9 miesięcy, ciąża

Listopadówki 2019

Odpowiedzi znajdują się poniżej

monia1501

monia1501

Ja właśnie też mam duży brzuch, jak na 13tc, ale czytałam że przy kolejnej ciąży tak się dzieje. Poza tym też jestem szczupła, często dostaje zadyszki, ale przynajmniej mdłości już mniejsze. Dla mnie też rozstępy były łaskawe i wystarczyło smarowanie się oliwka.

65101 monia1501 Kobieta, 37 lat, Dębe Wielkie
asia23w

asia23w

Hej dziewczyny
Mój brzuszek staje się widoczny zwłaszcza po jedzeniu, ale generalnie jak ktoś się dobrze przyjrzy to już widać, u mnie 14 tc.
Dzisiaj idziemy do mojego ginekologa z testami Papa i moimi wynikami - jak zwykle się denerwuje...
Monia witamy i gratulujemy... Ja też po stracie - czasami jest ciężko, ale staram się być dobrej myśli.....

47576 asia23w Kobieta, 36 lat, mazowieckie
monia1501

monia1501

dzięki Asia, oj tak bywa ciężko, ale są takie przypadki, że wymiekam. Staram się być dobrej myśli. Daj znać jak wizyta u gin. Powodzenia, wszystko będzie ok.

Kamyczek13

Kamyczek13

Cześć dziewczyny! Od kilku tygodni czytam Wasze wpisy i postanowiłam napisać. Większość z Was ma już bagaż doświadczeń, a jeśli chodzi o mnie to moja pierwsza ciąża. 27 maja mam padanie prenatalne, które mam nadzieję wyjdą ok! Muszę się przyznać, że czuję się świetnie. Zaraz będzie 14 tydzień, a ja ani razu nie czułam się źle, nie wymiotowałam, praktycznie się dobrym samopoczuciem martwiłam :) Mam nadzieję, że wspomożecie mnie dobra radą jeśli będzie taka potrzeba. Podziwiam! :)

65150 kamyczek13 Kobieta, 28 lat, Bydgoszcz
monia1501

monia1501

Witaj kamyczek, ja też jestem nowa,choć już z pewnym doświadczeniem, bo to moja kolejna ciaza. Jak bedziesz miała jakieś wątpliwości to śmiało pytaj. Oj zazdroszczę Ci tego super samopoczucia;)Ogólnie najgorszy czas już za Tobą, więc teraz bedzie jeszcze lepiej. Daj znać jak wyjda badania.

asia23w

asia23w

Hej dziewczyny u mnie po wizycie wszystko ok... martwiłam się troche swoimi wynikami bo w morfologii już miałam dwie strzałki, że parametry podwyższone i w moczu wyszły mi dośc liczne pasma śluzu i nabłonki płaskie, ale lekarz mnie uspokoił , że morfologia jest ok a z moczem na razie tez nie ma nic takiego co powinno martwić... Teraz na wizytę dopiero 19 czerwca i usg połówkowe w Wawie - 29 czerwca... U mnie już 14 t i 4 dzień minął wczoraj... Najprawdopodobniej będzie chłopiec - pierwszy w rodzinie, bo u mojego rodzeństwa łącznie trzy dziewczynki a u męża brata tez dziewczynka...

47576 asia23w Kobieta, 36 lat, mazowieckie
Ewinka83

Ewinka83

Witajcie nowe Koleżanki :) na pewno jakby co możecie liczyć na wsparcie tutaj na forum :) Ja po 3 poronieniach, latach starań o dziecko, pierwszy synek z in vitro, drugi jakimś cudem się zjawił (bo szans nie było niby na kolejne dziecko), a teraz najpewniej 3 synek w brzuchu siedzi :)
Asia dobre wieści :) super
A u mnie dla odmiany ból głowy od wczorajszego rana, aż dziś pół tabletki przeciwbólowej musiałam wziąć i troche ułożyło, pogoda kiepska niestety.

--

https://www.suwaczki.com/tickers/w57v9n73f6mg1w9l.png

62746 ewinka83 Kobieta, 36 lat, Gdańsk
basia7

basia7

Hej dziewczyny u mnie caly czas mdlosci i wymioty a to juz 1r tydzien zacząl się Wczoraj bylam u gin i okazalo się ze od poczatku ciąż y schudlam 4,5 kg masakra nie mam wohole apetytu Cale szczęście ze z dzieckiem wszystko ok

63668 basia7 Kobieta, 39 lat, Olsztyn
monia1501

monia1501

Ewinka po takich przypadkach jak Twój, wierzę w cuda!!!My też bardzo długo się staraliśmy o pierwsze dziecko i już zaczęliśmy wypełniać dokumenty do in vitro, a wtedy się okazało że jestem w ciazy:) Bardzo lubię czytać o takich przypadkach. Asia super że wszystko dobrze. My też wybieramy się na polowkowe badanie.