Skocz do zawartości
Forum

Listopadówki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Syn urodził się po terminie. W pierwszej dobie nie trzymał cukru, więc go położyli na patologii noworodka i zaczęły się problemy z karmieniem, trochę mu się ulewało nie przybierał na wadze. Po dwóch tygodniach dostał ostrej biegunki i tak ma do dziś. Teraz jest na żywieniu pozajelitowym. Podejrzewają jakąś chorobę autoimmunologiczną, bo ma stan zapalny przewodu pokarmowego, ale wykluczyli podłoże infekcyjne i bakteryjne.

Odnośnik do komentarza

Ulusia i MigotkAn witam Was serdecznie!
MigotkAn ja też do końca nie jestem pewna tego listopada bo to tylko termin wyliczony przez jakiś kalkulator, a u lekarza jeszcze nie byłam.
Zrobiłam dziś prolaktyne i betę i prolaktyna w mormie a beta 180, czyli w miarę by się zgadzało, Powtórze jeszcze betę w czwartek i zobaczę jaki przyrost będzie.

hchy3a3f0ij9779s.png


2010 córcia
27.04.2019 10 tydz. Bliźniaki

06.2019 6 tydz.

07.2019 5 tydz.

Odnośnik do komentarza

Ja poczekam do usg 11-12tyg i wtedy w zależności od wyniku podejmę decyzję czy robić test Papp-a. W mojej rodzinie na szczęście nie ma żadnych obciążeń genetycznych ale ze względu na to że w tym roku kończę 35 lat zobaczymy. Poradzę się też na pewno lekarza.

hchy3a3f0ij9779s.png


2010 córcia
27.04.2019 10 tydz. Bliźniaki

06.2019 6 tydz.

07.2019 5 tydz.

Odnośnik do komentarza

Asienkaaa to się ciesz :) Ja obie ciąże bezobjawowo, a teraz mdłości całodniowe od 3 tyg już... Co do badań prenatalnych to nie wiem... Mam 36lat tzn. W kwietniu skończę. Usg genetyczne 12 kwietnia, nie wiem czy pappa będę robić wszak co mi to da? Tylko statystycznie wskaże czy dziecko może mieć jedną z kilku wad. Na ewentualną amniopunkcje na 100% się nie godze, a dziecko urodzie tak czy siak jakie by nie było :) Zobaczymy co na usg 12 kwietnia uda się pomierzyc i co lekarz odnośnie testu podwójnego czy potrojnego z krwii powie :)

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3j44j4qa2hq3q.png

Odnośnik do komentarza

Kurcze a ja się fatalnie czuje rano jak wstaje odrazu łazienka bo wymioty w nocy też mi nie dobrze. Ani wody niemogę pić ani soku obłęd po prostu. Ale z córką też tak miałam później przeszło. Ja teraz w sobotę idę na badanie krwi a w czwartek 4.04 lekarz druga wizyta

Odnośnik do komentarza

Ja mam tak jak Ewinka83 - bezobjawowo :) i oby tak pozostało. A wam dziewczyny szczerze współczuję... :( na pewno męczycie się okropnie....spróbujcie migdały jeszcze zanim rano wstaniecie z łóżka, słyszałam, że pomagają.
Mnie w czwartek czeka wizyta w szpitalu, na szczęście tylko albo aż 3 dni....mam nadzieję, że badania wyjdą mi OK i nie będę musiała zbijać cukru dodatkowymi tabletkami, albo czymś jeszcze innym.
Od razu muszę się zapytać swojej gin kiedy mam się wstawić na kolejna wizytę. I poprosić ja o zaświadczenie do pracy, że nie mogę pracować w godzinach nocnych....

Odnośnik do komentarza

Ja przez kilka dni byłam głodna A teraz mi przeszło i nic mi nie jest. czyżby trzeci chłopak?
MigotkaAn też czekam na czwartego dzidziusia :) z tym że moja trójka to wciąż maluszki :)
Corka ciągle mówi o siostrzyczce choć nie wie że jestem w ciąży. I co ja jej powiem jak będzie braciszek:D
Ja pewnie pójdę na prenatalne ale bez żadnych testów krwi. W tym roku 27 lat więc na spokojnie.
Jak obejde na betę to umowie się wreszcie na wizytę hehe

Córcia 13.09.2015
Synuś 04.04.2017
Synuś 26.08.2018
Córcia aniołek(*) 23.04.2019 10tc.

Odnośnik do komentarza

Ja w pierwszej ciąży zero objawów była dziewczynka, teraz albo jestem głodna jak wilk albo mnie muli i dlatego stwierdziłam że tym razem warkoczyków moja fasolka nie ma tylko ogonek. Córka cały czas mówi o siostrze a ja jej tłumacze że jak będzie braciszek to pojedziemy autka mu kupić, wiem jedno jak będzie córa to mój budżet zbytnio nie u ierpi ale jak będzie chłopak to będę szaleć.

Nie wiem jak wy ale po ręką mam pepko to dla maluszków można cuda kupić za pare złotych a potem nie żal wyrzucić.

Odnośnik do komentarza

Moja pierwsza ciąża z synem mega mdłości i wymioty do 7 msca praktycznie, to był koszmar, przy córce tak jak i teraz praktycznie zero objawów, bardzo chciałabym mieć druga córeczkę, ale jakoś wydaje mi się, że to będzie chłopak, mimo że objawy mam jak przy córce identyczne. Ważne, żeby było zdrowe, ja już mam parke wiec teraz co będzie to będzie. Szanse 50/50

Odnośnik do komentarza

Agata90 mi ucina posty jak uśmieszek wstawiam.
Ja teraz bezobjawowo więc podejrzewam że chłopak. Moja córka zawsze mówiła że ona chce rodzeństwo i że jej by było obojętne czy siostra czy brat, a co powie jak się dowie to zobaczymy. Nam bez różnicy byle zdrowe było.

hchy3a3f0ij9779s.png


2010 córcia
27.04.2019 10 tydz. Bliźniaki

06.2019 6 tydz.

07.2019 5 tydz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...