9 miesięcy, ciąża

Listopadówki 2019

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Ami_Ami

Ami_Ami

Ja ide do gina w pon 4marca ale w zasadzie tylko dlatego zeby mi zapisal luteine bo moja sie konczy tak to czekalabym jeszcze ze dwa tygodnie :) u mnie to druga ciaza :) moje obiawy to bolace piersi, zimno i dreszcze wieczorem, ostre wzdecia (jestem przerazona ze tak wczesnie sie zaczely) i szybko sie mecze ;) ja mam oplikacje preglife czy cos takiego mi ona w zupelnosci wystarcza bo to moja druga ciaza ale jakby byla pierwsza to pewnie doczytywala bym w necie :) ewinka a jak dlugo sie staraliscie? To wasze pierwsze dziecko? :) n.j zastanawialam sie nad trojka ale po trojce chyba nie bede miala w ogole cyckow.. :(

--

http://s3.suwaczek.com/201705245562.png

57136 ami-ami Kobieta, 27 lat, Poznań
Bzyk

Bzyk

Ja też mam apke preglife. Na razie wystarcza mi. Jak coś potrzebuje to sobie sprawdzę w Googlach.
U mnie objawem są ciężkie piersi które są bolące.

Podzieliłyście się już z kimś cudowną nowiną?

59417 bzyk Kobieta, 32 lata, Xxx
N.J.

N.J.

Też idę za wcześnie do ginekologa, 6.03. Miałam już i tak zaplanowana wizytę taką normalna, kontrolna. Nawet ją przekladałam z 27.02 bo miałam wtedy mieć miesiączkę ;)

Ami_Ami, cóż, ja się nawet nad tym trzecim nie zastanawiałam ;) Dwie pierwsze córki były planowane, tym razem to książkowa wpadka. Cieszymy się, tylko trzeba sprawy uporządkować. Jak człowiek planuje dziecko to wszystko ma zawczasu poukładane, a ja mam zaplanowane wyjazdy, na które nie mogę pojechać, projekt w pracy dobrze by było dokończyć przed porodem, budujemy dom i nie wiem, czy zdążymy się wprowadzić a, jako że musieliśmy sprzedać mieszkanie, od maja jesteśmy na walizkach.. Ale damy radę :)

62652 n-j Kobieta, 35 lat, Gdańsk
~Ewinka83

~Ewinka83

Ami Ami...w zasadzie o pierwsze dziecko 6 lat. Lekarze, kliniki, badania itp. wszystko przeszliśmy. Pierwszy synek z in vitro ma 10 lat, potem totalna wpadka, gdyż nikt nie dawał szansy na kolejną ciąże, a tu naturalnie się udało i drugi synek ma 8 lat. Teraz miejmy nadzieję, że będzie trzeci, zdrowy maluszek :) Po drodze straciliśmy 3 ciąże...więc w zasadzie moja 6 ciąża, ale na świecie mamy dwóch synków :) No i oby teraz się udało donosić Kruszynkę :)

Bzyk

Bzyk

Dziewczyny odpowiedzcie coś o sobie. Ja mam 31 lat i córkę co ma 3 lata pierwsza ciąża zakończona przez cc - byłam na wywołania przeszłam wszystko co u nas w szpitalu serwowali i w końcu miałam cc. Myślę że to dlatego że bardzo mnie straszono porodem i chyba się zablokowałam. Teraz druga ciąża i myślę o babć czy jest któraś w podobnej sytuacji?

~Roni27

~Roni27

witajcie dziewczyny :) ja własnie zrobiłam test i wyszła bladzioszka to był nasz trzeci cykl staran mam wspaniałego synka 10 msc i chcielismy z mezem zeby miedzy dzieciakami nie bylo duzej róznicy a ze karmie jeszcze piersia myslalam ze sie nie uda a tu presze jestem bardzo szczesliwa, maz jeszcze nie wie bo spi nie moge sie doczekac by mu powiedziec:) zdrowka dla was i małych kruszynek :)

~Ewinka83

~Ewinka83

Roni gratulacje i witaj :)

Coś o sobie :)
Mam 36 lat i dwóch synów 1o i 8 lat. Za sobą również 3 poronienia we wczesnej ciąży. O pierwsze dziecko staraliśmy się 5 lat, wszelkie badania, zabiegi itd. Najstarszy syn przyszedł na świat dzięki in vitro, drugi naturalnie poczęty ( totalne zaskoczenia, bo nie dawano nam szans). W 2018r. 2 poronienia teraz mam nadzieję, że wszystko już będzie dobrze i w listopadzie dołączy do nas zdrowy maluszek :)

Bzyk

Bzyk

Roni witamy,
Dziewczyny czy robicie jakieś badania?

Ja zrobiłam tsh wynik 3.12 i nie wiem czy się martwić.