdjęcia u Was w domu, całej rodziny to z wielką chęcią przyjadę zrobić Wam taką sesję :) Im więcej osób (i jeszcze do tego starsze rodzeństwo - to byłoby cudo!) tym piękniej :)
Podrzucę ci moją stronę na fb i jeśli odpowiada ci ich klimat to pisz do mnie śmiało :)

facebook.com/JoannaDudekFoto

Odnośnik do komentarza

Bez problemu dogadamy się :)
Też dlatego nie mam jakoś oszałamiająco dużo zdjęć, bo sporo sesji nie mogłam upublicznić. Zawsze wcześniej pytam czy konkretne zdjęcie mogę umieścić na stronie, więc też będziesz mieć pełną kontrolę czy i które zdjęcia pojawi się w sieci :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...