9 miesięcy, ciąża

Listopadówki 2019

Odpowiedzi znajdują się poniżej

MigotkAn

MigotkAn

EWINKA a co lekarz mówił na ból rwy kulszowej. Wspominałaś jemu?

--

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3kw7igcl1gxlq.png

63320 migotkan Kobieta, 28 lat, Zielona Góra
Ewinka83

Ewinka83

Tak odpisałam wszystko, pytał czy promieniuje w dół nogi... U mnie tego nie ma, to tylko posladek. Powiedział że może tak być, że albo skolioza albo ucisk macicy może być jakiś. Póki funkcjonuje normalnie, ból nie jest ciągły i się nie zwiększa to zostawiamy. U mnie to takie napady tego bólu są, wtedy masakra jest, ale poza napada i jest ok.

--

https://www.suwaczki.com/tickers/2nn3vfxmh636c6z7.png

62746 ewinka83 Kobieta, 36 lat, Gdańsk
Franciszka

Franciszka

Mam do was pytanie, czy któraś z was bierze może cyclo3forte?
Lekarz mi to przepisał a w ulotce jest ze zaleca się unikać jego stosowania w ciąży :o
Jestem ciekawa czy ktoś jeszcze może stosuje?

64315 franciszka Kobieta, 31 lat, Poznań
Bzyk

Bzyk

Część dziewczyny, ja w czwartek byłam na wizycie wszystko ok, w piątek wróciłam di pracy.

59417 bzyk Kobieta, 32 lata, Xxx
asia23w

asia23w

Hej ja też odczuwam taki ból w pośladku , zazwyczaj przy zmianie pozycji, oczywiście nie zawsze , jakoś mi to bardzo nie dokucza i ból też nie jest jakiś wielki - myślałam, że to może rwa kulszowa , ale wychodzi na to że nie koniecznie...
W sobotę byliśmy odebrać wyniki z krwi - jest ok, jeszcze nie byliśmy z wynikami u mojego gina, ale jest napisane ze wynik prawidłowy... Stres niesamowity - ręce mi się trzęsły jak otwierałam kopertę.... Dobrze, ze to już za mną... A jak Wasze badania ? Wszystkie już jesteśmy po ?

47576 asia23w Kobieta, 36 lat, mazowieckie
Elena82

Elena82

Czy Wam też tak ciężko? Rety ta pogoda mnie chyba nie rozpieszcza. Niskie ciśnienie, nie mam sił, strasznie ciężko się oddycha.

64478 elena82 Kobieta, 37 lat, Wielkopolska
basia7

basia7

Ja tez się kiepsko czuję caly dzien leżę nic mi sie nie chce i jeszcze te mdłości weszlam w 13 tydzien i nie Wiem czy jeszcze dlugo beda się utrzymywały gdyż nie mam juz sil

63668 basia7 Kobieta, 39 lat, Olsztyn
Elena82

Elena82

Wiem, ze trudno w to uwierzyć gdy mdli i cała reszta przez to też do niczego, ale ja skończyłam 14 tydz. i mdłości jakoś po cichu minęły. Rano zdarza się bliższe spotkanie z wc, ale to już nie to co było jeszcze chwilę temu

64478 elena82 Kobieta, 37 lat, Wielkopolska
Franciszka

Franciszka

Ja zaczęłam 12 tydzien, ostatnie 3 dni były lepsze o wiele mniej mnie mdliło. Po cichu już się cieszyłam że będzie już dobrze a tu dzisiaj od rana wymiotuję :(
Musimy to przeżyć, trzymajcie się mamuśki :)

64315 franciszka Kobieta, 31 lat, Poznań
Nat0303

Nat0303

Cześć dziewczyny, u mnie to samo bez życia pogoda bardzo przygnębiająca:( no i mdłości i wymioty nadal są wczorajszy dzień aż 6 razy i w nocy dwa razy, niech to już minie.

64355 nat0303 Kobieta, 27 lat, Konin