Skocz do zawartości
Forum

Listopadówki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny teraz maluchy to będą się właśnie rizpychac, jakby pelzac pod skórą :) czasami bolesne uderzenia jak najbardziej:) są u mnie dni spokojniejsze innym razem mały mocno się rusza :) główka siedzi w dół od czerwca u mnie, chyba już nie zmieni swej pozycji :)
Ja rodziłam 2 razy SN więc nie pomogę z CC.
U mnie brzuch coraz więcej twardnieje, bezboleśnie ale coraz częściej :) do tego szyjka macicy mnie,, szczypie,, czasami, umówiłam 11 września sobie wizytę, bo do 30 września chyba bym nie wytrzymała :) Niestety zaczęły mi się pojawiać żylaki na lewym udzie, jeden już od miesiąca, ale nie bolesny, niewypykly, a przed wczoraj bolesny, wypukły na wewnętrznej stronie uda wyskoczył... Czuję go cały czas, a jak pochodzę, postoje to boli. Nie mam tak, że chciałabym już urodzić, bo dopiero wtedy zacznie się prawdziwe kongo i ogarnianie 3 dzieci szkoły starszakoq i całej reszty, nie wiem jak dam radę :) hehe

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3j44j4qa2hq3q.png

Odnośnik do komentarza

Co do ruchow to moj mały jest bardzo aktywny, i kopie bo zebrach bardzo:)
Jest juz obrocony główka w dol.

Mi sie zylaki pojawiły w 20tc, jak sie pojawiały to bardzo mnie nogi bolaly, teraz jak juz sa to nawet juz tak nie bola, tylko tyle ze nieestetycznie to wyglada.

Odnośnik do komentarza

Przyznam że ja już marzę o ogarnianiu całej trojki, bo obecna bezsilność mnie wykańcza. Zawsze byłam w biegu, wszystko na mojej głowie (często był przez to stres, ale ja uwielbiam robić wszystko sama, kontrolować system). Teraz leżę i muszę liczyć na innych. Nigdy nie potrafiłam prosić o pomoc, bo wyznaje zasadę że jak coś możesz zrobić sam to jesteś szczęściarzem. To dla mnie trudny czas

Odnośnik do komentarza
Gość Margaretttt

Ja też będę ogarniała trójkę dzieciaczków i coraz bardziej zaczynam się bać jak ja to ogarnę ...oby dwie córeczki chodzą do szkoły i trzeba je codziennie odwozić a do tego jeszcze będzie karmienie i zbieranie maluszka rano i dodatkowy minus zimaaa

Odnośnik do komentarza
Gość Margaretttt

Wzięłam nospe a teraz wezmę ciepła kąpiel myślę , że minie ...niepokoi mnie bo mam ból jak na miesiączkę tylko troszkę lżejszy i rozdziera mnie z tyłu pleców ...do tego mam większe upławy białego śluzu i mały strasznie mi napiera główka że ani nie będzie siedziało ani stało i do tego ból w kroczu dzisiaj z tym bólem lepiej bo wczoraj nogi do wanny podnieść nie mogłam nie wspominając o przekręceniu się w nocy

Odnośnik do komentarza

Ja bylam na IP na początku ciazy bo leciutko krwawilam, i dzieki temu dostalam leki na podtrzymanie, jesli bym nie pojechala to roznie moglo byc a wtedy do lekarza bym sie nie dostala. Na pewno lepiej jechac, malenstwo jest najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Gość Martini2019

Ja bylam w szpitalu w 27 tyg, bo mala cos niemrawa byla, myslalam ze zbadaja i jak wszystko bedzie ok to wypuszcza, ale niestety nie. Lekarz mi powiedzial, ze jezeli juz przyjezdzam na sor, bo cos sie dzieje to po jednym badaniu nic nie zobacza i trzeba zostac na obserwacji (przynajmniej w szpitalu gdzie ja sie zglosilam).
Moja lekarka mowi ze czasem warto zostac na dzien a potem wypisac sie na wlasne rzadanie, jak oczywiscie wszystko bedzie ok.
A co do brzuszka to mam wrazenie, ze ostatnio czesciej robi sie twardy, czasem bezbolesnie, a czasem musze wziac nospe:\
Moja mala wlasnie tak sie rozpycha, ze juz rady nie daje:\ i jeszcze po pecherzu kopie...
Jak tylko wstaje to brzuch twardnieje, a siku bym co 5 min robila najchetniej...

Odnośnik do komentarza
Gość Martini2019

Mialam okropna noc:/ budzilam sie co mniej wiecej godzine bo czulam ze macica sie stawia. Nie wiem czy mam sie martwic? Troche spanikowalam na szczescie maz mnie uspokoil, ale dzisiaj chyba bede bala sie zasnac.
Nie wiem czy to sie dzialo przez to ze mala wieczorem byla bardzo aktywna i mocno sie rozpychala i wyciagala, czy to napinanie jest grozne dla niej?

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ciąża to stan wyjątkowy dla nas, dlatego myślę że jak organizm wysyła jakieś niepokojące nas sygnały to trzeba to sprawdzić. Gdzieś mam to co pomyśli lekarz, czuję że coś nie tak dzwonię. Sama w poniedziałek spanikowalam bo brzuch pół dnia był twardy, zadzwoniłam, wzięłam nospe przeszło ale i tak w środę pojechałam do gin. I co ona powiedziała..a jednak pani przyjechała, to dobrze bo przynajmniej będzie pani spokojniejsza. Jak czujesz że coś nie tak to jedź, nie ma co ryzykowac

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...