Skocz do zawartości
Forum

Petting a ciąża


Gość Veeronka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Veeronka

Witam, no więc zacznę od tego, że moje cykle są regularne trwają średnio ok.30 dni (31;30;32;29). 23.01.2019 roku miałam normalną miesiączke, kolejny okres miał wypaść 24.02.2019 (według kalendarzyka z aplikacji któremu swoją drogą nie można ufać w 100%, mimo że moje kolejne miesiączki pojawiają się właśnie wtedy kiedy w aplikacji) , otóż moj problem jest taki, że od 16.02 byłam na feriach u chłopaka a ok.18-19.02 pierwszy raz uprawialiśmy petting... nie był to tradycyjny stosunek bo na taki nie jesteśmy jeszcze gotowi, przynajmniej ja, a mój chłopak to akceptuje. Możliwe że mój chłopak dotknął raz czubkiem swojego członka mojego sromu, a z tego co wyczytałam występuje coś takiego jak preejakulat, w którym też znajdują się plemniki :( . Boję się, że mogło się to przedostać na palcach chłopaka który wprowadzał je we mnie... , natomiast 22.02.2019 roku dostałam dwa dni wczesniej okres, według mnie był on normalny, dużo krwi , tradycyjnie okropny ból podbrzusza. Czy mam sie obawiać ciąży? Jeżeli petting był kilka dni przed okresem który dostałam 22.02.? Dodam, że bardzo się boję ponieważ to za szybko na ciąże, a przez to że tak schizuje to wyszukuje u siebie objawów ciąży :( . Kolejny okres powinien wypaść 24.03.19 więc poczekam :/

Odnośnik do komentarza
Gość Dalajlama

Witaj, nie masz co się martwić, w ciążę można zajść tylko poprzez stosunek płciowy, penetrację, innej metody nie ma. Jak byłam mlodsza i dopiero wkraczalam w świat seksualności też miałam Podobne obawy jak ty. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość blaaaaaaaa

Ale bzdury,oczywiscie ze mozna, jesli ejakulat dostal sie do pochwy oczywiscie ze moze zajsc w ciaze do zaplodnienia wystarczy jeden plemnik przypominam.... ale ty nie masz sie co martwic:) po pierwsze bylas po dniach plodnych a po drugie dostalas kres ktory jak mowisz byl normalnym okresem takze w ciazy nie jestes :)

Odnośnik do komentarza
Gość wzruszona2365

Dalajlama ma chyba 14 lat i nie dokonca wie o co w tym biega...Jesli wydzielina z pesia lub sperma dostana sie do pochwy- nie wazne w jaki sposob czy przez palce czy przez czlonka czy przez cokolwiek innego ryzyko zajscia w ciaze jest zawsze. trzeba poprostu uwazac, jesli chlopak dostyka swojego penisa a pitem cie piesci jest ryzyko, jesli dodtyka penisem ciebie tez jest ryzyko. Ja juz mam swoje dzieci i meza ale jak bylam mlodsza :):) to tez na to zwracalam uwage, ja to nawet jak bawilam sie oralnie 9a wiedzialam ze mam dni plodne!(jak zaczynasz sie juz bawic w te rzeczy to musisz wiedziec kiedy masz plodne zeby zmniejszyc ryzyko!!) to sie nawet nie calowalam zeby nie przenoscic plemnikow z ust do ust. W twoim przypadku ryzyko ze jestes w ciazy jest znikome :)

Odnośnik do komentarza
Gość Dalajlama

Nie można zajść w ciążę przez palce ani polykajac nasienie, nie chce myśleć, co by powiedział ginekolog słysząc takie brednie...Radzę nie czytac autorce takich komentarzy, bo tylko się zestresuje. I przypominam, że zajść w ciążę można tylko w czasie dni płodnych.

Odnośnik do komentarza
Gość Hejkaj

Sorki ze tu to napisze ale mam problem bo boje się ze mogę być w ciąży a wiec z chłopakiem uprawiamy seks orlany ja mu robię loda i on kończy w mojej buzi i to połykam potem się całujemy i po kliki minutach zaczyna mi robić na dole językiem czy mogę być w ciąży dodam ze młyn mieć dni płodne.

Odnośnik do komentarza

Cześć, 1 stycznia (dni płodne) uprawiałam z chłopakiem petting trwał może 2min, chłopak twierdzi że nie było preejakulatu ale ciągle mam myśli że może jednak. Wczoraj czyli 17 stycznia powinnam dostać okres lecz go nie ma, mam nieregularny okres (16) lat, kilka dni po pettingu dostałam brązowe plamienie więc myślałam że to okres potem śluz z małą ilością krwi i nadal nie było okresu, test ciążowy wykonałam 7 dni po pettingu później 12 dni po i 16 dni po wynik negatywny, od 1 stycznia ciągle się stresuję przez co cięgle o tym myślę a na dodatek chyba mam infekcje pochwy podejrzewam grzybicę, lekarza mam dosyć późno więc pytanie czy mogę być w ciąży. Planuje test zrobić jeszcze jutro rano z porannego moczu.

 

Test z dzisiaj rano czyli 19 dni po pettingu negatywny mam na myśli że chłopak otarł się parę razy o pochwę ale raczej bez prejakulatu martwi mnie zanik miesiączki oraz żółte upławy ale jak wspomniał może być to infekcja czy mam się martwić ciąża?

Odnośnik do komentarza

Hej, czy wynik beta hcg po 19 dniach jeden dzień po spodziewanej miesiączce wynik jest wiarygodny? Mój wynik to <0.20mlu 

Plus do tego dostałam okres opóźniony ale za to 6 dniowy ale naczytałam się głupoty że okres nie zawsze musi świadczyć o braku ciąży i juz nie wiem co mam myśleć

Odnośnik do komentarza

Nie ma okresu w ciąży. W założeniu po ODSTAWIENIU luteiny można wywołać krwawienie przez spadek progesteronu. W ciąży progesteronu jest więcej niż w normalnym cyklu wiec wywołanie krwawienia może być ,"nieskuteczne". To tak w teorii. Nie wiem co masz na mysli zadając takie pytanie...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...