9 miesięcy, ciąża

Petting a ciąża

~Veeronka

~Veeronka

Witam, no więc zacznę od tego, że moje cykle są regularne trwają średnio ok.30 dni (31;30;32;29). 23.01.2019 roku miałam normalną miesiączke, kolejny okres miał wypaść 24.02.2019 (według kalendarzyka z aplikacji któremu swoją drogą nie można ufać w 100%, mimo że moje kolejne miesiączki pojawiają się właśnie wtedy kiedy w aplikacji) , otóż moj problem jest taki, że od 16.02 byłam na feriach u chłopaka a ok.18-19.02 pierwszy raz uprawialiśmy petting... nie był to tradycyjny stosunek bo na taki nie jesteśmy jeszcze gotowi, przynajmniej ja, a mój chłopak to akceptuje. Możliwe że mój chłopak dotknął raz czubkiem swojego członka mojego sromu, a z tego co wyczytałam występuje coś takiego jak preejakulat, w którym też znajdują się plemniki :( . Boję się, że mogło się to przedostać na palcach chłopaka który wprowadzał je we mnie... , natomiast 22.02.2019 roku dostałam dwa dni wczesniej okres, według mnie był on normalny, dużo krwi , tradycyjnie okropny ból podbrzusza. Czy mam sie obawiać ciąży? Jeżeli petting był kilka dni przed okresem który dostałam 22.02.? Dodam, że bardzo się boję ponieważ to za szybko na ciąże, a przez to że tak schizuje to wyszukuje u siebie objawów ciąży :( . Kolejny okres powinien wypaść 24.03.19 więc poczekam :/

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Dalajlama

~Dalajlama

Witaj, nie masz co się martwić, w ciążę można zajść tylko poprzez stosunek płciowy, penetrację, innej metody nie ma. Jak byłam mlodsza i dopiero wkraczalam w świat seksualności też miałam Podobne obawy jak ty. Pozdrawiam

~blaaaaaaaa

~blaaaaaaaa

Ale bzdury,oczywiscie ze mozna, jesli ejakulat dostal sie do pochwy oczywiscie ze moze zajsc w ciaze do zaplodnienia wystarczy jeden plemnik przypominam.... ale ty nie masz sie co martwic:) po pierwsze bylas po dniach plodnych a po drugie dostalas kres ktory jak mowisz byl normalnym okresem takze w ciazy nie jestes :)

~wzruszona2365

~wzruszona2365

Dalajlama ma chyba 14 lat i nie dokonca wie o co w tym biega...Jesli wydzielina z pesia lub sperma dostana sie do pochwy- nie wazne w jaki sposob czy przez palce czy przez czlonka czy przez cokolwiek innego ryzyko zajscia w ciaze jest zawsze. trzeba poprostu uwazac, jesli chlopak dostyka swojego penisa a pitem cie piesci jest ryzyko, jesli dodtyka penisem ciebie tez jest ryzyko. Ja juz mam swoje dzieci i meza ale jak bylam mlodsza :):) to tez na to zwracalam uwage, ja to nawet jak bawilam sie oralnie 9a wiedzialam ze mam dni plodne!(jak zaczynasz sie juz bawic w te rzeczy to musisz wiedziec kiedy masz plodne zeby zmniejszyc ryzyko!!) to sie nawet nie calowalam zeby nie przenoscic plemnikow z ust do ust. W twoim przypadku ryzyko ze jestes w ciazy jest znikome :)

~Dalajlama

~Dalajlama

Nie można zajść w ciążę przez palce ani polykajac nasienie, nie chce myśleć, co by powiedział ginekolog słysząc takie brednie...Radzę nie czytac autorce takich komentarzy, bo tylko się zestresuje. I przypominam, że zajść w ciążę można tylko w czasie dni płodnych.

Bibs

Bibs

Zgadzam się z Dalajlama, prawdopodobienstwwo zajścia w ciążę w tym przypadku jest bliskie zeru!

59048 bibs Kobieta, 36 lat, Poznań
~blaaaaaaaaa

~blaaaaaaaaa

jest bliskie zeru ale tylko dlatego ze nie miala dni plodnych a nie dlatego ze sie bawila z chlopakiem

miaucza

miaucza

nie ma [praktycznie żadnych szans na zapłodnienie więc byłabym spokojna jeżeli o to chodzi.

66008 miaucza Kobieta, 28 lat, Szczecinek