Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ja miałam jeden cykl z CLO i ciaza blizniacza niestety poronienie na początku grudnia 😐 wiem że długo  bym musiała czekać za kolejną ciaza i mam ochotę zacząć z CLO od następnego cyklu ale boję się że  może  być więcej niż blizniacza czy któraś tak miała? 

Odnośnik do komentarza
Gość AleksandraS

Dostałam lekkiego plamienia dzisiaj rano :( (ale tylko na papierze coś tam widać, inne niż zawsze przed okresem) pomyślałam ze może to po odstawieniu duphastonu, napisałam SMS do gina ze jestem 13 dzień po IUI, w sobotę ostatni duphaston i w sobotę w nocy wymiotowanie i czy mam przyjść do niego, czy na betę iść czy nie iść. To napisał żebym przyszła do niego w środę, nie wiem po co :/ skoro wyglada „jakby” na to ze będę miała okres... :/

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyn byłam dziś u ginekologa  biore trzeci cykl clo,   powiedziała że mam w prawym jajku za duży pęcherzyk a w lewym dwa za małe i dała mi Oviterelle ,mam zrobić sobie zastrzyk. Jak nie zajde w ciążę to mam przyjść do niej, 😔😔 jestem już tym zmęczona 😔😔😔

Odnośnik do komentarza
Gość AleksandraS

Ame90 dobre 😄 😄 nie no jakoś tak wyszło bo miałam betę robić jak skończę duphaston a tu jakieś dziwne coś niby okres niby nie wiadomo co 😁 ale chyba zrobię na wszelki wypadek bo nie wiem czy clo brać i od kiedy skoro nie wiadomo co to 

Odnośnik do komentarza

AleksandraS, ja na Twoim miejscu powtorzylabym test albo poszła na betę, chyba ze zaczniesz krwawić żywa krwią.. kobiety będą w ciąży mogą plamić albo jest to oznaka zagnieżdżenia się zarodka.. tak mi się wydaje ..

Marta clo, bardzo mi przykro.. odnośnie starania się z CLO, to właśnie po to jest monitoring, żeby wykluczyć ciąże mnogie.. już kilkakrotnie o tym pisałam, ze moja lekarka nie daje mi zastrzyków, jeśli dochodzi to dużej liczby pęcherzyków, np 3, bo to ryzyko ciąży mnogiej.. czytałam gdzieś tez, ze doprowadzenie do kilku dojrzałych pęcherzyków jest dowodem na złe przeprowadzona stymulację.. bo lekarz powinien dobrać tak leki żeby nie dopuścić do takiej sytuacji, a jak doprowadzi to należy opuścić cykl

Odnośnik do komentarza

AleksandraS czuję, że udało Ci się 🙂 
Clo, Bąbelek trzymam kciuki!!!

Drop, a Ty kiedy testujesz?

Ja dziś mam drugi dzień okresu... i jest istna masakra. Od wczoraj chodzić nie mogę tak mnie plecki i nogi bolą, o brzuchu nie wspominając. A do tego leci ze mnie jak z kaczki 😄 masakraaa ale jeszcze tydzień i badanie na przenikanie plemników czy coś takiego... 🙂 

Odnośnik do komentarza

CLO u mnie w czwartek powinna przyjść @ i będzie to mój 30 dc ale u mnie różnie z tym okresem bywa. Jak do soboty nie dostanę to będę testować. Chodź się nie nastawiam bo nic a nic mnie nie boli ani na okres ani jakoś tak inaczej. CLO ja również trzymam mocno kciuki za nas😍

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny ja właśnie wróciłam z monitoringu i mimo tego, że w tym cyklu nie mogłam brać clo to mam dwa pęcherzyki jeden w prawym a drugi w lewym jajniku, a do tego torbiel zniknął ☺️

Hopefull wiem co czujesz ja ostatnio jak miałam @ to płakałam z bólu jak dziecko

Tak więc dziewczyny które testują w tym tyg trzymam za Was mocno kciuki 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Gość Clo napisał:

O tak Pam mam dokladnie to samo:/ zaczynam watpic czy kiedykolwiek sie uda...

Ja tak samo;(

Już mi się nie chce pilnować tych dni. A jak tego nie robię to mam wyrzuty sumienia. Pamiętać o lekach. Biegać do lekarza. Jestem wściekła kiedy męża nie ma , jak robi coś innego albo jak po prostu nie ma ochoty. Totalnie nie potrafię wyluzować, 

Dni mijają przez palce A ja stoję w miejscu.

Przepraszam dziewczyny Ale muszę się trochę wygadać. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...