Skocz do zawartości
Forum

Listopadówki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie z apetytem dobrze, i waga regularnie idzie w gore heh
Byłam na wizycie 32 tc+4 dni i waga maluszka 2 kg. Zrobil mi ktg i niestety wyszly skurcze. Dal mi magnez i no spe i mam 3 tyg lezec;(( potem wizyta i zobaczymy ale powiedzial ze dobrze jakby chociaż jeszcze miesiac byl w brzuszku.

Odnośnik do komentarza

Domi akurat w obu ciążach umawiala mnie ginka, tak wyszło z różnych powodów, nie będe zanudzac ;) ale w pierwszej ciąży miałam wstępnie iść sama do ordynatora, chyba po 34 tc czy jakoś tak. Miałam mieć zaświadczenie od psychologa, do niego ginka wypisała skierowanie na cięcie, i z tym oraz z kartą ciazy do ordynatora na kwafilikacje, od razu wyznaczany jest termin. No i potem w dniu cięcia przyjęłam się na oddział z wszystkimi wynikami badań jakie są wymagane, pobrali krew i jak tylko przyszły wyniki to od razu cieli, było to o 11. Teraz mam przyjść dzień wcześniej po południu, od razu wezmą krew i wszystkie papiery i będę miała cięcie na drugi dzień z samego rana o 7.30.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Diagnozujac swój stan, myślę że konieczność leżenia ma u mnie wpływ na apetyt. Organizm nie pracuje normalnie na lezaco, dużo gorszy metabolizm, gorsze samopoczucie i osłabienie i na nic nie mam ochoty. Mam tylko nadzieję że moje wyniki nie pogorsza się przez to a młody dostaje tyle ile trzeba. Justyna witam w klubie kanapowiczòw.

Odnośnik do komentarza

Tak mówicie o tych skierowaniach na cc, że sama muszę zapytać o to moją gin. U mnie były dwa cc i nigdy nie miałam skierowania. Co prawda pierwsze było ustalone dopiero w szpitalu, a na drugie mialam wyznaczony termin (do którego nie dotrwalam) ale nie miałam skierowania. Może to zależy od szpitala, albo może dlatego ze moja gin też tam pracuje?

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny zdarzyło Wam się mieć białko i glukozę w moczu? Ja tydzień temu na rutynowym badaniu moczu miałam białko 30,5 mg/dl , więc lekarz kazał mi dla mojego spokoju zrobić badanie moczu za tydzień ( powiedział, że są pasma śluzu i pewnie z tego powodu jest i białko) i stwierdził, że raczej tego białka nie powinno już być... więc dziś zrobiłam ten mocz jeszcze raz - niestety spokojna to ja nie jestem... białko wyszło jeszcze większe bo teraz 47,5 mg/dl i o dziwo pojawiła się glukoza 105mg/dl ... z tego co czytam to glukoza może wskazywać na cukrzyce ciążową ale u mnie cukier na obciążeniu glukozą był raczej blisko dolnej granicy.... napisałam smsa do swojego ginekologa ale pewnie troche potrwa zanim mi odpisze ... panikuje...

Odnośnik do komentarza

Ja już pewnie zwariowalam, ale przez to leżenie nie mam siły tego okazywać :-) Jak juz nastąpi ten szczęśliwy finał, to obiecuję sobie ze nigdy wiecej nie powiem złego słowa na sprzątanie, pranie czy gotowanie...współczuję wszystkim chorym leżącym, ciężki żywot. My przynajmniej wiemy ze to się kiedyś skończy i wrócimy do formy.

Odnośnik do komentarza
Gość Martini2019

Zdecydowanie sie z Wami zgadzam:/ od wyjscia ze szpitala (czyli od poprzedniego wtorku) w wiekszosci "odpoczywam", co jest dla mnie bardziej meczace niz aktywny tryb zycia:/
Najgorsze jest to, ze nie widze jakiesc szczegolnej poprawy, wrecz mam wrazenie, ze jest gorzej:/
Zaczelam wlasnie 35 tydzien a brzuch z dnia na dzien coraz twardszy:/ plus do tego stawianie sie macicy i pobudki w nocy co godzine...
Gdyby nie to ze mala jest ruchliwa i to ze wspomagam sie malym "dopplerkiem" to chyba bym zwariowala...:/

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ratujcie! Zgaga mnie dopadła. Tak się cieszyłam ze jej nie mam a tu od dwóch dni ogień w przełyku. Aż się boję nocy. Martini ja też zaczęłam 35tc leżę i czasami płakać się chce bo brzuch twardy ze przerzucić się na drugi bok trudno. Trudna ta końcówka. Jak jest źle to strasznie panikuje, ale jak puści to wmawiam sobie...spokojnie dam radę, nie mogę się tak nakrecac, nawet jakby coś to dzieciatko jest juz silne i wszystko będzie dobrze. Zobaczysz niedługo będziemy się śmiać jakie to my głupie byłyśmy wymyslajac niepotrzebnie problemy :-)

Odnośnik do komentarza

Zgaga to była zmora moich porzednich ciąż, tym razem gdy tylko się pojawiala to od razu eliminowalam z diety przyczynę. I szło mi to bardzo dobrze. U mnie to byly pomidory i herbata. Ostatnie dni były trochę świąteczne dla mnie i poszła w ruch herbata, sałatka i ciacho i witaj zgago. Wczoraj kładąc się spać czułam zbliżający się atak ogniowy i już wyobrażałam sobie kolejną nieprzespana noc, ale na dobranoc wypilam dwie szklanki mleka i super pomogło. Mam nadzieję że ten stan się utrzyma i nie będę musiała organizować wycieczki do apteki.

Odnośnik do komentarza

Na zgagi nigdy nie mialam, ale coś jest z tą czarna herbata bo nie mogę jej pić w ciazy, a piłam bardzo dużo, czuję się po niej jakbym polknela kamień, tragedia, kupiłam z Irving białe herbaty z owocami i są w smaku całkiem spoko i mogę pić bez ograniczeń :)
Ja pije bardzo dużo mleka i jadam jogurty i serki to może dlatrgo zgagi nie mam hehe ;)

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza
Gość Margaretttt

U mnie mały w 31 tc ważył już 2100 i lekarz powiedział że będzie ważył ponad 4 kg i przeraża mnie to , jak dzisiaj się czujecie ? Bo u nas chyba będzie zmiana pogody i deszcz bo od rana normalnie płakałam z bólu podbrzusza i rozdzierania pleców w samym dole a do tego głowa tak bolała że ledwo na oczy widziałam teraz jest lepiej

Odnośnik do komentarza

Angelika 0402....ja też byłam w 31tc i ważyła 1850..... to po środku siatki centylowej ....sprawdzałam z ciekawości ile moja pierwsza córka miała w tym czasie i miała 1660 więc mniej a urodziła się 4060 i 60 cm ...więc zjawisko dość dziwne byłam w szoku jak mi w szpitalu powiedzieli że dziecko duże przed rozwiązaniem .... może ta tak nie przyłoży na końcu ...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...