9 miesięcy, ciąża

Listopadówki 2019

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Asienkaaaaa

Asienkaaaaa

Hej dziewczyny, ja też świeżo po testowaniu i dwie kreseczki z testu popołudniowego

62885 asienkaaaaa Kobieta, 34 lata, Nj
~Roni27

~Roni27

Gratulacje Asienkaaaaa :) witaj wśród listopadówek może nam napiszesz trochę o sobie :)?

Bzyk

Bzyk

Assienka super czym nas więcej tym lepiej. Na kiedy ci wychodzi termin?

59417 bzyk Kobieta, 32 lata, Xxx
~Lenka35

~Lenka35

Witajcie!
Zrobiłam już dwa testy i wyszły bardzo blade kreseczki.Okres spóźnia mi się już 9 dni. Brzuch pobolewa po lewej stronie, mam niewielkie plamienia. Jutro mam wizytę u gina. Martwię się czy wszystko będzie ok.
To byłaby moja druga ciąża. Mam sześcioletniego syna.
Mam 35 lat.

Ami_Ami

Ami_Ami

Witam nowe mamusie :)

To rzeczywiscie przekichane w tym UK.. jestem ciekawa jak jest w innych krajach.. Tzn ze kobiety ktore juz raz poronily maja szanse na lekarza a gdyby od razu ktos te kobiety badal to moze bylaby szansa utrzymac ciaze... masaka

Co za du*ek z tego lekarza.. Ja bez skrupulow bym wniosla na niego skarge, ale ja juz jestem taka bnojownicza ze papierologia mnie przed niczymnie powstrzyma ;p
Dobrze ze jest ok :) moze twoj gin cie jeszcze raz zbada i powie ci cos konkretnego :)

Ja bylam wczoraj u lekarza.. z usg wynika ze to 6tydzien i 0 dni takze u mnie sie nie zgadza ale lekarz powiedzial ze narazie nie ma co sie martwic i mam kolejna wizyte za dwa tygdonie zeby zobaczyc jak sie sytuacja rozwinela, pozostaje mi czekac i byc dobrej mysli..

--

http://s3.suwaczek.com/201705245562.png

57136 ami-ami Kobieta, 27 lat, Poznań
Asienkaaaaa

Asienkaaaaa

No wiec to moja 3 ciąża, którą planowaliśmy od listopada. Mam już 8 letniego synka i 6 letnią córkę. Troszkę już wyszłam z tych pieluch i jest jakiś niepokój jak to będzie. Termin wypada mi według kalendarzy internetowych na 9,10 listopad. Myślę, że do giną wybiorę się pod koniec przyszłego tygodnia

Ewinka83

Ewinka83

Amiami może owulacja była po prostu trochę później i tyle :) Zwykle te różnice na USG stad się biorą :)

Asienkaaaa ja też jak Bóg ta to urodzę teraz 3 maluszka, choć od wczoraj plamię, to maluch wczoraj był OK 8mm i bijące serducho. Mam synów 10 i 8 lat, więc już też trochę przerwy mieliśmy z mężem :P

Do pracy jednak chodzę, L4 nie dostałam, jak trzeba będzie to wypisze mi gin na wizycie 19 marca. Wtedy też się dowiem, czy Maluch rośnie pomimo plamienia. Ja się czuję ok. nic mnie nie boli, leki biorę no i tydzień czekania jeszcze :)

--

https://www.suwaczki.com/tickers/w57v9n73f6mg1w9l.png

62746 ewinka83 Kobieta, 36 lat, Gdańsk
Asienkaaaaa

Asienkaaaaa

Ewinka to mamy podobną sytuacje. Ja tez chodzę do pracy, ale muszę bardzo uważać, bo moja praca nie jest lekka, prawdopodobnie pójdę dość szybko na zwolnienie. Z objawów to mam tylko nabrzmiałe i obolałe piersi, pić mi się chce niesamowicie i więcej jem, a widzę ile do pracy brałam wczesniej rzeczy do zjedzenia.
Mam nadzieje, że fasolka się ułożyła w dobrym miejscu i będzie ok. Troszkę się boje, bo mam w otoczeniu pare kobiet 30+, które miały poronienia i jakoś się obawiam tej pierwszej wizyty.

Ewinka83

Ewinka83

Asienkaaa czekaj spokojnie do wizyty, tylko spokój nas ratuje :) ja dalej,, brudzę,, takie plamienia koloru kawy z mlekiem, ale czekam dzielnie do wtorkowej wizyty :) ja po 7-8 godz w szkole muszę na chwilkę się położyć w domu, bo mam wrażenie, że brzuch taki twardy się robi. Jak poleze to jest lepiej, więc oszczędzam się ile się da :)

--

https://www.suwaczki.com/tickers/w57v9n73f6mg1w9l.png

62746 ewinka83 Kobieta, 36 lat, Gdańsk