Skocz do zawartości
Forum

Brak snu w czasie ciąży


Gość milena2

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w ciąży (4 miesiąc) i powinna dopaść mnie senność, powinnam polegiwać w każdym kącie i ucinać drzemkę, ale jest odwrotnie. Niby jestem zmęczona, oczy już się zamykają, ale wystarczy 5-15 min snu i jestem zregenerowana. Może macie jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza

Moja pierwsza ciąża tak samo wyglądała do 6 miesiąca, później coś się odblokowało i spałam po 16 godz. na dobę. Położna poradziła mi zażywanie melisy, wybrałam ją w formie herbaty bo za tabletkami nie przepadam.

Odnośnik do komentarza

Ja prawie od poczatku ciąży nie śpię w nocy , budzę się co godzinę czasami co pół , nie mogę później zasnąć , o 5 nad ranem oczy jak 5 zł i zazwyczaj chodzę zmęczona cały dzień . W dzień raczej nie potrafię zasnąć .Któraś też ma taki problem ? Pytałam położnej to powiedziała ,że niektóre kobiety w ciąży tak mają i może tak być do końca ciąży :(

Odnośnik do komentarza

Lekarz rozkłada ręce i twierdzi, że takiego przypadku jeszcze nie miał. Proponuje odizolowanie się od otoczenia, najlepiej abym wyjechała na urlop i w ciszy zrelaksowała się. Tak 5 miesięcy na urlopie, szef byłby zadowolony.

Odnośnik do komentarza

Teraz jesteś w ciąży i powinnaś dbać nie tylko o siebie, ale również o swoje dziecko. Szef przyjmując ciebie do pracy chyba widział, że jesteś kobietą i że będziesz chciała mieć dzieci. Jeśli nie wysypiasz się to nie wiem jak możesz wypełniać swoje obowiązki w pracy. Może faktycznie czas na urlop albo na zwolnienie.

Odnośnik do komentarza

U mnie bezsenność była problemem przed ciąża i pokonałam ten problem, może dlatego teraz w trakcie ciąży dobrze śpię, mam swoje metody. Melisa, wietrzenie pomieszczenia przed snem, lawendowy spray zapachowy na poduszkę. Mnie przed ciążą stresował problem w zajście, echh zamartwiałam się, ale w sumie niepotrzebnie, bo nie mogliśmy po prostu trafić w płodny czas. Pomógł tester owulacyjny ze śliny Afrodyta. Trzeba myśleć pozytywnie, a nie się zamartwiać.

Odnośnik do komentarza

Proponuje wieczorne wyciszenie, zrezygnować z telewizji, komputera, komórki, czyli wszystkich nośników które emitują niebieskie światło. Spacer na świeżym powietrzu, lekkostrawna kolacja plus gorące kakao i sen przyjdzie. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...