Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Gość mmiissiiaa
18 godzin temu, Gość Drop napisał:

Dziewczyny a jak u Was objawia się endometrioza, w jaki sposób została zdiagnozowana? 

U mnie było tak że najpierw miałam bardzo bolesne miesiaczkią potem przed miesiaczka też ból i podczas stosunku ból , chodziłam do w sumie 3 lekarzy i żaden nie poznał zeto endometrioza na usg czysto. Ale bol nie mijał i stawał się silniejszy, czułam go praktycznie non stop. Poszłam do doktorki innej niż zawsze zrobiła badanie tak mnie bolało że się skręcałam na fotelu aona twierdziła że to nie możliwe że tak boli. I dalej nic nie wiedziałam bo stwierdziła że to zrosty. W końcu już wyczerpana poszłam na sor z bólami w podbrzuszu. Tam zrobili mi usg takie zwykłe i dr co robił usg takie normalne powiedziała że to endometrioza i po 3 dniach miałam operacje na ginekologii. Moja endo była wykryta zbyt późno. Operacja trwała 3 godz. Potem oczywiście anty na zmianę z lekami na endo. 

Od operacji minęło 3 lata. Przed stracona ciąża zaczęłam odczuwać lekki ból ale potem minął bo podobno ciąża leczy. A teraz zaczyna się na nowo z tym że dochodzą do tego plamienia w środku cyklu.. Na usg 3 miesiące temu pokazała się znów ale jak byłam podejrzeć pecherzyki teraz to na szczęście się nie powiekrzyla. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość Katrina07 napisał:

 

Katrina07 nie chce tutaj podwazac kompetencji Twojego lekarza, ale nie rozumiem jak ginekolog może przepisać clo i nie robić monitoringu cyklu... Ja jestem właśnie po drugim cyklu z clo i niestety zakończył on się dla mnie torbielem na jajniku, ostatnio u mojego lekarza była dziewczyna, która również była stymulowana przez clo bez monitoringu i zakończyło się to dla niej 10cm torbielem na jajniku, który nadawał się tylko do operacyjnego usunięcia... Ja dzięki Bogu mam monitorowane cykle i mój lekarz w porę zauważył torbiel i mógł szybko zareagować..

 

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z Ame90, gdyż także nie rozumiem jak lekarz może przepisać cło bez monitoringu, ja osobiście jak jestem stymulowana i to nie zależnie czy to było cło czy teraz letrozol to do czasu monitoringu mam zakaz wspolzycia .. to jest dla mojego bezpieczeństwa i może to zapobiec ciąży mnogiej, która nie Jest wskazana ze względu na jej duże ryzyko.. 

Odnośnik do komentarza

Ja tez w pierwszym cyklu monitirnig i dowiedzieliśmy sie ze nie ma owulacji drugi monitornig większa dawka owulacja byla ze sprawdzeniem czy pekl pecherzyk i trzeci cykl tylko sprawdzenie czy jest pecherzyk i mam wyluzowac i narazie nie przychodzić:)

Odnośnik do komentarza

Witam, dostałam od lekarza Clo.. Tylko kazał Mi brać aż 3 tabletki dziennie... I martwię się czy tak przypadkiem to nie za dużo 🙁  Czytałam też dużo opinii ze dziewczyny bardzo tyły po tych tabletkach... Prawda to jest? Jak to jest u Was? 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Gość Lena napisał:

Witam, dostałam od lekarza Clo.. Tylko kazał Mi brać aż 3 tabletki dziennie... I martwię się czy tak przypadkiem to nie za dużo 🙁  Czytałam też dużo opinii ze dziewczyny bardzo tyły po tych tabletkach... Prawda to jest? Jak to jest u Was? 

Ja brałam 2 razy dziennie od 3 dnia miesiączki do 5 dnia . W sumie to brałam przez 5cykli i nic a nic nie przytylam. Ale to chyba dużo zależy od organizmu😊

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny tak sie boje z kazdym dniem coraz bardziej bo z każdym dniem( dzis 18 dc) jestem blizej robienia testu i boje sie okropnie ze ten bodziak i skarpertki malutkie które leżą w szafce by przekazać dobra nowine znowu sie nie przydadzą 😞 tak tak kupiłam je miesiac temu gdy okres sie spoznial i bylam prawie pewna ze w końcu sie udalo... Boję sie tego bolu kiedy zobaczę 1 kreske a moje serce znowu sie rozpadnie na milion kawałków:/ i znowu tabletki znowu czekanie na okres, boję sie ze w koncu zabranie mi sil na walkę i znoszenie tych skutków uboczych clostilbegyt... Wiem ze wszystkie mamy takie obawy...

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Gość Katrina07 napisał:

 

 

Hej Kazior moj lekarz powiedział, że torbiel może mi się wchlonac jak dostanę okres... Dzisiaj 3 dzień miesiączki i idę sprawdzić czy zanikl lub się zmniejszył... 

Clo mam to samo jestem już załamana... Miesiączki po Cło mam okropne wczoraj płakałam jak dziecko z bólu nie mogłam się ruszyc już byłam tak załamana, że mówiłam, że więcej tego nie wezmę... Dziś jest trochę lepiej i tak myślę, że jeśli torbiel zniknie dam ostatnia szansę temu leku... Do 3 razy sztuka... 

Odnośnik do komentarza

Clo, mam podobnie. Staram się o tym nie myśleć ale trudno jest uciec od tych myśli... najbardziej wkurzając te skutki uczone w zestawieniu z 1kreską wlasnie... kiedy zamierzasz testować? Ja dziś mam 21dc. 
 

Ja niestety przytyłam. Nie wiem czy przez clo czy przez duphaston ale przytyłam. Czuje sie taka spuchnięta... no i po odstawieniu Clo mam podrażnienie otrzewnej wiec wielki i twardy, obolały brzuch. Już 3 cykle za mną a jutro pewnie dowiem się czy będę podchodziła do czwartego.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Gość Hopefull napisał:

Clo, mam podobnie. Staram się o tym nie myśleć ale trudno jest uciec od tych myśli... najbardziej wkurzając te skutki uczone w zestawieniu z 1kreską wlasnie... kiedy zamierzasz testować? Ja dziś mam 21dc. 
 

Ja niestety przytyłam. Nie wiem czy przez clo czy przez duphaston ale przytyłam. Czuje sie taka spuchnięta... no i po odstawieniu Clo mam podrażnienie otrzewnej wiec wielki i twardy, obolały brzuch. Już 3 cykle za mną a jutro pewnie dowiem się czy będę podchodziła do czwartego.

Ja niestety też przytyłam.I też nie wiem czy przez clo czy przez duphaston.I też mam wielki i twardy, obolały brzuch 😉

A jest to mój 2 cykl z CLO i nie wiem co dalej.

Odnośnik do komentarza

 

Cześć dziewczyny ja jestem w pierwszym cyklu z CLO i czuję jak puchnę, do tego mam bardzo duża ochotę na słodkie. A niestety jestem dużym łakomczuchem słodkiego. 

Od kiedy biorę CLO nie mam zbytnio ochoty na przytulanki, więcej bólu odczuwam. Mam wrażenie że moje jajniki zaraz eksplodują. Miałyście coś podobnego ?

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...