Skocz do zawartości
Forum

Listopadówki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Martini2019

A tez tak macie, ze w nocy spac nie mozecie?
Myslalam, ze mnie to minie, ale im dalej tym gorzej:/ w nocy skurcze mnie lapia w łydki albo w posladki i co godzine pobudka... Masakra jakas. Rano wstaje jak po treningu czuje nogi:/

Odnośnik do komentarza

Martini też tak mówiłam, ze bezsenność mnie nie dotyczy, ale to widocznie taki urok ciąży, bo ostatnio też kiepsko ze spaniem. A i w ogóle cieszy mnie fakt że nie tylko ja czuję się jak babcia :-) Dzisiaj przyszla paczka z rzeczami dla maleństwa (pierwsze moje zakupy wyprawkowe). Pieluszki tetrowe, butelka, smoczek...aż się miękko na sercu zrobiło. Cudowne uczucie.

Odnośnik do komentarza

Elana to fajnie, że wyprawka zaczyna dochodzić do Ciebie :) Faktycznie to fajowe uczucie :)
U mnie jeden skurcz lewej łydki tylko mnie dopadł póki co, było to 4 dni temu rano. Napięcie i ból utrzymywały się 3 dni, też nie mogłam ani schodów, ani dłuższych wyjść zaliczać :) nie biorę nic poza witaminami i acard em, nie wiem może ten magnez jakoś zapobiegawczo włączę jeszcze :) hmmm

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3j44j4qa2hq3q.png

Odnośnik do komentarza

Ja też miałam takie skurcze ,ale mam już załączony magne B6 i po problemie .....a ja odpukac mówię mezowi właśnie, że jedne spać nie mogą, a ja nie mogę wstać .... wieczorem mi się film urywa ...ta noc była jakaś taka niespokojna, ale to z powodu myślenia nad nadchodzącym problemem mam nadzieję że jeszcze będę spać dobrze...

Odnośnik do komentarza

( większe pół posta ucięło ) cd.
Dobrze że mąż był w domu i mi pomógł ...biorę od dwóch miesięcy magne B6 i tych skurczy było mniej ale takiego bolesnego nigdy nie miałam , od rana mam ból łydki i opuchnięta nogę , nie mogę chodzić

Odnośnik do komentarza

Ewinka ty chociaż wiesz kiedy skurcz nadchodzi ja dostałam go na śpiący ...ale jutro chyba się wybiorę do lekarz jak będzie dalej bolało bo do tego dochodzi czasami skurcz w lewym ramieniu i skurcz od łydki ciągnie aż do pupy i to jest cała lewa strona i mały jakoś za bardzo szaleje oby nic mu nie było

Odnośnik do komentarza
Gość Karolina Bbb

Hej mamusie listpadowe. Mam córkę z listopada ubiegłego roku i sporą wyprawkę do sprzedania. Rozmiary 50-80 stan od dobrego po idealny ( nówki) dla dziewczynki. Ceny od 1-2 zł. Cała paka sporo taniej wyjdzie. Zapraszam do kontaktu na Olx wpisując w wyszukiwarce: "Paka zimowa wyprawka gratisy". Zapraszam. Karolina

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny jak tam nastroje w pierwszy dzień szkoły ? Moja idzie do 1 klasy więc przeżywam mamy rozpoczęcie o 12 naszczescie moje błaganie o niższa temperature zostały wyblagane ....i powiem wam , że dziś mnie to spotkało wstałam w nocy z krzykiem ,bo taki skurcz, że masakra mąż musiał mnie spychać z łóżka....ale zaniedbałam magnez to była kara .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...