9 miesięcy, ciąża

Listopadówki 2019

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Ewinka83

Ewinka83

Edyta no cóż takie niespodzianki też bywają :) Oczywiście, że to błogosławieństwo jakby nie było . Będzie trudno, ale dacie radę na pewno z kolejnym maleństwem. Sama się długo starałam o taki Cud, mam w rodzinie i w otoczeniu baaardzo dużo małżeństw, które walczą latami choć o jedno dziecko i niestety się nie udaje...głowa do góry, my tutaj Cię będziemy wspierać jeśli trzeba będzie :) A teraz dokładnie na wizytę do ginekologa się umów i potwierdź ciążę :)

--

https://www.suwaczki.com/tickers/2nn3vfxmh636c6z7.png

62746 ewinka83 Kobieta, 36 lat, Gdańsk
Edyta35

Edyta35

No ja wiem że to głupio brzmi przy tych co starają się latami. No wiem. Po prostu chyba najbardziej przejmuje się gadaniem innych. Głupia jestem.
Ale drugi minus jest taki że jeszcze nie doszłam do siebie po ostatnim porodzie włosy mi nadal wypadają brzuch nie wycwiczony. Zobaczymy. Jak już jest ta ciąża to oby ja donosic szczęśliwie.

63206 edyta35 Kobieta, 27 lat, Nowy Sącz
little-dino-inside

little-dino-inside

Edyta idź do lekarza i potwierdź wszystko a później będziesz się "martwiła". Ale tak, jak piszą dziewczyny - daliście rade z 3 to dacie rade z 4, no i mu tutaj jesteśmy żeby Cie wspierać jeśli będziesz tego potrzebowała :)
mnie niestety rozlożyło na dobre, doszedł mi jeszcze kaszel :( nic z domowych sposobów mi nie pomogło. Dzisiaj nie ma szans, żeby się do lekarza, ale jutro już tak. Więc muszę pomęczyć się jeszcze jeden dzień....ehhh

63004 little-dino-inside Kobieta, 29 lat, Tarnobrzeg
Szynia

Szynia

Hej. Najprawdopodobniej dołączę do was z terminem na 30.11. Jeszcze jestem przed testem, ale to będzie moja druga (trzecia) ciąża więc jedną rzecz mają wspólną (szyjka jest identyczna jak w pierwszej). Też miałam przykre doświadczenie z poronieniem. W pierwszej poza cyckami i kłóciami brzucha było ok, teraz mdli mnie od około tygodnia. Jestem 2-gi dzień po terminie @, ale test planuję na poniedziałek (chyba, że nie wytrzymam i zrobię w niedzielę).

63224 szynia Kobieta, 26 lat, Xxxz
Asienkaaaaa

Asienkaaaaa

Little dino teraz taka pogoda, ze można jakieś dziadostwo złapać. U nas tez niewiadomo kiedy dzieci ze szkoły i przedszkola coś przyniosą do domu, zobaczysz co jutro Ci lekarka da, a tymczasem dużo odpoczywaj

62885 asienkaaaaa Kobieta, 34 lata, Nj
Bzyk

Bzyk

Witam nowe mamusie.
Edyta spokojnie, ochłoniesz za dzień lub dwa.

59417 bzyk Kobieta, 32 lata, Xxx
Bzyk

Bzyk

Wczoraj powiedzieliśmy córci 3l że będzie mieć rodzeństwo, bardzo się ucieszyła było dużo pytań z skąd dzidziuś się znalazł w brzuszku, dziś powiedziała mojej mamie i zero reakcji ani gratuluję ani nic. Przykro mi bo miło by było usłyszeć w takim momencie coś miłego.... A zachwile to znów na grudzień termin ja mówię że nie listopad, zero pytań na którego czy byłam u gin nic. Szkoda słów.

59417 bzyk Kobieta, 32 lata, Xxx
Ewinka83

Ewinka83

Bzyk no cóż super, że mała się ucieszyła, bo nasi chłopcy 8 i 10lat to tragicznie zareagowali 3 dni temu, aż żal pisać co mówili... Ale mają 6 miesięcy na oswohenie się i wierzę, że dadzą radę :)

--

https://www.suwaczki.com/tickers/2nn3vfxmh636c6z7.png

62746 ewinka83 Kobieta, 36 lat, Gdańsk
Asienkaaaaa

Asienkaaaaa

U mnie już chyba wiem jak będzie z dziećmi, kiedyś się ich podpytywałam przed ciążą czy by chcieli, starszy syn absolutnie nie chce, a 6 letnia córka była zachwycona pomysłem( tylko żeby była dziewucha). Jak będzie faktycznie jak zareagują to jeszcze niewiem. U mnie w rodzinie też będzie pewnie lekki szok jak się dowiedzą, ale ja kompletnie się tym nie przejmuje bo tego chciałam

62885 asienkaaaaa Kobieta, 34 lata, Nj
Edyta35

Edyta35

A moja córka od dawna modli się o siostrzyczke to sobie wymodlila tylko nie wiadomo kogo:D młodszy dopiero zaczyna mówić więc się nie dowiem A najmłodszy wiadomo że będzie niezadowolony jeśli mu ktoś cyca zabierze. No chyba że się wcześniej odstawi:) ale dzieciom planuje powiedzieć jak będzie wszystko dobrze. Tak jak i pozostałym. A może nawet dopiero jak brzuch zacznie mi rosnąć hihi. Na razie wie tylko mąż.

63206 edyta35 Kobieta, 27 lat, Nowy Sącz