9 miesięcy, ciąża

Listopadówki 2019

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Ewinka83

~Ewinka83

Byłam u giną zaraz po teście pozytywnym. Poszłam po leki, bo taka umowę mieliśmy, że zjawiam się zaraz po teście u niego. Mam za sobą sporo przejść związanych ze staraniami i ciążami. Teraz wizyta 19.03 będzie usg i zobaczymy czy wszystko dobrze z Maluszkiem :) czuje się ok, tylko mam tkliwe same sutki, nic poza tym nie świadczy u mnie o ciąży :) a jak u Ciebie?

Bzyk

Bzyk

Cześć dziewczyny. U mnie też pozytywny test wg kalkulatora termin wychodzi na 10.11. Zobaczymy co lekarz powie wybieram się 20 marca

Macie jakieś objawy?

59417 bzyk Kobieta, 32 lata, Xxx
~Ewinka83

~Ewinka83

Gratulacje :) U mnie jedynie tkliwe i powiększone brodawki sutkowe, kompletnie nic poza tym :)

~N.J.

~N.J.

Hej! Termin na 5.11, dokładnie tak, jak 10 lat temu, jakieś fatum ;) Córcia urodziła się wtedy 28.10, mam nadzieje, ze to Maleństwo nie wstrzeli się w tę samą datę bo Młoda mi nie wybaczy ;) Też w sumie nie mam objawów, poza bolącymi piersiami no i tym, ze szybciej się męczę :/ Byłam dzisiaj pomagać na budowie a teraz leżę i zdycham ;) W ogóle to już trzeci dzidź będzie... Jestem przerażona!

Bzyk

Bzyk

Super że nas przybywa, to moja druga ciąża pierwsza zakończona cc.

59417 bzyk Kobieta, 32 lata, Xxx
N.J.

N.J.

W ogóle fajne są te aplikacje do ciąży, jak nie macie, to zainstalujcie sobie jakaś :) Widać jak dzidź wyglada na modelach 3D, można nim poruszać, są zdjęcia usg i różne takie w zasadzie niewiele wnoszące, ale zaspokajające ciekawość rzeczy :)

62652 n-j Kobieta, 35 lat, Gdańsk