9 miesięcy, ciąża

Grudniówki 2019

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Agula89

Agula89

Anetka, ja byłam u lekarza w sobotę i nie było nawet widać pęcherzyka jeszcze. Też się zmartwiłam aczkolwiek Pani ginekolog mowi, że to jeszcze wcześnie. 4 tydzień, aplikacja pokazuje 5 tydzień. Czekam z niecierpliwością na wizytę 23 kwietnia i mam nadzieje, że bedzie wszystko dobrze.
Wam też tego życzę --

11.05.2019 ❤ [*]

63670 agula89 Kobieta, 30 lat, Poznań
lenkass

lenkass

Cześć Dziewczyny!
Dołączam do Was z terminem na 10 grudnia, mam nadzieję, że nam wszystkim uda się szczęśliwie donosić ciążę. Mam już trójeczkę :) najstarszy w maju kończy 18 lat :) Pozdrawiam wszystkie forumowiczki:)

63779 lenkass Kobieta, 40 lat, La Laguna
~Stefcia

~Stefcia

Witam ja również dołączam do Was termin według om. 1.12.2019:)mam synka 8 lat ;) ciąża potwierdzona 4.04 jest kropek na swoim miejscu teraz następna wizyta 18.04

Agula89

Agula89

Cześć Ienkass!
Mamy zbliżone terminy :) Byłaś juz u lekarza? Trójeczka na koncie to już zaprawiona jesteś. Fajnie, przynajmniej bedzie kogo się poradzić. To moja pierwsza ciąża :)

--

11.05.2019 ❤ [*]

Agula89

Agula89

Hej Stefcia :)
Super, że wszystko dobrze. Ja czekam na wizytę 23 kwietnia, trochę z niepokojem bo byłam w sobotę i nie było widać jeszcze pęcherzyka. Niby za wcześnie. Jak wasze samopoczucie? Męczą was jakieś objawy?

--

11.05.2019 ❤ [*]

Stefcia

Stefcia

Mnie czasami mdłości dopadają,brzuch czasami jak na okres ale już teraz sporadyczne bóle są ale za to piersi nadrabiają

63783 stefcia Kobieta, 32 lata, Zachodniopomorskie
lenkass

lenkass

Hej Agula, tak, byłam wczoraj i jest pęcherzyk o równomiernym zarysie na swoim miejscu. Następna wizyta za dwa tygodnie. Mieszkam w Hiszpanii i tutaj zupełnie inaczej podchodzi się do ciąży, raczej na zasadzie co ma być to będzie, nikt nie przepisuje Luteiny, ani Duphastonu, całą trójkę urodziłam jeszcze mieszkając w Polsce i jestem trochę zaskoczona:) Fajnie że mamy zbliżone terminy, a z tym doświadczeniem to u mnie różnie, bo każda z moich ciąż była zupełnie inna:)

63779 lenkass Kobieta, 40 lat, La Laguna
sylwia25eM

sylwia25eM

Fajnie, że jest nas coraz więcej :)
lenkass Ty to już zaprawiona w boju :) rodzeństwo pewnie się cieszy :)
Ja nie mogę doczekać się wizyty ale też wiem że nie mam co za wcześnie iść bo później będę się denerwować przez 3 tygodnie czy jest serduszko. Już wolę poczekać ten tydzień dłużej :)

48113 sylwia25em Kobieta, 28 lat, Ciezkowice
sylwia25eM

sylwia25eM

Z dolegliwości to mdłości, ogólne osłabienie i ból brzucha ale to ostatnie podejrzewam że spowodowane jest bliznami po CC które było nie całe 1,5 roku temu.

48113 sylwia25em Kobieta, 28 lat, Ciezkowice
Agula89

Agula89

Ienkass ale Ci zazdrosze tej Hoszpanii!!
Chciałabym mieszkać w takim miejscu :)
Sylwia25eM ja też poszłam za szybko na wizytę (ze względu na to, że biorę tabletki na alergie) i nic nie było widać wiec nie warto iść za wcześnie bo teraz mam taki niepokój czy wszystko jest tak jak powinno być a wizytę mam 23 kwietnia po świętach :/ Nie mam jakichś szczególnych dolegliwości, jedynie co to piersi powiększone i wrażliwe i lekkie bóle w podbrzuszu. Poza tym czuje się bardzo dobrze.

--

11.05.2019 ❤ [*]