Skocz do zawartości
Forum

Listopadówki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie
Ja po wizycie i trochę się martwię... Miałam robione ktg już dwa razy i wszystko ok...z usg też niby wszystko ok.. Ale mój malutki waży 2733 g. to troche mniej niż średnia (chyba 150 g mniej chociaż to nadal jeszcze norma). Chociaż wizyty mam co dwa tygodnie to od ostatniej zdecydowanie mniej przybrał. Waga ostateczna oczywiście będzie zależała od tego kiedy będzie rozwiązanie, ale przewidywana waha się pomiędzy 3200 a 3500... No i ja już się denerwuje tym , że tak mało przybrał w przeciągu tych dwóch tygodnii.... Aktualnie w piątek zaczynamy 37 tydzień i nic nie wskazuje na to zebym miała zaraz rodzić, ale i tak się martwię to wagą...

Odnośnik do komentarza

Asia z waga wszystko ok, dzieci różnie przybierają na wadze. Ważne, że przybiera, poza tym gdyby gin widział coś niepokojącego to by powiedział. Ja w terminie rodziłam synów 3300 i 3000 gram :) 2,5kg to ta granicą w 40tc mniej więcej, Twój maluch jeszcze,, utyje,, więc spokojnie, ma kilka tygodni. A nawet jakby się rodzil na dniach, to jego waga jest już,, bezpieczna,, :)

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3j44j4qa2hq3q.png

Odnośnik do komentarza

Margaretttt ja również czasami mam taki ból miesiączkowy, ale innych objawów brak.
asia23w Nie zamartwiaj się na zapas. Najważniejsze, że z USG jest wszystko dobrze. Ja teraz w poniedziałek byłam na USG (to był 36t+2d) i moja córeczka ważyła 2500g, wszystko z USG też jest prawidłowo, poprostu taka jej uroda :) Ja urodziłam się też malutka, ważyłam 2600g, a zdrowa ze mnie kobietka :D Jeszcze Nasze maleństwa mają czas i jeszcze urosną, więc głowa do góry i nie martwimy się :)
MadziaK83 gratuluje ślicznego synka i dużo zdrówka dla Was :*

https://www.suwaczek.pl/cache/f4bd577c82.png

Odnośnik do komentarza

Asia nie denerwuj się bo na pewno wszystko jest ok. Jesteś pod stałą opieką lekarza. Mam znajomą której dzieci pod koniec ciąży nie przybieraly na wasze i sa zdrowie jak ryby. Waga Twojego maleństwa wcale nie jest zła, a przecież jest jeszcze możliwość że waga z usg obarczona jest błędem. Mi przed porodem usg pokazało 3700 a mlody miał 4030

Odnośnik do komentarza

Hej chciałam się zapytać jak pod koniec ciąży chodzicie na wizyty co dwa tygodnie czy co miesiąc do końca ? Ja byłam dwa tygodnie temu i za tydzień się wybieram w czwartek a termin na 13 listopada niby lekarz powiedział że nie muszę ale sama chce częściej

Odnośnik do komentarza

U mnie od 32tygodnia wizyta co dwa tygodnie z położną, mieszkam zagranicą i tutaj całą ciąże prowadzi mi położna. Na USG byłam tylko dwa razy w 12 i 19 tygodniu i teraz w 36 tygodniu położna wysłała mnie na kolejne USG bo brzuszek mi słabo rośnie i chciała się upewnić czy z maluszkiem wszystko ok :) Na szczęście wszystko jest dobrze, ale kazała mi przyjść za 3 tygodnie na kolejne USG, mam nadzieje, że Malutkiej przybędzie na wadzę..

https://www.suwaczek.pl/cache/f4bd577c82.png

Odnośnik do komentarza

Ja od 34 TC co 2 tyg teraz chciała mnie nawet za tydzień widzieć ,ale wypada mi wtedy wizyta w szpitalu z USG i ktg na wyznaczenie terminu więc powiedziała ,że za 2 tygodnie jak wcześniej nie pójdę....moja pierwsza córka też tak rokowała ,że miała być mała niby bo podobna wage miala jak twoje maleństwo, a na końcu tak wybiła że 4060 się urodziła .... ważne że w granicach normy jest i jest ok

Odnośnik do komentarza

Moja starsza w 34 tc 1D miała 2080 G a 4 tyg później 3480 G byłam przerażona bo do porodu były jeszcze 3 tygodnie, ale nic nie przybrała już wówczas. Teraz mały w 34 tc i 4 D miał 2600G co wg usg wskazuje że to 36 tc i 1 D. Hmm zobaczymy czy dotrwamy do tego 22 listopada bo z większości usg mały jest o 2 tygodnie starszy niż z terminu om hmmm... A wizyty ostatnio mam co 3 tygodnie czyli w 31 tc w 34 tc a następna w 37 tc :-) . A dwa razy w tygodniu przychodzi do mnie położna i mierzy ciśnienie i bada tętno maleństwa...

Odnośnik do komentarza

Ja jak słyszę tych lekarzy Pani nie dotrzyma terminu to ja nie wiem chyba z fusów wróżą, bo tyle kobiet to słyszy i urodzić nie może ,w pierwszej ciąży też mi lekarz mówił już się nie zdążymy zobaczyć następnym razem, bo urodzisz .A tu niespodzianka pokazałam się na następnej wizycie ,a on co ty nogi zaciskałaś ? I takim o to sposobem urodziłam 42tc przez CC , bo ona wcale nie chciała wychodzić.

Odnośnik do komentarza

Witajcie jak u Was samopoczucie? Bo u mnie jakoś kiepsko.. W nocy się budzę ciągle do toalety, potem nie mogę zasnąć, później przez cały dzień chodzę jakaś taka nieprzytomna... i też mam wrażenie ze wszystko mnie boli....
Troche opadły emocje po wczorajszej wizycie - dziękuje za wsparcie dziewczyny - staram sie nie przejmować za bardzo - jak lekarz mówi, że jest ok - to ok...
MadziK83 gratulacje ...

Odnośnik do komentarza

Hej u nas ostatnie dni są coraz bardziej cięższe chyba dlatego że nie mogę się doczekać aż urodzę niby zostało tylko 20 dni ale dla mnie to cała wieczność , ciągle jestem śpiąca z sił opadłam już całkiem do tego nawroty zatok mam i noc wtedy z głowy i jeszcze dopada mnie jakaś depresja przed porodowa płacze bez powodu i się złoszczę mam nadzieję że chociaż u was jest lepiej

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...