9 miesięcy, ciąża

Clostilbegyt? Opinie

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Paulka

~Paulka

Staraczka czy ty miałaś też tak że ci się udało w pierwszym cyklu a później spadek bety?

Judyta94

Judyta94

Witam was dziewczyny
Dzisiaj dostałam plamienia jasnoróżowego w małej ilości , to jest 23dc , chyba @przyjdzie zostanie mi ostatni cykl z clo. ☹️☹️

67472 judyta94 Mężczyzna, 25 lat, Pińczów
Judyta94

Judyta94

A i jeszcze mam tak że podczas brania w drugiej fazie duphastonu przy 8tabletce dostaje @ .
Załamka chyba nie jest mi pisane być w ciąży . Nic mnie nie boli ani piersi ani brzuch tylko to plamienie mam . Trzymajcie się cieplutko

67472 judyta94 Mężczyzna, 25 lat, Pińczów
~Staraczka.

~Staraczka.

Nie Paula. Ja poprzednio starałam się 6 cykli i za ostatnim się udało, niestety tylko na 7 miesięcy. A teraz to już 5 cykl i do bani,juz całkowicie hormony wariuja skoro po raz 20 dniach spowrotem dostaje @

Bella12

Bella12

Witam staraczki ja 3 miesiąc z clo i koszmar bo co miesiąc porażka to jeszcze mi cykl się zmienił po prostu wydłużył o pare dni mam pytanie czy u was też tak było. Mam luteine i nie wiem czy brać by wywołać a lekarz za 2 tyg ciąży brak

66267 bella12 Kobieta, 36 lat, Rzeszów
Bella12

Bella12

A bralam cleo od 2 po 2 tabletki cykle po 29 a teraz 33 36 chyba odstawie bo tylko nadzieję sobie robię

66267 bella12 Kobieta, 36 lat, Rzeszów
~Tak

~Tak

Ja ma 23dc
Ból brzucha jak na @...
Po pierwszym cyklu clo...
Więc znów nic z tego

~Ewaa_A

~Ewaa_A

Słuchajcie dziewczyny mam taka sytuacje . Z racji tego ze nie miałam regularnych miesiączek ,stosowanie CLO miałam zacząć od dowolnego dnia cyklu ... dzisiaj po 3 tabletce CLO mam sporo ilość białego mlecznego śluzu i pozytywny test owulacyjny ... moje pytanie co o tym sadzić i przede wszystkim czy dokończyć kuracje CLO

~Monia.zxc

~Monia.zxc

Cześć dziewczyny. Miałam tu nie zaglądać przez jakiś czas ale ciekawiło mnie czy którejś się udało... Mnie udało się zrobić laparoskopię diagnostyczną i okazało się, że mam jeden niedrożny jajowód i niestety podobno nie da się go udrożnić bo został zniszczony przez laparoskopię torbieli jajnika 3 lata temu. W sobotę wyszłam ze szpitala i czuję się kiepsko bo w międzyczasie dostałam okropnej infekcji dróg moczowych łącznie z kolką nerkową, której nikomu nie życzę :( Muszę brać antybiotyki. Po jednym cyklu z clo okazało się, że ruszył mi ten niby nieczynny prawy jajnik, ale co z tego jak właśnie prawy jajowód niedrożny... I tak w kółko coś...