Skocz do zawartości
Forum

Listopadówki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Ooo to widać nie tylko ja się ostatnio nie wysypiam bo do toalety chodze, a potem ciężko zasnąć ponownie. Wieczorami mąż się śmieje że co się poloze to już ide ponownie do vc. A dziś w nocy taki skurcz mnie złapał w nogę że aż mąż się obudził tak jeknelam głośno. U nas termin z om 22.11 ale ostatnie usg wskazuje na 09.11 taki mały duży. Zobaczymy jak to wyjdzie. W środę wizyta ciekawe jak teraz będzie...

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny super ze po wizytach same dobre wiadomości. Ja czekam na swoją we środę jak na zbawienie. Nat ja leżę 41 dzień. Całą ciąże raczej się oszczedzalam i często odpoczywalam, ale jak kazali już tylko leżeć przeszlam chyba jakieś załamanie nerwowe. Zalamalam się że jeszcze tyle czasu do listopada, że nie dam rady, okropny okres. Do tego zestaw ciazowych dolegliwość, twardy brzuch, o spaniu nie wspomnę (pobudka 2-3 i zasypialam ok 6 a o 7 trzeba dzieciaki budzić do szkoły). Dzisiaj zaczynam 37 tydz. brzuch jak kamień, twardy i ciężki ale jakoś na duszy lżej. Teraz mówię sobie będzie co ma być. Chociaż zaczynam się tego cholernie bać. Wszystkie Twoje obawy i stresy sa jak najbardziej uzasadnione i najważniejsze byś znalazla sposób na ich pokonanie. Pamiętaj że takich panikujacych jak Ty jest wiele (na czele ze mną). Jak już będzie po wszystkim to chyba będę musiała udać się na jakiś reset mózgu :-)

Odnośnik do komentarza

Hej ja dzisiaj wkoncu pokupilam resztę rzeczy i spakowałam torbę do szpitala(36tc) a także wysprzatalam cała sypialnie w każdym zakamarku okno firanki itd i złożyliśmy łóżeczko i sobie już czeka na naszego szkrabka bo czuję się już coraz gorzej i częściej muszę się położyć i odpocząć teraz tylko czekam żeby jak najszybciej nadeszła godzina zero tak mi ciężko

Odnośnik do komentarza

Justyna to super teraz nam tylko zostało czekać na nasze maluszki kiedy zechcą wyjść , u mnie mąż mówi że dziwnie się czuję jak łóżeczko już jest a jeżeli chodzi o porządki to ja mam fioła na tym punkcie i nie ma mowy żeby było gdzieś brudno a mąż ciągle zły bo mówi że tylko to sprzątanie ale taka już jestem i jutro się zabieram za odświeżenie firanek w salonie póki jeszcze jestem w domku wolniej to robię niż zawsze bo się mecze szybciej

Odnośnik do komentarza

Margaret ja mam wybiorczego fiola ale akurat okna i firanki muszą być czyste, a cisgle widzę jakieś kropki wid com a myje co 1-2 tygodnie a mam ich sporo w domu :D firanki w tamtym tygodniu pralam i prasowalam, pol dnia mi zeszło bo też ich sporo, no ale są czyste i moja dusza nie cierpi :p
Ja chyba wszystko mam wyprane, oprócz ręczników bo leżą osobno i ciagle zapominam. A torbę spakuje dzień przed cięciem będzie akurat :) w ogóle to zostało mi 10 dni i mam lekka treme jak to będzie, jak starszy zareaguje, czy mały będzie do niego podobny i takie tam :D

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Madziak nawet nie masz pojęcia jak bardzo ci zazdroszczę , że tylko 10 dni a do tego znasz dokładną datę i wiesz co cię czeka czyli CC , my dzisiaj byliśmy z dziećmi w kinie i prawie 2h siedzenia w jednej pozycji w dodatku ciasnej było dla mnie jak tortury a mały co wyprawiał w brzuszku to głowa mała już powiedziałam ostatni raz w tej ciąży pojechałam teraz kolejny sens na porodówce będę miała

Odnośnik do komentarza

Margarettt a na czym byliście w kinie?
My w pokoju chłopców mamy firanek z Zygzakiem z bajki,, Auta,,, w pokoju takim dziennym w zasadzie nie mam, tzn niby jest ale często nie wieszam, a w pokoju gdzie śpimy nie mamy wcale firanek. Zasłon nigdzie bo są rolety :) kuchnia tylko u teściowej na parterze, to tam są takie,, królewskie,, firanki, bo ona ma wszędzie takie, podpisane, asymetryczne z dodatkami :)
I co jak tam pełnie księżyca tutaj Dziewczynki orzezylyscie??? Hihi
Ja dziś mocz do badania znoszę, jutro wizyta i 38tc z OM :)

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3j44j4qa2hq3q.png

Odnośnik do komentarza

Ewinka byliśmy na wyprawie Magellana ale dziewczynki były znudzone tą bajką a nie zainteresowane zresztą jak i my , dla dziewczynek za mało kolorowa i nudna a pełni jakoś specjalnie nie odczułam bo spałam jak zabita ale o 5 rano wstałam siku i tu się zaczęły bolesne skurcze i ból podbrzusza ale wzięłam nospe i po 20 min odpuściło ale ból i szczypanie w kroczu nie odpuścił i jakoś inaczej się czuje niż zwykle więc zobaczymy co to będzie ale jeszcze muszę dzisiaj zadzwonić w sprawie zrobienia wymazów

Odnośnik do komentarza

Dam znać jutro na pewno :) Na wyprawie Magellana byłam jakieś 3 tyg temu jako opieka z klasą mojego drugoklasisty, on zachwycony bajka (ale to maniak geograficzny, więc tematyka dla niego była) :) hehe
Dziś i u mnie słoneczko wyszlo za oknem, jadę też po 14.00 do kumpeli że szkoly na kawę, nie widziałysmy się od marca, kiedy to na L4 wyladowalam :) hehe
Dziś jeszcze wyniki moczu będę miała popołudniem, ciekawa jestem czy coś się polepszyli czy jest gorzej...

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3j44j4qa2hq3q.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...