9 miesięcy, ciąża

Listopadówki 2019

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Ewinka83

Ewinka83

Franciszka spojenie mnie boli już od jakiegoś czasu, biodro na którym śpię też się zdarza. Ja z przekrecaniy się na boki mam straszny problem, bo ból spojenie jest bardzo duży, ale to normalne mój gin powiedział.
Dziś idę do internisty jestem chora :(buuu

62746 ewinka83 Kobieta, 36 lat, Gdańsk
~Justyna96

~Justyna96

Franciszka ja mam dokładnie to samo. Ale slyszalam ze w tak zaawansowanej ciazy to normalne:)

Elena82

Elena82

Oktanisept stosujesz na skórę wiec nie widzę przeciwwskazań do stosowania w ciazy. Sama stosuje profilaktycznie gdy mam wrażenie że infekcja intymna chce rozwinąć

64478 elena82 Kobieta, 37 lat, Wielkopolska
Domi12

Domi12

Margarettt .....napewno jest to moim wyborem po pierwszej CC możesz wybrać ,a jeszcze na to wpływa to nie wiem bo leczę się przeciwzakrzepowo ,mam torbiel z wodonerczem na nerce ślepne i urodziłam dość duże dziecko .....lekarka raczej nie była za tym żebym rodziła naturalnie po CC czytałam że lekarze nie bardzo chcą takich porodów po CC.

65209 domi12 Kobieta, 31 lat, Kraków
Domi12

Domi12

Dziewczyny to co na skórze też przenika do łożyska trzeba czytać czy można bo jest wiele preparatów których nie wolno w ciąży .

Domi12

Domi12

Mam takie pytanie co planujecie stosować z kosmetyków typu kompiel,pranie ,pampersy ,pupa ?

Domi12

Domi12

Margarettt mój pierwszy poród był w 42tyg ciąży wazyłam 30kg więcej trzymali mnie tak że wody były zielone a wyciągając ja usłyszałam w ostatniej chwili bo byla natychmiastową CC bo dziecko odjeżdżało ,a dzień wcześniej próbowali wywołać mi poród bez postępu .... dlatego drugi raz nie mam zamiaru ryzykować życia dziecka.

~Justyna96

~Justyna96

Ja mam pempersy z pampers, kapsulki lovela do prania bo nie lubie proszkow. Z kosmetykow mam zel z szamponem i mleczko z AA I Love you baby, i bepanthen przeciw odparzeniom i nivea na kazda pogode. Nie mam pojęcia czy dobrze wybralam kosmetyki, pierwsze dziecko;) mam jeszcze probki z nivea wszystkiego ale to na szkole rodzenia dostalam