9 miesięcy, ciąża

Listopadówki 2019

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Bzyk

Bzyk

Roni przekichane jest to UK. Przecież mogliby zapobiec tyłu porinienią.
Ja do tego kraju mam bardzo dużo zastrzeżeń jeżeli chodzi o medycynę, sam przypadek tego chłopczyka Alfiego nawet godnie nie pozwolą umrzeć. Podziwiam cię że mieszkasz w tym kraju.

59417 bzyk Kobieta, 32 lata, Xxx
Ewinka83

Ewinka83

Byłam dziś na badaniach krwii, toksoplazmozy nie przechodziłam, glukoza 88, kilka i HCV ujemne, HIV muszę osobiście odebrać, bo przez net nie można odbierać.... Tsh niskie bo 0,74 ale w normie jak dla 1 trymestru :) Jeszcze mocz w przyszłym tygodniu i usg piersi 18 marca, a 19 ginekolog i usg no i jak wszystko będzie dobrze, to dostane kartę ciąży :)

--

https://www.suwaczki.com/tickers/2nn3vfxmh636c6z7.png

62746 ewinka83 Kobieta, 36 lat, Gdańsk
Ewinka83

Ewinka83

Hejka :)

Mało nie mało, ja myślę, że jeszcze jakieś kobitki dołączą z czasem :) A co tam u Was?

Ja póki co to się obawiam wizyty którą mam 19 marca, niestety nie potrafię uwierzyć (a chyba nie chcę póki co się przyzwyczajać) do myśli o ciąży, to tych moich stratach....Mąż jest spokojny od początku, a ja czekam na pierwsze USG i wtedy zobaczę co ono pokaże :)

--

~Roni27

~Roni27

Ohh dziewczyny zazdroszcze wam tych wizyt u lekarza ja jak na razie powiedzialam o ciazy mezowi i mojej siostrze bo nie wytrzymałam i jeszcze chce powiedziec siostrze od meza daltego ze ona tez rodzila w uk i pomoze mi to wszystko ogarnąć co i jak niestety maz na razie nie chce nikomu mowic choc bedzie trzeba. Ja jak na razie sie zamartwiam jak to bedzie bo moj 10msc synek zaczyna zabkowac i od urodzenia nie przesypia nocy jak nie kolki to zabki i dalej jestesmy na piersi... jest tak przyzwyczajony ze wstaje po 4-5 razy zeby sobie possac a ja nie ukrywam jestem zmeczona i mam nadzieje ze omina mnie mdłosci i złe samopoczucie.

Bzyk

Bzyk

Roni. Ułoży się zobaczysz.

Dziewczyny u mnie 6 Tc a dziś i wczoraj tak mnie ssało z głodu że masakra. Co doradzacie w takim przypadku a nie chce jeść zbyt dużo bo moja waga już jest za duża, byłam w trakcie redukcji. Jak sobie radzić z wilczy głodem. PS w pierwszej ciąży tak nie miałam. Stwierdziłam że będzie chłopak.

59417 bzyk Kobieta, 32 lata, Xxx
Ewinka83

Ewinka83

Jak głód to najlepiej zdrową przekąskę zapodać sobie i maluchowi :P

Dziewczyny rano w toalecie zaczęłam plamić na brązowo....aż boję się myśleć, że mogę 4 raz stracić maluszka, jedziemy z mężem do szpitala jak tylko odstawimy chłopców do szkoły. Dam znać jak wrócę, trzymajcie kciuki.

--

Ami_Ami

Ami_Ami

ojej ewinka mam nadzieje ze wszystko jest w porzadku :( a bralas wczesniej luteine? powiem ci ze moja ciocia nie mogla donosic chlopcow, za kazdym razem konczylo sie poronieniem za to z dziewczynkami zawsze bylo ok no i ma dwie corki, moze u ciebie jest to samo tylko na odwrot? z jednej strony fajnie bo zawsze jakies szanse sa a z drugiej wiadomo.. lipa..

Roni a Ty nie mozesz isc do ginekologa z uk? prywatnie czy cos? w koncu placisz to wymagasz... nie mowie tu o kompleksie badan tylko chociazby badanie ginekologiczne i usg i nie mowie zebys takchodzila co tydzien tylko chociaz raz przed przylotem do polskie zeby wiedziec czy wszystko jest ok. Nie wiem jak jest w uk, tak pytam.
Ja bym odzwyczajala malego od picia w nocy przynajmniej tyle razy, raz cyc w nocy i koniec. na poczatku przez tydzien-dwa bedzie ciezko (a moze nie bo dzieci sa rozne) ale sie uda i bedziesz mila troszke spokoju :) maz ci powinien pomagac i wstac do niego chcoaz raz w nocy bo jak ty wstajesz to on chce mleko a od taty przeciez nie wezmie i moze uda mu sie zasnac bez picia :) moj na szczescie juz w nocy nie wstaje w ogole :) a jak przestalam karmic piersia w 9 miesiacu to po jakims czasie przestawil sie na jedno mleko z butli i budzil mi sie tylko raz w nocy.

Bzyk ja tez czasme mam napady glodu :) i tez w pierwszej ciazy tak nie mialam w ogole wiele rzeczy nie mialam przynajmniej na tym etapie ciazy wiec mysle ze bedzie dziewczynka bo wczesniej byl chlopiec :)

--

http://s3.suwaczek.com/201705245562.png

57136 ami-ami Kobieta, 27 lat, Poznań
Ewinka83

Ewinka83

Jestem :) No cóż luteinę, duphaston i inne specyfiki biore od początku ciąży. W szpitalu lekarz totalna porażka, nakrzyczał, ze po co przyjechałam, że pewnie znów i tak poronię i takie tam, ale nieważne...maluszek ma ponad 8mm serce bije wszystko sie zgadza z wiekiem ciąży :)

teraz tylko próbuję mojego gina namierzyć, bo potrzebuję w takim razie L4 od dzisiaj. Plamię trochę, ale nie wiadomo od czego .

--

~Roni27

~Roni27

Ami Ami:) z tego co sie dowiedziałam tutaj pierwsze usg robią miedzy 12-14 tyg ciąży więc sobie poczekam... a jak na razie muszę się umówić do lekarza tzw.pierwszego kontaktu i on tylko przeprowadza jakiś głupi wywiad a póżniej mnie przekazuje położnej która bedzie prowadzić moją ciążę i wtedy skieruje mnie na pierwsze badania... i usg a do tego czasu zostaje mi tylko gdybać co i jak. Nawet jeśli nie ma zagrożonej ciąży to ginekologa nie zobaczę tylko w takich przypadkach ciążę prowadzi lekarz a jak jest wszystko ok to tylko połżna sie zajmuje ciążą. Niestety teraz mojego synka cieżko bedzie odzwyczaić od cycusia bo jak pisałam zaczeły mu wychodzić ząbki i teraz nie chce nic jeść opróć mleka i ma lekko podwyższoną temperaturę i tylko marudzenie cały dzień ahh biedaczek mały. Ewelinka :) wszystko będzie wporzadku trzeba być dobrej myśli im mniej stresu tym lepiej dla maluszka i dużo odpoczynku kiedy tylko możemy sobie pozwolić :)