Skocz do zawartości
Forum

Listopadówki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Margarett termin mam na 26.11
Na samym początku ciazy zapalenie gardła i zatoki, całkiem niedawno angina i antybiotyk a teraz gardło i zatoki ale na szczęście po ok 7 dniach zaczęło przechodzić. Do tego jakiś wirus żołądkowy był międzyczasie i te migreny... sporo już nabrałam leków a jeszcze tak naprawdę okres chorób czyli jesień przed nami :( za każdym razem mam wyrzuty sumienia że znowu jakieś leki biorę ale mój lekarz twierdzi że są mniej szkodliwe niż te choroby czy ataki migreny.

Odnośnik do komentarza

Współczuję Wam tych problemów z gardłem czy zatokami. Ja miałam takie problemy w poprzedniej ciąży. Zaszlam po prawie miesiecznej walce z angina, więc organizm miałam bardzo osłabiony. I przez całą ciąże co chwilę mnie coś lapalo, podczas karmienia tez musiałam brać antybiotyk bo angina. Na szczęście synek urodził się zdrowy i dopiero zaczął łapać przeziębienia jak poszedł do przedszkola. Ps. Która cierpi na bezsenność tak jak ja? U mnie to juz standard 2-3 pobudka i do 6 z głowy. Ciekawe dlaczego tak z tymi ciazowkami sie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Gość Martini2019

U mnie pobudka ok 3 i jak juz mysle ze uda sie zasnac zaczyna mi burczec w brzuchu i musze isc cos zjesc xD
Mala sie rusza dosc mocno, tez sie czasem zastanawiam czy w ogole spi w ciagu dnia xD a czasem jej ruchy sa mniej wyrazne, szczegolnie jak w nocy wiecej sie wierci, chyba wtedy w dzien odsypia;p
Ale spokojniejsza jestem ja ja czuje, wiec jak dla mnie moze szalec non stop;)

Odnośnik do komentarza

Heh no widzicie ja śpię bez problemów większych, a Rafalek bardzo mało się rusza.... Takie mam wrażenie przynajmniej. Czasami go tam,, szturcham,, bo za długo cisza, lekkie kopiaki, ale ja znow mam problemy z tym moim cukrem... Nie chcę się trzymać w ryzach ten paskud :( wizyta u diabetologa najszybciej pod koniec sierpnia, pilnuje się jak mogę, a wychodzi różnie. Dieta trwa od 3 lipca już, sama metoda prób i błędów ja tworzę... Od 5 tygodni moja waga stoi na 84kg :) mam nadzieję że to dobrze przy cukrzycy :)

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3j44j4qa2hq3q.png

Odnośnik do komentarza
Gość Margarett

To nie tylko mój maluszek taki mały akrobata w brzuszku to fajnie ... Za 3 dni mam wizytę i pewnie dostane skierowanie na krzywa cukrowa ...tylko zastanawiam się czy będę musiała odrazu ja zrobić czy prae dni przed kolejna wizyta ,wy w którym tygodniu ciąży miałyście to badanie ?

Odnośnik do komentarza
Gość Martini2019

U dzisiaj gorzej sie podzialo:/
Mala jakos kiepsko sie ulozyla i nie czulam jej ruchow, pojechalam na SOR i mnie zostawili na obserwacji...
Nieby wszystko jest ok, ktg i badanie w porzadku.
Mala w koncu zaczela sie wiercic wiec sie uspokoilam.
Ale strachu sie najadlam:(
Mam nadzieje ze teraz juz bedzie wszystko ok...

Odnośnik do komentarza

Martini 2019 ...to nie fajnie ,ale powiem ci że ja wczoraj tak drżałam ,bo nic moja się nie chciała wiercić po całym dniu dopiero jak tatuś zaczął do niej mówić to się zmobilizowała .Dziś też nie jest jakaś ruchliwa nie wiem o co chodzi ....Mam nadzieję że nic u was się nie dzieje i taki dzień poprostu miała mała dawaj znać co u was...

Odnośnik do komentarza
Gość Martini2019

Lekarz powiedzial ze lepiej przyjechac i sprawdzic niz sie zamartwiac.
Mowil ze musiala sie jakos bardzo gleboko ulozyc i w dodatku jakos pleckami ze nozki miala w srodku zagrzebane.
Ja wczoraj mialam dosc intensywny dzien i mala tez byla bardzo aktywna caly dzien, wiec moglo byc tak ze rano po prostu odsypiala.
Mnie najbardziej zaniepokoil mnie barak jakiejkolwiek rekacji:/
Na szczescie juz na sor-ze zaczela sie poruszac, ale dzien z glowy:/
Jak zapytalam powiedzial ze na tym etapie ciazy (jestem po 27 tyg) powinno byc min 6 ruchow na godzine i ze jak nagle zmienia sie cos diametralnie w zachowaniu maluszka to lepiej sprawdzic.
Poki co ktg ok, mala sie wierci wiec mi tez lepiej;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...